Logo Taksidi

Wyjazdy

Kraje

Szwajcaria

Włochy

Francja

Austria

Covid

Promocje

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

Kontakt

Zaloguj się

Swiss Sun #1 @ Zinal

Szwajcaria, Zinal

04.03-13.03.2022

2390 PLN

2340 PLN

Cena od osoby

Promocja tylko do 30.10.2021❗️

Informacje

Ośrodek

Zakwaterowanie

Atrakcje

Dojazd

Szkolenia

FAQ

Cena

Swiss Sun #1 @ Zinal - 2340 PLN

Swiss Sun #1 @ Zinal

100 miejsc
Dojazd własny
Explore

Serdecznie zapraszamy na niezapomniany wyjazd do Zinal w Szwajcarii! Miłośnicy sportów zimowych znajdą tu świetną i pachnącą wręcz nowością rezydencję oraz najlepsze warunki śniegowe. Czeka na Was ponad 200 km tras, pewny śnieg i masa świeżego puchu. Nie zabraknie także dodatkowych atrakcji - apres ski, imprez, czy nocnej jazdy na stoku.

Trasy
Resort
Impreza

Ośrodek Zinal

Zinal to osadzona na wysokości 1670 m n.p.m. urokliwa, szwajcarska wioska. Położenie ośrodka na terenie majestatycznego górskiego krajobrazu sprawia, że jest on jednym z bardziej znanych kurortów zimowych. Otaczające dolinę Val d'Anniviers wysokie szczyty alpejskie, w tym czterotysięczniki, jak Weisshorn, Zinalrothorn czy Ober Gabelhorn są główną atrakcją dla alpinistów.

 • Zinal, Grimentz, St-Luc, Chandolin i Vercorin

Karnet podstawowy w cenie

 

Na terenie Val dAnniviers, z jednym skipassem możemy skorzystać z 5 terenów narciarskich: Zinal, Grimentz, St-Luc, Chandolin i Vercorin. Do dyspozycji narciarzy jest łącznie ponad 220 kilometrów tras oraz 45 wyciągów. Miłośnicy jazdy na nartach biegowych również znajdą coś dla siebie. Zinal oferuje około 20 kilometrów tras biegowych. Wszystkie stacje leżące na terenie doliny Val dAnniviers, dają możliwość skorzystania z wielu sportowych atrakcji takich jak jazda na nartach, snowboard, jazda na łyżwach czy wędrówki w rakietach śnieżnych.

Zakwaterowanie w Zinal

Rezydencja, w której będziecie mieszkać, usytuowana jest w malowniczej wiosce Zinal. Budynek powstał w 2018 roku, a więc jest to nowoczesne budownictwo. Hotel znajduje się 150 m od wyciągu Zinal-Sorebois, natomiast do centrum miejscowości jest ok. 200 m. W odległości ok. 400 m znajduje się (dostępna za dodatkową opłatą) strefa wellness z sauną, łaźnią parową i jacuzzi. Dodatkowo, na terenie całej rezydencji jest dostępne bezpłatne WiFi. Obiekt zbudowany jest w nowoczesnym alpejskim stylu i składa się z 5 budynków. Rezydencja posiada również recepcję i windę, a do każdego apartamentu przypisane jest jedno miejsce parkingowe.

 • Swisspeak Resort

Swisspeak Resort

W naszej rezydencji ★★★★ znajdują się nowoczesne, w pełni wyposażone apartamenty. Są tu wszelkie udogodnienia i komfortowe warunki do zamieszkania. W każdym apartamencie jest TV-sat, ekspress do kawy, suszarka w łazience oraz podgrzewana podłoga. Rezydencja jest ładnie urządzona, w apartamentach dominują ciepłe i jasne kolory.

Pokoje dostępne w tej rezydencji:

APARTAMENT 4-OSOBOWY

2440 PLN/osoba

W apartamentach 4-osobowych znajduje się pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TV oraz sypialnia z podwójnym łóżkiem. Do dyspozycji gości jest także w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka z prysznicem oraz osobne WC. Niektóre apartamenty obejmują również balkon.

APARTAMENT 6-OSOBOWY

2340 PLN/osoba

W apartamentach 6-osobowych znajduje się pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TV oraz 2 sypialnie z podwójnym łóżkiem. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz 2 łazienki z osobnym wc. W większości apartamentów jest również balkon.

APARTAMENT 8-OSOBOWY

2390 PLN/osoba

W apartamentach 8-osobowych znajduje się pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą oraz 3 sypialnie z podwójnym łóżkiem i TV. Do dyspozycji gości jest również aneks kuchenny z lodówką, piekarnikiem, zmywarką, kuchenką i ekspresem do kawy. W każdym apartamencie są 2 łazienki oraz osobne WC.

Atrakcje na wyjeździe

Oto co Cię czeka w Zinal:

Imprezy

test

Warsztaty kulinarne

test

Apres Ski

test

Trzy Doliny - największy ośrodek w Alpach

test

Pub Quiz

test

Wieczorne warsztaty

test

Gry Planszowe

test

Ski Safari

test

Szwajcarska kuchnia

test

Możliwe opcje dojazdu

 • Dojazd Własny

 • Autokar

 • Miasta

 • Bagaż

 • Dodatkowe opcje

Dojazd Własny

Cena: zniżka 200 PLN od nominalnej ceny wyjazdu

Odległość i czas przejazdu: 1 650 km, około 17 godzin (z Warszawy)

Koszt autostrad: około 70 EUR

Parking na miejscu: Parking na miejscu: nieoficjalnie można próbować parkować w miasteczku i przed rezydencją. Oficjalny parking to koszt 10CHF/dzień.

Możliwe godzina przyjazdu: 17:00-22:00

Dokładny adres rezydencji oraz kontakt do naszego rezydenta otrzymacie na tydzień przed wyjazdem - o nic nie będziecie musieli się martwić, klucze do apartamentu już będą na Was czekać!

Istnieje możliwość wykupienia transportu:

 • 1 sztuki bagażu do 20 kg (+200 PLN) oraz kompletu sprzętu z butami (+100 PLN). Bagaż należy dostarczyć na zbiórkę i odebrać z autokaru, w przeciwnym razie wysyłka kurierem na koszt właściciela.

  Szkolenia

  Na wyjeździe istnieje możliwość wzięcia udziału w szkoleniach narciarskich lub snowboardowych na wszystkich poziomach zaawansowania. Proponujemy szkolenia zarówno indywidualne jak i grupowe (max. 7 osób w grupie) prowadzone przez polskojęzycznych, licencjonowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w jeździe. Dodatkowo odbywa się video-coaching na stoku, a błędy omawiacie z instruktorem przy wieczornym piwku. Szkolenia odbywają się w kurorcie podstawowym.

   

  - Koszt szkolenia indywidualnego z dedykowanym instruktorem to 50 EUR/h

  - Koszt szkolenia grupowego to 450 PLN* za całość - zajęcia odbywają się przez 6 dni a liczba godzin dziennie uzależniona jest od wielkości grupy, w myśl zasady, że im większa grupa tym więcej godzin szkolenia potrzeba aby nauka była efektywna. Szczegółowe informacje dotyczące liczby godzin szkoleń grupowych znajdują się w sekcji poniżej.

  *Jeżeli zdecydujesz się na zakup szkolenia grupowego w trakcie wyjazdu, jego koszt wyniesie 550 PLN

  Jak wybrać idealną grupę dla siebie?

  Decydując się na poziom szkolenia wybierz opis, który najlepiej do Ciebie pasuje. Wstępnie zostaniesz przydzielony do takiej właśnie grupy, a po pierwszym dniu zajęć instruktorzy dokonają ewaluacji i jeśli będzie taka potrzeba, dokonają przetasowań między grupami.

  Poziom początkujący

  Na tym poziomie oswoisz się ze sprzętem i opanujesz umiejętności niezbędne do bezpiecznego przemieszczania się po stoku

  Poziom średnio-zaawansowany

  Na tym poziomie zdobędziesz umiejętności swobodnej jazdy i staniesz się całkowicie samodzielny na stoku.

  Poziom zaawansowany

  Na tym poziomie nauczysz się jeździć pewnie i dynamicznie. Żadne trasy nie będą Ci już straszne.

  Poziom zaawansowany plus

  Na tym poziomie wyszlifujesz swoje umiejętności i poznasz technikę jazdy zna najwyższym poziomie.

  Ile godzin zajęć macie w cenie?

  Zajęcia grupowe odbędą się w jednym z trzech wariantów godzinowych. Grupy dobieramy tak, żeby były jednorodne pod kątem umiejętności, dzięki czemu szkolenie jest najbardziej efektywne. O wyborze wariantu szkolenia decyduje instruktor:

  Wariant 1

  Zajęcia w grupie 2 - 3 osobowej po 1h dziennie przez 6 dni

  Wariant 2

  Zajęcia w grupie 4 - 5 osobowej po 1,5h dziennie przez 6 dni

  Wariant 3

  Zajęcia w grupie 6 - 7 osobowej po 2h dziennie przez 6 dni

  ** Jeżeli nie zgłosi się odpowiednia liczba osób do szkolenia na danym poziomie, zaproponujemy Ci zajęcia w innej grupie najbliższej Twoim umiejętnościom lub będziesz mógł zrezygnować z zajęć.

  Szkolenie narciarskie

  skiing and snowboarding

  Na każdym poziomie zaawansowania z licencjonowanym instruktorem. Dodatkowo odbywa się video-coaching na stoku a błędy omawiacie z instruktorem przy wieczornym piwku. 

  Cena szkolenia to 450 PLN

  Szkolenie snowboardowe

  skiing and snowboarding

  Na każdym poziomie zaawansowania z licencjonowanym instruktorem. Dodatkowo odbywa się video-coaching na stoku a błędy omawiacie z instruktorem przy wieczornym piwku. 

  Cena szkolenia to 450 PLN

  Najczęściej zadawane pytania

  1. Dla osób w jakim wieku przeznaczony jest wyjazd?

  Biuro Taksidi kieruje swą główną ofertę do młodych osób w wieku 18-39 lat. Górna granica wieku może zostać lekko przesunięta, ale tylko na wybranych wyjazdach. Pod kątem zakwaterowania staramy się kwaterować ze sobą osoby możliwie zbliżone wiekiem, żebyście mieszkali z ekipą w Waszym wieku. Ponadto w ofercie biura są pojedyncze wyjazdy opatrzone tagiem “Family”, które skierowane są do rodzin z dziećmi.

  2. Czy można na wyjazd pojechać samemu - z kim będę dzielić apartament?

  Jak najbardziej - takie wyjazdy to świetna okazja do poznawania nowych osób i integracji i zawsze spora część uczestników to osoby pojedyncze lub w małych grupkach! Jeśli wybierasz się na wyjazd bez grupy znajomych lub jeśli wybieracie się mniejszą grupką i nie zajmujecie pełnego apartamentu, zostaniecie dokwaterowani do innych uczestników. Przyszłych współlokatorów postaramy się dobrać pod kątem wieku, płci i chęci imprezowania tak, aby integracja przebiegała jak najpomyślniej! Skład apartamentu zawsze odsłaniamy na około tydzień przed wyjazdem, żeby można było sprawdzić z kim będziecie dzielić apartament i ewentualnie porozumieć się co do zakupów żywieniowych, gotowania itd.

  3. Z jakich miast startują autokary i ile bagażu można ze sobą zabrać?

  Lista miast, z których wyjeżdżamy na ten wyjazd jest dostępna w sekcji "Dojazd" powyżej na tej stronie. Pamiętajcie, że część miast dosiadkowych jest gwarantowana, a część warunkowa - tj ich uruchomienie jest zależne od zebrania się wymaganej minimalnej liczby osób. Jeśli miejsce dosiadki jest warunkowe, jest to zawsze wyraźnie zaznaczone zarówno w opisie oferty jak i w formularzu rejestracyjnym na wyjazd. Na tydzień przed wyjazdem zamykamy listy i wtedy będzie wiadomo które miasta warunkowe zostały uruchomione - w przypadku jeśli wybrane przez Ciebie warunkowe miejsce dosiadki nie zostanie uruchomione poinformujemy Cię o tym i zaproponujemy możliwe alternatywy dobrane w taki sposób, aby łatwo było się tam dostać z nieuruchomionych miast dosiadkowych

  Jeśli chodzi o bagaż, to ze względu na Wasz komfort i bezpieczeństwo w naszych autokarach obowiązują limity bagażu: 1 bagaż główny (miękka torba) o wadze do 20 kg i łącznych wymiarach (długość + szerokość + wysokość) nie przekraczających 158 cm, 1 komplet sprzętu sportowego do 12 kg - (deska/ narty + buty + kije), 1 bagaż podręczny (o wymiarach pozwalających umieścić go pod nogami lub na górnej półce autokaru). Kask powinien być spakowany w bagażu głównym. Osoby planujące spakować się w sztywne walizki lub chcące po prostu wziąć więcej rzeczy, powinny w rezerwacji wybrać opcję "bagaż XL", która kosztuje 100 PLN i rozszerza łączny wymiar bagażu do 188 cm, max. wagę do 30 kg oraz pozwala na wzięcie sztywnej walizki.

  4. Co dokładnie zawarte jest w cenie wyjazdu, a co trzeba doliczyć dodatkowo?

  Wszystko jest dokładnie opisane w sekcji "CENA" poniżej. Pamiętajcie, że zawsze w cenie podstawowej dostajecie zakwaterowanie, skipass na cały okres wyjazdu, transfer autokarem w obie strony, podstawowe ubezpieczenie, a także opiekę pilota i animacje na miejscu. Poza ceną są zawsze opłaty naliczane na miejscu przez rezydencje, takie jak taksa turystyczna czy opłaty za sprzątanie, pościel itp drobne opłaty dodatkowe, sprzęt narciarski/snowboardowy (trzeba mieć swój albo go wynająć w Polsce lub na miejscu), wybrane opcje dodatkowe, a także (najczęściej) wyżywienie  - w apartamentach są aneksy kuchenne, można więc przygotowywać jedzenie samemu lub żywić się w restauracjach.

  5. Czy mogę zrezygnować z wykupionego wyjazdu? Co w przypadku komplikacji w związku z sytuacją COVID-ową?

  Przed rozpoczęciem imprezy turystycznej w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji z wyjazdu bez podania przyczyny. Trzeba pamiętać, że rezygnacja wiąże się najczęściej z pewnymi kosztami, które określają nasze Warunki Uczestnictwa (tu link do strony: https://www.taksidi.pl/dokumenty). Rezygnacja musi być zgłoszona w formie pisemnej (mailowej) lub przez Panel Klienta. Dodatkowo pamiętajcie, że każda rezerwacja złożona na wyjazdy z oferty zimowej 2021/22 jest objęta pakietem "Bezpieczna Rezerwacja", który został stworzony specjalnie z uwagi na niepewność związaną z europejską sytuacją związaną z COVID19. Pakiet ten określa warunki na których można z wyjazdu rezygnować bezkosztowo, a także proponuje kilka rozwiązań mogących zmniejszyć ryzyko związane z wyjazdem w tym niepewnym czasie. Więcej o pakiecie można przeczytać pod tym linkiem: https://www.taksidi.pl/promocje

  Pamiętaj, że w przypadku pytań zawsze możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo.

  Cena wyjazdu

  Cena zawiera

  • Zakwaterowanie w apartamentach (w pełni wyposażone z aneksem kuchennym)

  • Transport autokarem XXL (zniżka za dojazd własny -200 PLN) Pełne ubezpieczenie SKI (KL 10000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR)

  • 6-dniowy skipass Val d'Anniviers 220 km tras 2 wyjazdy do sąsiednich regionów - St. Luc-Chandolin

  • Organizację czasu na miejscu - warsztaty i atrakcje dodatkowe

  • Wyjścia na imprezy do klubów oraz apres ski

  • Opiekę pilotów

  Cena nie zawiera

  • Wyżywienia

  • Taksy klimatycznej 20 EUR/osoba/tydzień (opłata obowiązkowa)

  • Opłaty "Starter Pack" - 25 EUR/osoba (pościel, ręczniki i sprzątanie końcowe *)

  • Kaucji zwrotnej za apartamenty 50/EUR/osoba

  • Kaucji zwrotnej za skipass 2 EUR/osoba

  • Opcjonalnego szkolenia SKI/SNB - 450 PLN

  • Niektórych atrakcji (patrz zakładka Atrakcje)

  • Obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.

  • * Należy posprzątać aneks kuchenny i wyrzucić śmieci

  Harmonogram płatności

  Zaliczka - 24h

  200zł

  2 rata

  60 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu

  50%

  3 rata

  30 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu

  100%

  Opcje Dodatkowe

  Transport

  • Transport samolotem

  • Wolne miejsce obok siebie w autokarze (+300 PLN)

  • Rozszerzenie bagażu do 30 kg (+100 PLN)

  • Dodatkowa 1 sztuka bagażu 20 kg (+200 PLN)

  • Dodatkowy komplet sprzętu z butami (+100 PLN)

  • Transport bagażu*

  Ubezpieczenie

  • SKI PLUS na okres obowiązywania karnetu (KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR) (+50 PLN)

  • SKI PREMIUM na okres obowiązywania karnetu (KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 10000 EUR, sprzęt sportowy 700 EUR, bagaż 200 EUR) (+100 PLN)

  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (+100 PLN) Ubezpieczenie zabezpiecza wpłacone środki, w sytuacji poważnych komplikacji uniemożliwiających wzięcie udziału w wyjeździe, takich jak np. nagła choroba. Dowiedz się więcej UWAGA: Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji jest dostępne tylko przy składaniu rezerwacji.

  Szkolenie

  • Szkolenia w grupie - szczegóły w zakładce Szkolenia (+450 PLN przy zapisie online lub +550 przy zapisie na miejscu)

  Podobne wyjazdy

  Thermal Springs #1 @ Bad Kleinkirchheim

  Austria, Bad Kleinkirchheim


  2022-01-28 - 2022-02-06

  Snow Time #1 @ Les 2 Alpes

  Francja, Les 2 Alpes


  2021-12-03 - 2021-12-12

  Swiss Break #2 @ Verbier

  Szwajcaria, Verbier


  2022-01-28 - 2022-02-06

  testtesttesttest
  Logo Taksidi

  Obserwuj Nas!

  Kim jesteśmy?

  Licencja

  Numer licencji organizatora turystyki 1163

  Kontakt

  info@taksidi.pl

  +48 530 033 292

  Polityka prywatności

  Regulamin strony

  © 2010-2021 Copyright Taksidi

  fe