Jak wybrać wyjazd na narty dopasowany do Ciebie?

#Styl Wyjazdu

Aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, oferujemy Wam wyjazdy w 4 stylach: Party, Explore, Festival i Family. Każdy z nich jest dopasowany do innych oczekiwań, jakie stawiacie naszym wyjazdom i każdy realizuje nieco inny program atrakcji dodatkowych i wieczornych animacji.

PARTY

Baw się do rana!
Impreza na wyjeździe w Alpy

Jeśli przede wszystkim chcesz świetnie się bawić i poznać masę nowych ludzi, ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie! Kładziemy nacisk przede wszystkim na świetną zabawę i jak najlepszą integrację! Nie zabraknie więc wieczornych imprez, apresów i wypełnionych integracyjnymi atrakcjami wieczorów!

EXPLORE

Odryj piękno Alp!
Impreza na wyjeździe w Alpy

Jeśli przede wszystkim chcesz odpocząć i poznać ciekawych ludzi, ten wyjazd jest dla Ciebie! Kładziemy nacisk na ciekawe doświadczenia, a wieczorne animacje opieramy na unikatowych atrakcjach lokalnych takich jak saneczki, wspólna kolacja, degustacja lokalnych win itp. Oczywiście nie zabraknie też integracji - na każdy wieczór będzie ciekawa propozycja - wieczory gier, pub quiz, a prawdopodobnie także jakiś ciekawy warsztat. Imprezy oczywiście też przewidujemy, ale na pewno w mniejszej liczbie niż przy wyjazdach w formule "Party".

FESTIVAL

Ze stoku na koncert!
Impreza na wyjeździe w Alpy

Jeśli chcesz mieć pewność, że będzie się działo - najwięcej będzie się działo właśnie tu! Wyjazdy w stylu Festival to najciekawsze wyjazdy sezonu, gdzie liczba atrakcji będzie przyprawiać o przyjemny zawrót głowy, a harmonogram wyjazdowy będzie zapełniony koncertami, imprezami, apresami, masą warsztatów i wszystkim co tylko możliwe. To także najczęściej wyjazdy, gdzie będzie zdecydowanie najwęcej uczestników, a tym samym najwięcej okazji do integracji!

FAMILY

Z rodziną w Alpy!
Impreza na wyjeździe w Alpy

Jeśli szukasz wyjazdu, na którym dobrze bawić się będzie cała Twoja rodzina, ten wyjazd jest właśnie dla Was! Formuła "Family" to oferta dedykowana dla rodzin z dziećmi. Kierujemy ją do tych, którzy chcą wspólnie ze swoimi pociechami spędzić owocny czas, bez tracenia czasu na organizację i przygotowywanie atrakcji w zimowych kurortach. Do tych, którzy swoją pasją narciarską chcą zarażać kolejne pokolenia, ale jednocześnie chcą mieć trochę czasu dla siebie na stoku. W trakcie wyjazdu planujemy dla Was ciekawe atrakcje - kierowane zarówno dla maluszków, starszych dzieci, jak i dla rodziców. Bez szalonych imprez, za to z ciekawymi wieczornymi zajęciami i licznymi okazjami do wieczornej integracji, także dla dorosłych!

#Tagi

Ponadto, aby ułatwić Ci przedzieranie się przez gąszcz naszych ofert, podkreśliliśmy cechy szczególne każdego wyjazdu za pomocą tagów z ikonami. Korzystając z filtra na liście wyjazdów, możesz ograniczyć wyświetlanie ofert do tylko interesujących Cię wyjazdów.

Impreza na wyjeździe w Alpy

200+

Ten tag pokazuje wyjazdy, na których możliwa jest jazda na ponad 200 km tras, które są ze sobą połączone wyciągami. Czasem wiąże się to z rozszerzeniem karnetu. Szczegóły znajdziecie w opisach wyjazdów w zakładce "Resort".

Impreza na wyjeździe w Alpy

DWÓJKA

Ten tag pokazuje wyjazdy, na których można sobie zarezerwować zamykaną sypialnię 2-osobową, a czasem także niezależny apartament 2-osobowy. Szczegóły są opisane zawsze w opisie danego wyjazdu w zakładce "Zakwaterowanie". Może być szczególnie użyteczne dla par, które mieszkają w apartamencie łączonym z nieznanymi wcześniej Uczestnikami.

Impreza na wyjeździe w Alpy

FREERIDE

Ten tag pokazuje ośrodki, w których warunki do jazdy poza trasami są dobre lub bardzo dobre.

Impreza na wyjeździe w Alpy

LUX

Ten tag pokazuje wyjazdy, na których macie możliwość wybrania zakwaterowania o wysokim standardzie, minimum 4-gwiazdkowym. Szczegółowe opisy rezydencji znajdziecie zawsze w opisach wyjazdów w zakładce "Zakwaterowanie".

Impreza na wyjeździe w Alpy

PRZY STOKU

Ten tag pokazuje wyjazdy, na których nie ma potrzeby korzystania ze skibusa, żeby dostać się na stok. Może to być kwatera bezpośrednio (lub bardzo blisko) przy trasie lub przy wyciągu. Ważne - czasem oferujemy kilka rodzajów zakwaterowania, niektóre są bliżej, a niektóre dalej od stoku! Szczegóły zawsze opisujemy w zakładce "Zakwaterowanie".

Impreza na wyjeździe w Alpy

SAMOLOT

Ten tag pokazuje wyjazdy, na których oferujemy Wam możliwość skorzystania z transportu lotniczego. W większości wypadków jest to całościowy pakiet przelotu z bagażami, sprzętem i z transferem, ale na wybranych wyjazdach pojawi się wersja "light", która oznacza że sprzęt narciarski jedzie autokarem. Szczegóły znajdziecie zawsze opisie danego wyjazdu w zakładce "Transport".

Impreza na wyjeździe w Alpy

SKI SAFARI

Ten tag pokazuje wyjazdy, na których macie możliwość jazdy w kilku niezależnych ośrodkach NIE połączonych wyciągami - dzięki dedykowanym transferom autokarem. Szczegóły zawsze opisujemy w zakładkach "Resort" oraz "Cena".

Impreza na wyjeździe w Alpy

TOP SPOT

Ten tag pokazuje wyjazdy do wysokiej klasy ośrodków wyróżniających się dobrą infrastrukturą oraz jakością tras. Polecamy wymagającym narciarzom i snowboardzistom.

Impreza na wyjeździe w Alpy

Wolny Salon

Ten tag pokazuje wyjazdy, na których oferujemy zakwaterowanie w apartamentach gdzie nikt nie śpi w salonie, co bardzo podnosi Wasz komfort mieszkania. Szczegóły dotyczące układu apartamentów znajdziecie zawsze w opisie wyjazdu w zakładce "Zakwaterowanie".

#Daty i Kraje

Na naszej stronie masz również możliwość zawężenia wyszukiwania ze względu na kraj oraz termin. Zwróć uwagę, że wybierając np. "luty", zobaczysz nie tylko wyjazdy dokładnie w lutym, ale również wyjazdy zaczynające się w styczniu i kończące w lutym oraz wyjazdy zaczynające się pod koniec lutego i kończące w marcu.

newsletter