Artyści | TAKSIDI

ARTYŚCI

Nasze wyjazdy to nie tylko narty i snowboard! Zawsze organizujemy coś ekstra, coś więcej, tak, żebyście nie mogli narzekać na nudę! Oprócz licznych atrakcji, warsztatów, szkoleń i konkursów, często zabieramy z nami na wyjazd wykonawców i artystów, którzy jadą, aby umilić Wam pobyt występami i koncertami. 

Naszym sztandarowym produktem tego typu jest Sound Project - festiwal muzyczny organizowany w sercu Alp, oraz jego młodszy brat Sound Project Summer, czyli wyjazd na kite i windsurfing do chorwacji.

Pojechało z nami już ponad 30 zespołów i wykonawców, od najbardziej rozpoznawalnych, takich jak O.S.T.R. czy Gooral, poprzez wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzczynej takie jak Clock Machine albo Missing Link po nikomu nie znane perełki, które dzięki swojemu zaangażowaniu i talentowi często stają się odkryciem sezonu.

Górki małe

grają u nas:

ŁONA I WEBEBR

Łona i Webber

Pochodzący ze Szczecina duet, w skład którego wchodzą raper Adam “Łona” Zieliński i producent Andrzej “Webber” Mikosz.

Grubson

Grubson

Grubson, właściwie Tomasz Iwanca – polski raper i producent muzyczny. Działalność artystyczną rozpoczął pod koniec lat 90. XX wieku. Występował w formacjach 3oda Kru, Siła-Z-Pokoju i Super Grupa.

KAMP!

Kamp!

Polski zespół grający muzykę electro pop, założony w Łodzi. Brzmienie tria określane jest jako melodyjny synth-pop z wpływami nowej fali lat 80., francuskiego house'u i chill-wave'u.

O.S.T.R.

O.S.T.R.

Najbardziej rozpoznawalny polski raper, laureat trzech Fryderyków, muzyk, producent. Jego nie trzeba nikomu przedstawiać!

ØRGANEK

Organek

Urok przystojnego łobuza łączy z dawką solidnego rocka. Od 2015 jego koncerty są jednym z głównych wydarzeń cyklu "Męskie Granie". A w Alpach jego gitara rozgrzewała nas do czerwności mimo śniegu i mrozu!

GOORAL

Gooral

Niesamowita energia na koncertach i świeże spojrzenie na muzykę. Nie da się stać spokojnie!

KALIBER 44

Kaliber 44

Legenda polskiej sceny hip-hopowej. Joka i Abradab cały czas w formie, mimo tylu lat na scenie wciąż potrafią dać z siebie wszystko na koncercie i rogrzać publikę!

CLOCK MACHINE

Clock Machine

Chłopaki, którzy w erze muzyki produkowanej seryjnie niczym hamburgery, potrafią odnaleźć własną ścieżkę. Bezkompromisowi, charyzmatyczni. Ich koncerty od zawsze cieszyły się powodzeniem na naszych wyjazdach!

TEN TYP MES

Ten Typ Mes

Raper, producent i DJ. Mógł zostać dresiarzem, na szczęście mu nie wyszło. Dzięki temu może na naszych wyjazdach grać dla Was koncerty. I to jakie!

W.E.N.A.

W.E.N.A.

W.E.N.A. znany również jako Wudoe lub Montana Maxx. Obecnie to jeden z najczęściej koncertujących raperów w Polsce, jako jeden z niewielu na scenie nie występuje w towarzystwie hypemana. Muzycznie artystę wspiera dj Ike.

SORRY BOYS

Sorry Boys

Polski zespół rockowy, założony w 2006 roku w Warszawie przez Tomasza Dąbrowskiego i Piotra Blaka. Laureaci Nagrody dziennikarzy na festiwalu TOPtrendy 2014.

MAMA SELITA

Mama Selita

Mama Selita to brudne brzmienie, to czysta muzyczna energia, to czterech muzyków, którzy zawsze grają na 100%. Od 2007 roku zespół Mama Selita zagrał ponad dwie setki koncertów w całej Polsce, a zagranicznej publiczności zaprezentował się na legendarnym Square of Fame Wembley Arena w Londynie.

RAS LUTA

Ras Luta

Tak jak na początku swojej muzycznej kariery, Ras Luta, Junior Stress i kuba1200 stawiają na klasyczny jamajski patent – dwa deki i jeden mikrofon to wszystko czego potrzebują, żeby zaprezentować to, co najlepsze w polskiej i jamajskiej muzyce reggae.

JUNIOR STRESS

Junior Stress

Wraz z Ras Luta i kuba1200 prezentują to, co najlepsze w polskiej i jamajskiej muzyce reggae. Młody Stress po mikrofon sięgnął już w podstawówce, nagrywając z kolegami z osiedla LSM do hip hopowych podkładów z kaset ojca.

MISSING LINK

Missing Link

Młody zespół, założony na początku 2016 roku, który zdążył już zadebiutować na festiwalu Emergenza! Lubisz muzykę Muse, Placebo, Kings of Leon, Foo Fighters? Na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie!

LILLY HATES ROSES

Lilly Hates Roses

Niesamowicie energetyczny duet muzyczny. Wsytępowali w całej niemal Europie, a we wrześniu grali dla Was w Chorwacji!

OHO!KOKO

OHO!KOKO

Ten niezwykły duet jest czymś kompletnie niespotykanym na polskiej scenie.Twórczość owej dwójki wymyka się standardowym klasyfikacjom. Alicja i Marek występują „tylko” i „aż” we dwoje. Brzmią jednak jak kilkuosobowy skład, a wszystko zawdzięczają looperom, efektom wokalnym oraz multiefektom gitarowym.

QUEBONAFIDE

Quebonafide

Jego występy przyciągają tłumy, a show, które tworzy razem ze swoim Hypemanem i DJ'em, należy do najlepszych i najbardziej energetycznych widowisk koncertowych na polskiej scenie rap.

BLAK

Blak

Solowy projekt Piotrka z zespołu Sorry Boys. Niesamowite brzmienia, połączone z potężnym głosem wokalistki Agaty.

MICZOS DRUMS

Miczos drums

Specjalista od bębnów, jego występy dodadzą mocy wieczornym imprezom.

ALISHIA

Alishia

Wokalistka znana z polskich klubów. Występowała w wielu miejscach na świecie, min. w Japonii. Kolorowe włosy i potężny głos to jej znaki rozpoznawcze!

BASS ASTRAL X IGO

Bass Astral x Igo

Projekt członków zespołu Clock Machine. Electro w najlepszym wydaniu!

HANZA

Hanza

Grają energetycznego rocka z domieszką funku, co w połączeniu z charakterystycznym wokalem i charyzmą Piotrka Niesłuchowskiego tworzy wybuchowe połączenie! 

DJ HAEM

DJ Haem

DJ BARY

DJ Bary

DJ ROBERT JUZ

DJ Robert Juz

... i wielu innych!

newsletter