Logo Taksidi

Wyjazdy

Kraje

Szwajcaria

Włochy

Francja

Austria

Covid

Promocje

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

Kontakt

Zaloguj się

Family Week #1 @ Val di Sole

Włochy, Val di Sole

29.01-05.02.2022

3590 PLN

3540 PLN

Cena od osoby

Promocja tylko do 30.10.2021❗️

Informacje

Ośrodek

Zakwaterowanie

Atrakcje

Dojazd

Szkolenia

FAQ

Cena

Family Week #1 @ Val di Sole - 3540 PLN

Family Week #1 @ Val di Sole

150 miejsc
Zorganizowany dojazd
Family

Zapraszamy Was na rodzinny wyjazd do włoskiego regionu Val di Sole - miejsca, gdzie trasy są piękne i szerokie, pogoda słoneczna, a ludzie uśmiechnięci! Przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet animacji dla dzieci, żebyście Wy bez zmartwień mogli cieszyć się zasłużonym urlopem!

Maluchy do 4 roku życia jadą z nami do Włoch za darmo!

Trasy
Resort
Impreza

Ośrodek Val di Sole

Dolina Val di Sole jest położona w zachodnich Dolomitach, otoczona przez pasmo Dolomity Brenta oraz pokryty lodowcem masyw Adamello-Presanella i Ortles-Cevedale. To bardzo rozległy obszar położony na znacznych wysokościach co gwarantuje świetne przygotowanie tras oraz długi sezon zimowy. Nie bez powodu też mówi się o tym miejscu Dolina Słońca. Val di Sole jest szczególnie popularny wśród młodych ludzi. Cały region oferuje ponad 150 km tras o zróżnicowanym poziomie trudności, 61 wyciągów, a dla amatorów szaleństw aż 5 snowparków w tym Snow Park Ursus, jeden z najlepszych snowparków w całych Alpach. Między wszystkimi stacjami w dolinie codziennie kursują darmowe skibusy.

 • Marilleva & Folgarida

 • Madonna di Campiglo

 • Pinzolo

Karnet podstawowy - w cenie

 

W opcji podstawowej jeździmy na karnecie FM w ośrodkach Marillevy i Folgaridy. To opcja dla osób, które lubią jeździć na szerokich, dobrze przygotowanych trasach, ale nie potrzebują ich mieć kilkaset kilometrów.

Ośrodek Marilleva-Folgarida składa się z dwóch sąsiednich stacji narciarskich połączonych płynną siecią tras i wyciągów. Niewątpliwym atutem ośrodka jest przewaga wyciągów krzesełkowych i gondoli (orczyków tu praktycznie nie uświadczymy - tego typu wyciągi są tylko na oślich łączkach dla dzieci i przy jednym ze snowparków).

Resort chwali się rekordową przepustowością wyciągów w całym regionie - aż do 38 tysięcy osób na godzinę.

 

[object Object]

70 km tras

[object Object]

7 gondoli

[object Object]

15 krzesełek

[object Object]

4 orczyki

[object Object]

2 snowparki

Zakwaterowanie w Val di Sole

Mieszkamy w Commezzadurze - spokojnej, malowniczej wiosce położonej w dolinie, otoczonej ze wszystkich stron przepięknymi, strzelistymi szczytami włoskich Dolomitów. Znajdziemy tutaj liczne restauracje i knajpki, w których skosztujecie wybornej, prawdziwie włoskiej kuchni, delektując się przy tym lokalnym winem. Ta spokojna miejscowość to idealne miejsce na odbywanie długich, wieczornych spacerów i podziwianie piękna otaczającej nas ze wszystkich stron przyrody.

 • Bio Hotel Benny Superior

Bio Hotel Benny Superior

Mieszkamy w ładnych, nowoczesnych apartamentach ★★★+, z okien których rozpościera się piękny widok na dolinę. Przygotowaliśmy dla Was studia 2-osobowe oraz apartament 4-osobowy. We wszystkich apartamentach istnieje możliwość zrobienia 2 lub 3 komfortowych dostawek, w formie łóżka pojedynczego lub piętrowego, dla dzieci lub osób dorosłych. Odległość do najbliższego wyciągu wynosi ok. 500 m. Można się do niego dostać skibusem lub odbywając krótki, kilkuminutowy spacer.

WiFi: Darmowe, dostępne we wszystkich pokojach

Parking: Darmowy, w garażu podziemnym oraz przed hotelem

Przystanek Skibusa: przed samą hotelem, skibus kursuje co 5 minut

Pokoje dostępne w tej rezydencji:

BIO COMFORT - Pokój 2-osobowy, 2 dostawki

3540 PLN/osoba

Pokoje 2-osobowe o metrażu ok. 23m². Wyposażone w telewizor LCD, suszarkę do włosów i sejf. Do tego typu pokoju istnieje możliwość dodania maksymalnie 2 dostawek dla dzieci.

BIO MANSARD - Pokój 2-osobowy, 2 dostawki

3840 PLN/osoba

Pokoje 2-osobowe o metrażu 28m² wyposażone są w telewizor LCD, suszarkę do włosów i sejf oraz posiadają balkon z panoramicznym widokiem. Do tego typu pokoju istnieje możliwość dodania maksymalnie 2 dostawek dla dzieci.

BIO SUN JUNIOR SUITE - Pokój 2-osobowy, 3 dostawki

4040 PLN/osoba

Pokoje 2-osobowe o metrażu 28m². Wyposażone w telewizor LCD, suszarkę do włosów i sejf. Ponadto, każdy pokój posiada balkon z widokiem na dolinę. Do tego typu zakwaterowanie istnieje możliwość dodania maksymalnie 3 dostawek dla dzieci.

BIO WELLNESS PLUS - Pokój 2-osobowy, 3 dostawki

4040 PLN/osoba

Pokoje 2-osobowe (ok. 31m²) z dużą, przestronną łazienką z wanną lub prysznicem z hydromasażem. Do dyspozycji gości jest telewizor LCD, suszarka do włosów oraz sejf. Do tego typu pokoju istnieje możliwość dodania maksymalnie 3 dostawek dla dzieci.

★★★+ Bio Junior Mansard Suite, Pokój 2-osobowy, 3 dostawki

4040 PLN/osoba

Pokoje 2-osobowe (ok. 32 m²) z drewnianym wykończeniem oraz balkonem z panoramicznym widokiem. Pokoje te są wyposażone w telewizor LCD, suszarkę do włosów oraz sejf. Do tego typu pokoju istnieje możliwość dodania maksymalnie 3 dostawek dla dzieci.

★★★+ Bio Mansard Suite, Pokój 4-osobowy, 3 dostawki

4190 PLN/osoba

Pokój o metrażu ok. 42m² przeznaczony jest dla 4 osób z możliwością zrobienia maksymalnie 3 dostawek dla dzieci. Pokój składa się z 2 oddzielnych sypialni oraz 2 balkonów. Do dyspozycji gości są dwa telewizory, suszarka do włosów oraz sejf.

Atrakcje na wyjeździe

Podczas wyjazdu zadbamy o to, żeby Wasze pociechy miały zapewnioną opiekę i nie nudziły się zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorami.

Wieczorne warsztaty

test

Włoska kuchnia

test

Malownicze miasteczko - Commezzadura

test

Nawet 165 km tras

test

Atrakcyjny program zajęć wieczornych dla dzieci

test

Zabawy na świeżym powietrzu

test

Szkolenia dla najmłodszych

test

Możliwe opcje dojazdu

 • Dojazd Własny

 • Miasta

 • Bagaż

 • Dodatkowe opcje

Dojazd Własny

Odległość i czas przejazdu: na tym wyjeździe jedyną dostępną opcją jest dojazd we własnym zakresie, nie organizujemy tu dedykowanego autokaru z uwagi na charakter wyjazdu. Jeśli macie problem z transportem - zadzwońcie/napiszcie do nas - spróbujemy pomóc!

Odległość i czas przejazdu:  1 400 km, około 16 godzin (z Warszawy)

Koszt autostrad: około 25 EUR

Parking na miejscu: szczegóły w informacjach przedwyjazdowych

Możliwe godzina check-in: 17:00-22:00 - celujcie prosimy w te godziny ze swoim przyjazdem. Wtedy apartament będzie gotowy i wszystko będzie na Was czekać!

  Szkolenia

  • Szkolenie dorosłych

  • Szkolenie dzieci

  Szkolenie dorosłych

  Na wyjeździe istnieje możliwość wzięcia udziału w szkoleniach narciarskich lub snowboardowych na wszystkich poziomach zaawansowania. Proponujemy szkolenia zarówno indywidualne jak i grupowe (max. 7 osób w grupie) prowadzone przez polskojęzycznych, licencjonowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w jeździe. Dodatkowo odbywa się video-coaching na stoku, a błędy omawiacie z instruktorem przy wieczornym piwku. Szkolenia odbywają się w kurorcie podstawowym. - Koszt szkolenia indywidualnego z dedykowanym instruktorem to 50 EUR/h, - Koszt szkolenia grupowego to 450 PLN* za całość - zajęcia odbywają się przez 6 dni a liczba godzin dziennie uzależniona jest od wielkości grupy, w myśl zasady, że im większa grupa tym więcej godzin szkolenia potrzeba aby nauka była efektywna. Szczegółowe informacje dotyczące liczby godzin szkoleń grupowych znajdują się w sekcji poniżej. *Jeżeli zdecydujesz się na zakup szkolenia grupowego w trakcie wyjazdu, jego koszt wyniesie 550 PLN

  Jak wybrać idealną grupę dla siebie?

  Decydując się na poziom szkolenia wybierz opis, który najlepiej do Ciebie pasuje. Wstępnie zostaniesz przydzielony do takiej właśnie grupy, a po pierwszym dniu zajęć instruktorzy dokonają ewaluacji i jeśli będzie taka potrzeba, dokonają przetasowań między grupami.

  Poziom początkujący

  Na tym poziomie oswoisz się ze sprzętem i opanujesz umiejętności niezbędne do bezpiecznego przemieszczania się po stoku

  Poziom średnio-zaawansowany

  Na tym poziomie zdobędziesz umiejętności swobodnej jazdy i staniesz się całkowicie samodzielny na stoku.

  Poziom zaawansowany

  Na tym poziomie nauczysz się jeździć pewnie i dynamicznie. Żadne trasy nie będą Ci już straszne.

  Poziom zaawansowany plus

  Na tym poziomie wyszlifujesz swoje umiejętności i poznasz technikę jazdy zna najwyższym poziomie.

  Ile godzin zajęć macie w cenie?

  Zajęcia grupowe odbędą się w jednym z trzech wariantów godzinowych. Grupy dobieramy tak, żeby były jednorodne pod kątem umiejętności, dzięki czemu szkolenie jest najbardziej efektywne. O wyborze wariantu szkolenia decyduje instruktor:

  Wariant 1

  Zajęcia w grupie 2 - 3 osobowej po 1h dziennie przez 6 dni

  Wariant 2

  Zajęcia w grupie 4 - 5 osobowej po 1,5h dziennie przez 6 dni

  Wariant 3

  Zajęcia w grupie 6 - 7 osobowej po 2h dziennie przez 6 dni

  ** Jeżeli nie zgłosi się odpowiednia liczba osób do szkolenia na danym poziomie, zaproponujemy Ci zajęcia w innej grupie najbliższej Twoim umiejętnościom lub będziesz mógł zrezygnować z zajęć.

  Szkolenie narciarskie

  skiing and snowboarding

  Na każdym poziomie zaawansowania z licencjonowanym instruktorem. Dodatkowo odbywa się video-coaching na stoku a błędy omawiacie z instruktorem przy wieczornym piwku. 

  Cena szkolenia to 450 PLN

  Szkolenie snowboardowe

  skiing and snowboarding

  Na każdym poziomie zaawansowania z licencjonowanym instruktorem. Dodatkowo odbywa się video-coaching na stoku a błędy omawiacie z instruktorem przy wieczornym piwku. 

  Cena szkolenia to 450 PLN

  Najczęściej zadawane pytania

  1. Dla osób w jakim wieku przeznaczony jest wyjazd?

  Biuro Taksidi kieruje swą główną ofertę do młodych osób w wieku 18-39 lat. Górna granica wieku może zostać lekko przesunięta, ale tylko na wybranych wyjazdach. Pod kątem zakwaterowania staramy się kwaterować ze sobą osoby możliwie zbliżone wiekiem, żebyście mieszkali z ekipą w Waszym wieku. Ponadto w ofercie biura są pojedyncze wyjazdy opatrzone tagiem “Family”, które skierowane są do rodzin z dziećmi.

  2. Czy można na wyjazd pojechać samemu - z kim będę dzielić apartament?

  Jak najbardziej - takie wyjazdy to świetna okazja do poznawania nowych osób i integracji i zawsze spora część uczestników to osoby pojedyncze lub w małych grupkach! Jeśli wybierasz się na wyjazd bez grupy znajomych lub jeśli wybieracie się mniejszą grupką i nie zajmujecie pełnego apartamentu, zostaniecie dokwaterowani do innych uczestników. Przyszłych współlokatorów postaramy się dobrać pod kątem wieku, płci i chęci imprezowania tak, aby integracja przebiegała jak najpomyślniej! Skład apartamentu zawsze odsłaniamy na około tydzień przed wyjazdem, żeby można było sprawdzić z kim będziecie dzielić apartament i ewentualnie porozumieć się co do zakupów żywieniowych, gotowania itd.

  3. Z jakich miast startują autokary i ile bagażu można ze sobą zabrać?

  Lista miast, z których wyjeżdżamy na ten wyjazd jest dostępna w sekcji "Dojazd" powyżej na tej stronie. Pamiętajcie, że część miast dosiadkowych jest gwarantowana, a część warunkowa - tj ich uruchomienie jest zależne od zebrania się wymaganej minimalnej liczby osób. Jeśli miejsce dosiadki jest warunkowe, jest to zawsze wyraźnie zaznaczone zarówno w opisie oferty jak i w formularzu rejestracyjnym na wyjazd. Na tydzień przed wyjazdem zamykamy listy i wtedy będzie wiadomo które miasta warunkowe zostały uruchomione - w przypadku jeśli wybrane przez Ciebie warunkowe miejsce dosiadki nie zostanie uruchomione poinformujemy Cię o tym i zaproponujemy możliwe alternatywy dobrane w taki sposób, aby łatwo było się tam dostać z nieuruchomionych miast dosiadkowych

  Jeśli chodzi o bagaż, to ze względu na Wasz komfort i bezpieczeństwo w naszych autokarach obowiązują limity bagażu: 1 bagaż główny (miękka torba) o wadze do 20 kg i łącznych wymiarach (długość + szerokość + wysokość) nie przekraczających 158 cm, 1 komplet sprzętu sportowego do 12 kg - (deska/ narty + buty + kije), 1 bagaż podręczny (o wymiarach pozwalających umieścić go pod nogami lub na górnej półce autokaru). Kask powinien być spakowany w bagażu głównym. Osoby planujące spakować się w sztywne walizki lub chcące po prostu wziąć więcej rzeczy, powinny w rezerwacji wybrać opcję "bagaż XL", która kosztuje 100 PLN i rozszerza łączny wymiar bagażu do 188 cm, max. wagę do 30 kg oraz pozwala na wzięcie sztywnej walizki.

  4. Co dokładnie zawarte jest w cenie wyjazdu, a co trzeba doliczyć dodatkowo?

  Wszystko jest dokładnie opisane w sekcji "CENA" poniżej. Pamiętajcie, że zawsze w cenie podstawowej dostajecie zakwaterowanie, skipass na cały okres wyjazdu, transfer autokarem w obie strony, podstawowe ubezpieczenie, a także opiekę pilota i animacje na miejscu. Poza ceną są zawsze opłaty naliczane na miejscu przez rezydencje, takie jak taksa turystyczna czy opłaty za sprzątanie, pościel itp drobne opłaty dodatkowe, sprzęt narciarski/snowboardowy (trzeba mieć swój albo go wynająć w Polsce lub na miejscu), wybrane opcje dodatkowe, a także (najczęściej) wyżywienie  - w apartamentach są aneksy kuchenne, można więc przygotowywać jedzenie samemu lub żywić się w restauracjach.

  5. Czy mogę zrezygnować z wykupionego wyjazdu? Co w przypadku komplikacji w związku z sytuacją COVID-ową?

  Przed rozpoczęciem imprezy turystycznej w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji z wyjazdu bez podania przyczyny. Trzeba pamiętać, że rezygnacja wiąże się najczęściej z pewnymi kosztami, które określają nasze Warunki Uczestnictwa (tu link do strony: https://www.taksidi.pl/dokumenty). Rezygnacja musi być zgłoszona w formie pisemnej (mailowej) lub przez Panel Klienta. Dodatkowo pamiętajcie, że każda rezerwacja złożona na wyjazdy z oferty zimowej 2021/22 jest objęta pakietem "Bezpieczna Rezerwacja", który został stworzony specjalnie z uwagi na niepewność związaną z europejską sytuacją związaną z COVID19. Pakiet ten określa warunki na których można z wyjazdu rezygnować bezkosztowo, a także proponuje kilka rozwiązań mogących zmniejszyć ryzyko związane z wyjazdem w tym niepewnym czasie. Więcej o pakiecie można przeczytać pod tym linkiem: https://www.taksidi.pl/promocje

  Pamiętaj, że w przypadku pytań zawsze możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo.

  Cena wyjazdu

  Cena zawiera

  • Zakwaterowanie w hotelu ★★★+

  • Wyżywienie HB - bogate śniadnie w formie bufetu z napojami oraz obiadokolacja z przystawkami, deserem i owocami

  • 6-dniowy skipass Marilleva & Folgarida

  • Pełne ubezpieczenie SKI (KL 10000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR)

  • Sprzątanie apartamentów

  • Poszewki i ręczniki

  • Organizację czasu na miejscu - warsztaty i atrakcje dodatkowe

  • Opiekę pilotów

  Cena nie zawiera

  • Taksy klimatycznej 2 EUR/osoba za dzień (opłata dla osób powyżej 13 roku życia)

  • Napojów do obiadokolacji

  • Kaucja zwrotna za skipass - 5 EUR/osoba

  • Wieczornych animacji dla dzieci i opieki animatorki w godzinach 19:00-21:00

  • Niektórych atrakcji (patrz zakładka Atrakcje)

  • Obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.

  Harmonogram płatności

  Zaliczka - 24h

  200zł

  2 rata

  60 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu

  50%

  3 rata

  30 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu

  100%

  Zniżki dla dzieci:

  • - dziecko 0-3 lat za darmo

  • - dziecko 4-8 lat rabat 1200 PLN od ceny obowiązującej dla osoby dorosłej

  • - dziecko 9-10 lat rabat 800 PLN od ceny obowiązującej dla osoby dorosłej

  • - dziecko 11-15 lat rabat 400 PLN od ceny obowiązującej dla osoby dorosłej

  Opcje Dodatkowe

  Transport

  • Transport samolotem

  • Wolne miejsce obok siebie w autokarze (+300 PLN)

  • Rozszerzenie bagażu do 30 kg (+100 PLN)

  • Dodatkowa 1 sztuka bagażu 20 kg (+200 PLN)

  • Dodatkowy komplet sprzętu z butami (+100 PLN)

  • Transport bagażu*

  Ubezpieczenie

  • SKI PLUS na okres obowiązywania karnetu (KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR) (+50 PLN)

  • SKI PREMIUM na okres obowiązywania karnetu (KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 10000 EUR, sprzęt sportowy 700 EUR, bagaż 200 EUR) (+100 PLN)

  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (+100 PLN) Ubezpieczenie zabezpiecza wpłacone środki, w sytuacji poważnych komplikacji uniemożliwiających wzięcie udziału w wyjeździe, takich jak np. nagła choroba. Dowiedz się więcej UWAGA: Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji jest dostępne tylko przy składaniu rezerwacji.

  Szkolenie

  • Szkolenia w grupie - szczegóły w zakładce Szkolenia (+450 PLN przy zapisie online lub +550 przy zapisie na miejscu)

  Podobne wyjazdy

  Family Week #2 @ Bad Kleinkirchheim

  Austria, Bad Kleinkirchheim


  2022-02-05 - 2022-02-12

  testtesttesttest
  Logo Taksidi

  Obserwuj Nas!

  Kim jesteśmy?

  Licencja

  Numer licencji organizatora turystyki 1163

  Kontakt

  info@taksidi.pl

  +48 530 033 292

  Polityka prywatności

  Regulamin strony

  © 2010-2021 Copyright Taksidi

  fe