Logo Taksidi

Wyjazdy

Kraje

Szwajcaria

Włochy

Francja

Austria

Covid

Promocje

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

Kontakt

Zaloguj się

Riders on the Snow #1 @ Val d Allos

Francja, Val d Allos

18.02-27.02.2022

2090 PLN

2040 PLN

Cena od osoby

Promocja tylko do 30.10.2021❗️

Informacje

Ośrodek

Zakwaterowanie

Atrakcje

Dojazd

Szkolenia

FAQ

Cena

Riders on the Snow #1 @ Val d Allos - 2040 PLN

Riders on the Snow #1 @ Val d Allos

300 miejsc
Zorganizowany dojazd
Party

Genialnie przygotowane i urozmaicone trasy na południowych stokach ponad 2 000 m n.p.m., ponad 50 nowoczesnych wyciągów, brak kolejek, liczne miejscówki snowboardowo-freestyleowe, tory do boardercrossu, 800 m half-pipe i bogate życie nocne. Rezydencje znajdują się blisko wyciągów, do wszystkich da się dojechać na nartach! Val d'Allos to doskonały wybór na intensywny, imprezowy wypad z dużą paczką znajomych. Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Trasy
Resort
Impreza

Ośrodek Val d Allos

Cała miejscowość znajduje się na wysokościach od 1800m do 2600m n.p.m. Ogromna ilość tras zjazdowych oraz duże nasłonecznienie powodują, że jest to miejsce idealne na wypoczynek

 • Val d Allos

Cała miejscowość znajduje się na wysokościach od 1800m do 2600m n.p.m. Ogromna ilość tras zjazdowych oraz duże nasłonecznienie powodują, że jest to idealne miejsce na wypoczynek. Val d’Allos-La Foux znajduje się w obrębie ośrodka narciarskiego „Espace Lumière“ w samym środku Parku Narodowego Mercantour. Jeżdżąc w Val d'Allos La Foux mamy dostęp do tras ośrodka Pra Loup (połączone wyciągami) oraz nieco niżej położonych tras Val d'Allos Seignus (połączenie skibusem).

[object Object]

230 km tras

[object Object]

28 krzesełek

[object Object]

45 orczyków

[object Object]

2 snowparki

Zakwaterowanie w Val d Allos

Na tym wyjeździe dwie z naszych rezydencji usytuowane są w "dolnej" części Val d Allos La Foux. Central Park znajduje się w centrum miejscowości, a z Chaletes do centrum miejscowości dzieli nas 300m. W górnej części miejscowości znajduje się rezydencja Les Cimes. Wszystkie rezydencje znajdują się blisko wyciągów.

 • Central Park ★★★-

 • Les Cimes ★★★

 • Chalet du Verdon ★★★+

Central Park ★★★-

Rezydencja oficjalnie 3★★★, niemniej w naszej ocenie przyznajemy jej ★★★-. Rezydencja jest dogodnie usytuowana przy trasie zjazdowej i wyciągu, ale trzeba przyznać, że apartamenty tutaj są dosyć ciasne (szczególnie salon po rozłożenia łóżka dwuosobowego). Niemniej znajdziemy tu wszystko, co do życia niezbędne - w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienkę, a w większości apartamentów balkon z ładnym widokiem.

Pokoje dostępne w tej rezydencji:

APARTAMENT 6-OSOBOWY ★★★-

2040 PLN/osoba

Apartament tego typu składa się z salonu z rozkładaną sofą dla dwóch osób, zamykanej sypialni z podwójnym łóżkiem, wnęki sypialnej z dwoma łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem piętrowym. Dodatkowo w skład apartamentu wchodzi w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Atrakcje na wyjeździe

Jeden z największych snowparków

test

Imprezy

test

Apres Ski

test

Poker night

test

Testy sprzętu

test

Gry Planszowe

test

230 km tras w regionie Val d'Allos i Pra Loup

test

Jeden z najlepszych ośrodków pod kątem freeride!

test

Świetnie przygotowany snowpark

test

Możliwe opcje dojazdu

 • Autokar

 • Miasta

 • Bagaż

 • Dodatkowe opcje

Autokar

Jako najwygodniejszą opcję dojazdu proponujemy organizowane przez nas autokary XXL. Cena transportu autokarowego jest już uwzględniona w podstawowym koszcie rezerwacji.

Szczegóły Podróży

Prosimy o zjawianie się na miejscach zbiórki 30 minut przed planowaną godziną odjazdu. Nasze autokary będą Was zabierać z:

 • Warszawy
 • okolic Łodzi (Wolbórz)
 • Katowic
 • Poznania, Wrocławia, Krakowa, Trójmiasta, Szczecina, Torunia (Bydgoszczy)  – pod warunkiem, że zbierzemy min. 15 osób zainteresowanych dojazdem z tych miast

Z przyczyn logistycznych (konieczność zorganizowania dojazdu antenowego), osoby dosiadające się w Krakowie, Szczecinie, Toruniu (Bydgoszczy) dopłacają 50 PLN, a osoby z Trójmiasta 100 PLN.

Szkolenia

Na wyjeździe istnieje możliwość wzięcia udziału w szkoleniach narciarskich lub snowboardowych na wszystkich poziomach zaawansowania. Proponujemy szkolenia zarówno indywidualne jak i grupowe (max. 7 osób w grupie) prowadzone przez polskojęzycznych, licencjonowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w jeździe. Dodatkowo odbywa się video-coaching na stoku, a błędy omawiacie z instruktorem przy wieczornym piwku. Szkolenia odbywają się w kurorcie podstawowym.

 

- Koszt szkolenia indywidualnego z dedykowanym instruktorem to 50 EUR/h

- Koszt szkolenia grupowego to 450 PLN* za całość - zajęcia odbywają się przez 6 dni a liczba godzin dziennie uzależniona jest od wielkości grupy, w myśl zasady, że im większa grupa tym więcej godzin szkolenia potrzeba aby nauka była efektywna. Szczegółowe informacje dotyczące liczby godzin szkoleń grupowych znajdują się w sekcji poniżej.

*Jeżeli zdecydujesz się na zakup szkolenia grupowego w trakcie wyjazdu, jego koszt wyniesie 550 PLN

Jak wybrać idealną grupę dla siebie?

Decydując się na poziom szkolenia wybierz opis, który najlepiej do Ciebie pasuje. Wstępnie zostaniesz przydzielony do takiej właśnie grupy, a po pierwszym dniu zajęć instruktorzy dokonają ewaluacji i jeśli będzie taka potrzeba, dokonają przetasowań między grupami.

Poziom początkujący

Na tym poziomie oswoisz się ze sprzętem i opanujesz umiejętności niezbędne do bezpiecznego przemieszczania się po stoku

Poziom średnio-zaawansowany

Na tym poziomie zdobędziesz umiejętności swobodnej jazdy i staniesz się całkowicie samodzielny na stoku.

Poziom zaawansowany

Na tym poziomie nauczysz się jeździć pewnie i dynamicznie. Żadne trasy nie będą Ci już straszne.

Poziom zaawansowany plus

Na tym poziomie wyszlifujesz swoje umiejętności i poznasz technikę jazdy zna najwyższym poziomie.

Ile godzin zajęć macie w cenie?

Zajęcia grupowe odbędą się w jednym z trzech wariantów godzinowych. Grupy dobieramy tak, żeby były jednorodne pod kątem umiejętności, dzięki czemu szkolenie jest najbardziej efektywne. O wyborze wariantu szkolenia decyduje instruktor:

Wariant 1

Zajęcia w grupie 2 - 3 osobowej po 1h dziennie przez 6 dni

Wariant 2

Zajęcia w grupie 4 - 5 osobowej po 1,5h dziennie przez 6 dni

Wariant 3

Zajęcia w grupie 6 - 7 osobowej po 2h dziennie przez 6 dni

** Jeżeli nie zgłosi się odpowiednia liczba osób do szkolenia na danym poziomie, zaproponujemy Ci zajęcia w innej grupie najbliższej Twoim umiejętnościom lub będziesz mógł zrezygnować z zajęć.

Szkolenie narciarskie

skiing and snowboarding

Na każdym poziomie zaawansowania z licencjonowanym instruktorem. Dodatkowo odbywa się video-coaching na stoku a błędy omawiacie z instruktorem przy wieczornym piwku. 

Cena szkolenia to 450 PLN

Szkolenie snowboardowe

skiing and snowboarding

Na każdym poziomie zaawansowania z licencjonowanym instruktorem. Dodatkowo odbywa się video-coaching na stoku a błędy omawiacie z instruktorem przy wieczornym piwku. 

Cena szkolenia to 450 PLN

Najczęściej zadawane pytania

1. Dla osób w jakim wieku przeznaczony jest wyjazd?

Biuro Taksidi kieruje swą główną ofertę do młodych osób w wieku 18-39 lat. Górna granica wieku może zostać lekko przesunięta, ale tylko na wybranych wyjazdach. Pod kątem zakwaterowania staramy się kwaterować ze sobą osoby możliwie zbliżone wiekiem, żebyście mieszkali z ekipą w Waszym wieku. Ponadto w ofercie biura są pojedyncze wyjazdy opatrzone tagiem “Family”, które skierowane są do rodzin z dziećmi.

2. Czy można na wyjazd pojechać samemu - z kim będę dzielić apartament?

Jak najbardziej - takie wyjazdy to świetna okazja do poznawania nowych osób i integracji i zawsze spora część uczestników to osoby pojedyncze lub w małych grupkach! Jeśli wybierasz się na wyjazd bez grupy znajomych lub jeśli wybieracie się mniejszą grupką i nie zajmujecie pełnego apartamentu, zostaniecie dokwaterowani do innych uczestników. Przyszłych współlokatorów postaramy się dobrać pod kątem wieku, płci i chęci imprezowania tak, aby integracja przebiegała jak najpomyślniej! Skład apartamentu zawsze odsłaniamy na około tydzień przed wyjazdem, żeby można było sprawdzić z kim będziecie dzielić apartament i ewentualnie porozumieć się co do zakupów żywieniowych, gotowania itd.

3. Z jakich miast startują autokary i ile bagażu można ze sobą zabrać?

Lista miast, z których wyjeżdżamy na ten wyjazd jest dostępna w sekcji "Dojazd" powyżej na tej stronie. Pamiętajcie, że część miast dosiadkowych jest gwarantowana, a część warunkowa - tj ich uruchomienie jest zależne od zebrania się wymaganej minimalnej liczby osób. Jeśli miejsce dosiadki jest warunkowe, jest to zawsze wyraźnie zaznaczone zarówno w opisie oferty jak i w formularzu rejestracyjnym na wyjazd. Na tydzień przed wyjazdem zamykamy listy i wtedy będzie wiadomo które miasta warunkowe zostały uruchomione - w przypadku jeśli wybrane przez Ciebie warunkowe miejsce dosiadki nie zostanie uruchomione poinformujemy Cię o tym i zaproponujemy możliwe alternatywy dobrane w taki sposób, aby łatwo było się tam dostać z nieuruchomionych miast dosiadkowych

Jeśli chodzi o bagaż, to ze względu na Wasz komfort i bezpieczeństwo w naszych autokarach obowiązują limity bagażu: 1 bagaż główny (miękka torba) o wadze do 20 kg i łącznych wymiarach (długość + szerokość + wysokość) nie przekraczających 158 cm, 1 komplet sprzętu sportowego do 12 kg - (deska/ narty + buty + kije), 1 bagaż podręczny (o wymiarach pozwalających umieścić go pod nogami lub na górnej półce autokaru). Kask powinien być spakowany w bagażu głównym. Osoby planujące spakować się w sztywne walizki lub chcące po prostu wziąć więcej rzeczy, powinny w rezerwacji wybrać opcję "bagaż XL", która kosztuje 100 PLN i rozszerza łączny wymiar bagażu do 188 cm, max. wagę do 30 kg oraz pozwala na wzięcie sztywnej walizki.

4. Co dokładnie zawarte jest w cenie wyjazdu, a co trzeba doliczyć dodatkowo?

Wszystko jest dokładnie opisane w sekcji "CENA" poniżej. Pamiętajcie, że zawsze w cenie podstawowej dostajecie zakwaterowanie, skipass na cały okres wyjazdu, transfer autokarem w obie strony, podstawowe ubezpieczenie, a także opiekę pilota i animacje na miejscu. Poza ceną są zawsze opłaty naliczane na miejscu przez rezydencje, takie jak taksa turystyczna czy opłaty za sprzątanie, pościel itp drobne opłaty dodatkowe, sprzęt narciarski/snowboardowy (trzeba mieć swój albo go wynająć w Polsce lub na miejscu), wybrane opcje dodatkowe, a także (najczęściej) wyżywienie  - w apartamentach są aneksy kuchenne, można więc przygotowywać jedzenie samemu lub żywić się w restauracjach.

5. Czy mogę zrezygnować z wykupionego wyjazdu? Co w przypadku komplikacji w związku z sytuacją COVID-ową?

Przed rozpoczęciem imprezy turystycznej w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji z wyjazdu bez podania przyczyny. Trzeba pamiętać, że rezygnacja wiąże się najczęściej z pewnymi kosztami, które określają nasze Warunki Uczestnictwa (tu link do strony: https://www.taksidi.pl/dokumenty). Rezygnacja musi być zgłoszona w formie pisemnej (mailowej) lub przez Panel Klienta. Dodatkowo pamiętajcie, że każda rezerwacja złożona na wyjazdy z oferty zimowej 2021/22 jest objęta pakietem "Bezpieczna Rezerwacja", który został stworzony specjalnie z uwagi na niepewność związaną z europejską sytuacją związaną z COVID19. Pakiet ten określa warunki na których można z wyjazdu rezygnować bezkosztowo, a także proponuje kilka rozwiązań mogących zmniejszyć ryzyko związane z wyjazdem w tym niepewnym czasie. Więcej o pakiecie można przeczytać pod tym linkiem: https://www.taksidi.pl/promocje

Pamiętaj, że w przypadku pytań zawsze możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Cena wyjazdu

Cena zawiera

 • Zakwaterowanie

 • Transport autokarem XXL (zniżka za dojazd własny - 250 PLN)

 • Pełne ubezpieczenie SKI (KL 10000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR)

 • 6-dniowy skipass Val d Allos 230 km tras

 • Organizację czasu na miejscu - warsztaty i atrakcje dodatkowe

 • Wyjścia na imprezy do klubów oraz apres ski

 • Opiekę pilotów

Cena nie zawiera

 • Wyżywienia

 • Taksy klimatycznej

 • 12 EUR/osoba w ★★★- i ★★★

 • 14 EUR/osoba w ★★★+

 • Opłaty za poszewki

 • 10 EUR/osoba w ★★★- i ★★★ (można zabrać własny komplet)

 • 10 EUR/osoba w ★★★+ (opłata obowiązkowa)

 • Opłaty za ręcznik (opcjonalnie)

 • Kaucji zwrotnej za apartamenty 50 EUR/os.

 • Opłaty za sprzątanie końcowe (można posprzątać we własnym zakresie)

 • Opcjonalnego szkolenia SKI/SNB - 450 PLN

 • Niektórych atrakcji (patrz zakładka Atrakcje)

 • Obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.

Harmonogram płatności

Zaliczka - 24h

200zł

2 rata

60 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu

50%

3 rata

30 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu

100%

Opcje Dodatkowe

Transport

 • Transport samolotem

 • Wolne miejsce obok siebie w autokarze (+300 PLN)

 • Rozszerzenie bagażu do 30 kg (+100 PLN)

 • Dodatkowa 1 sztuka bagażu 20 kg (+200 PLN)

 • Dodatkowy komplet sprzętu z butami (+100 PLN)

 • Transport bagażu*

Ubezpieczenie

 • SKI PLUS na okres obowiązywania karnetu (KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR) (+50 PLN)

 • SKI PREMIUM na okres obowiązywania karnetu (KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 10000 EUR, sprzęt sportowy 700 EUR, bagaż 200 EUR) (+100 PLN)

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (+100 PLN) Ubezpieczenie zabezpiecza wpłacone środki, w sytuacji poważnych komplikacji uniemożliwiających wzięcie udziału w wyjeździe, takich jak np. nagła choroba. Dowiedz się więcej UWAGA: Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji jest dostępne tylko przy składaniu rezerwacji.

Szkolenie

 • Szkolenia w grupie - szczegóły w zakładce Szkolenia (+450 PLN przy zapisie online lub +550 przy zapisie na miejscu)

Podobne wyjazdy

Electric Alps @ La Plagne

Francja, La Plagne


2022-03-11 - 2022-03-20

testtesttesttest
Logo Taksidi

Obserwuj Nas!

Kim jesteśmy?

Licencja

Numer licencji organizatora turystyki 1163

Kontakt

info@taksidi.pl

+48 530 033 292

Polityka prywatności

Regulamin strony

© 2010-2021 Copyright Taksidi

fe