O Firmie | TAKSIDI

O Firmie

Jesteśmy licencjonowanym biurem podróży i posiadamy licencję organizatora turystyki nr 1163.

Nasze biuro istnieje od 2010, a do tej pory wyjechało z nami już ponad 15.000 osób!

LICENCJA ORGANIZATORA TURYSTYKI

Licencja Organizatora Turystyki

CERTYFIKAT GWARANCJI UBEZPIECZENIOWEJ

Certyfikat AXA

Co nas wyróżnia

 1. Bardzo dobra organizacja wyjazdów – szanujemy Wasz czas i bardzo przykładamy się do tego, żebyście nie musieli czekać godzinami na odbiór apartamentów, ani przed kasami na ski passy. Nasi rezydenci przygotowują wszystko wcześniej, żebyście od razu po przyjeździe mogli zacząć urlop bez niepotrzebnych stresów i zamieszania.
 2. Ciekawe i różnorodne miejscówki - wiemy, że jeździ z nami dużo dobrych narciarzy i snowboardzistów, dlatego dbamy, żeby takie osoby miały gdzie poszaleć. Wybieramy najlepsze narciarsko miejsca kierując się jakością infrastruktury oraz różnorodnością i liczbą tras. Sami szybko nudzimy się zjeżdżaniem w kółko z tej samej górki, więc oferujemy Wam to co najfajniejsze.
 3. Wysoki poziom szkoleń narciarskich / snowboardowych – zabieramy tylko sprawdzonych instruktorów, którzy równie chętnie popisują się imponującymi trikami, co ich uczą. Nasza sympatyczna i zaangażowana kadra, z pomocą wideo coachingu, szybko zrobi z Was kozaków na stoku.
 4. Integracja – lubicie wracać z wyjazdu nawet nie kojarząc pozostałych uczestników? My też nie! Dlatego dużą wagę przykładamy do organizacji warsztatów i zajęć poza stokiem, które pozwalają Wam poznawać się nawzajem.
 5. Rozrywka – zdajemy sobie sprawę, że nie samymi nartami człowiek żyje, dlatego zapewniamy Wam także klimatyczne imprezy apres ski, nocny balet w klubie oraz różne konkursy i akcje integracyjne w ciągu dnia.
 6. Pełne zaangażowanie organizatorów - na każdym wyjeździe jesteśmy do Waszej dyspozycji 24h na dobę i od razu reagujemy jeśli coś nie gra
 7. Sprawny system kontaktów z uczestnikami – zawsze potwierdzamy zapisy/wpłaty/zmiany rezerwacji mailowo lub/i SMSowo, a na samym wyjeździe wszyscy uczestnicy dostają codziennie SMSem aktualny plan kolejnego dnia.
 8. Członkostwo w programie Rzetelna Firma


Dlaczego warto z nami?

 • Gwarancja świetnej atmosfery - wyjazd tylko dla młodych ludzi z klasą, takich jak Ty!
 • Pełen profesjonalizm organizacji, organizatorzy pomocni i dostępni na miejscu.
 • Nie przeginamy w żadną ze stron - każdy znajdzie coś dla siebie; i ci, którzy chcą intensywnie pojeździć i ci, co chcą poimprezować
 • Dedykowane imprezy tematyczne z naszymi DJami (dobra, imprezowa muzyka przez cały wieczór!)
 • Każdy dzień pełen atrakcji - apres ski, konkursy, zabawy, degustacje, small-talki i wiele więcej!
 • SMSowy system powiadomień o wydarzeniach na wyjeździe

Po prostu, staramy się robić dobre wyjazdy w fajne miejsca i bardzo nas cieszy, że wracacie i że na każdym wyjeździe można spotkać znajome twarze.

newsletter
do góry