Ośrodek narciarski San Martino | TAKSIDI

OŚRODEK NARCIARSKI SAN MARTINO DI CASTROZZA (WŁOCHY)

OPIS OŚRODKA

San Martino di Castrozza to ośrodek narciarski położony w szerokiej dolinie otoczonej szczytami, które dodają urok temu kameralnemu miejscu. Rozciąga się na wysokości 1400m n.p.m aż do 2350m n.p.m. Ośrodek znajduje się u stóp majestatycznego pasma górskiego Pale di San Martino.

Region ten gwarantuje bardzo dobre warunki a dzięki systemu sztucznego naśnieżania nigdy śniegu tam nie zabraknie. San Martino di Castrozza wchodzi w skład megakompleksu narciarskiego Dolomiti Superski oferującego ponad 1200 km tras.

TRASY I WYCIĄGI W SAN MARTINO

Ośrodek San Martino di Castrozza jest świetnym miejscem na wyjazd na narty dla początkujących, średniozaawansowanych oraz dla zaawansowanych narciarzy. Ilość tras sprawia, że stawianie pierwszych kroków to czysta przyjemność. Dla osób, dla których to nie będzie pierwszy sezon na nartach czy snowboardzie, ośrodek oferuje ponad 25 km dobrze przygotowanych tras dla narciarzy. Stopień trudności tras sprosta nawet najbardziej wymagającym narciarzom -znajduje się tutaj bowiem ponad 10 km świetnie przygotowanych tras czarnych. Najbardziej znane i wymagające już sporych umiejętności to trasy: Direttissima, Kristiania i Tognola 1.

>> Dodatkowe informacje na temat wyjazdów narciarskich i snowboardowych do Włoch.

MAPA TRAS W SAN MARTINO

DODATKOWE ATRAKCJE W SAN MARTINO

Po ciężkim dniu na stoku możecie odpocząć w krytych basenach, na lodowisku, kortach tenisowych, ściance do wspinaczki oraz w centrach fitness. Jeśli wolicie jednak aż tak bardzo się nie męczyć, możecie pograć w kręgle lub zapisać się na kursy wspinaczki prowadzone przez wykwalifikowanych przewodników górskich. Dla osób, które będą chciały podziwiać otaczającą naturę można wybrać się na wycieczki w Parku Przyrodniczym Paneveggio Pale San Martino.

DOJAZD DO SAN MARTINO

Najłatwiej będzie Wam dotrzeć do San Martino di Castrozza z lotnisk w Bergamo/Mediolan (z Polski lata Ryanair, najtańsza opcja), Wenecji i Weronie. 
Bezpośrednio z tych lotnisk, raz dziennie, kursuje Shuttle Bus: Aktualny rozkład jazdy znajdzieci TUTAJ. Pamiętajcie, żeby również bilet na autobus zarezerwować odpowiednio wcześniej. 

Najbliższe lotniska:

Wenecja-Treviso - 75 km (www.trevisoairport.it)
Bolzano -  81 km (www.bolzanoairport.it)
Wenecja-Marco Polo - 95 km (www.veniceairport.it)
Verona - 155 km (www.aeroportoverona.it)

Ośrodek narciarski San Martino

WYJAZDY NA NARTY I SNOWBOARD DO SAN MARTINO W SEZONIE 2016/2017

DOLOMITI TOUR @ SAN MARTINO

newsletter