Snowland @ Livigno | TAKSIDI

Snowland @ Livigno

13.04.2018-22.04.2018

CENA: 1 590,00 ZŁ

Narty WłochyLiczba miejsc: 100Wolne miejsca: TAK

REZERWUJ
 • SHORT INFO
 • SNOWLAND MUSIC FESTIVAL
 • RESORT
 • ZAKWATEROWANIE
 • ATRAKCJE
 • TRANSPORT
 • SZKOLENIA
 • CENA

Alpy Taksidi

SNOWLAND

LIVIGNO

13.04-22.04.2018

Od 1590 PLN!

Livigno - SnowlandLivigno snow parkLivigno - panorama

 FESTIWAL ELECTRO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE 1.800 M N.P.M.! 

 NIESAMOWITE IMPREZY Z NAJLEPSZYMI DJ I MUZYKĄ LIVE! 

DO TEGO JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH SNOWPARKÓW EUROPY! 

Livigno nie bez powodu jest jednym z najlepiej rozpoznawanych ośrodków w Europie. Swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim rewelacyjnemu położeniu i mikroklimatowi, który umożliwia tu jazdę aż do końca maja. Resort kusi ponad setką kilometrów tras, dobrą infrastrukturą i szerokim wachlarzem rozrywek poza stokiem i strefą bezcłowa! W trakcie naszego wyjazdu odbędzie się tu Snowland Music Festival, co oznacza kosmiczną ilość atrakcji i najmocniejsze zakończenie sezonu!

SNOWLAND FESTIVAL - ZOBACZ, CO SIĘ DZIAŁO ROK TEMU!

REZERWUJ

MIEJSCOWOŚĆ

Basen Club Pub Lodowisko Restauracja Mały sklep Supermarket S.P.A.

Livigno jest jednym z najbardziej lubianych ośrodków w Alpach, a doskonałe warunki narciarskie to tylko jeden z powodów, dla którego warto tam pojechać. Miasteczko pulsuje rytmem, który, gwarantujemy, nikogo nie pozostawi obojętnym. Spodziewajcie się licznych apres-ski, sporo dobrego bitu, wiele radości i najlepszego bombardino!

W samym centrum miasteczka, przy głównym deptaku - liczne restauracje, pizzerie, puby, dyskoteki i sklepy. Dla masterchefów znajdzie się też supermarket, w którym można tanio zaopatrzyć się w półprodukty. I, zupełnie na marginesie, Livigno jest objęte strefą wolnocłową, dzięki której trunki szlachetne (i półszlachetne) kupimy w nieprzyzwoicie niskich cenach. A jeśli nasz ulubiony sklep będzie akurat zamknięty, do dyspozycji mamy jeszcze 249 innych.

Największy w Europie snowparkInfrastruktura LivignoMiasteczko Livigno

TRASY

Trasy 115 km | Gondole x 5 | Krzesła x 13 | Orczyki x 12 | Snowpark x 2 | Nocna jazda 2 h

Region narciarski Livigno dzieli się na dwie główne części - Carosello i Mottolino, usytuowane po obu stronach miejscowości. Między tymi dwiema stacjami kursują przez cały dzień bezpłatne skibusy. Zarówno w Mottolino jak i w Carosello stoki są nasłonecznione, szerokie i zróżnicowane - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Charakterystykę ośrodka uzupełniają szybkie wyciągi, duża wysokość n.p.m (gwarancja śniegu) i masa knajp, gdzie w rozsądnych pieniądzach można zjeść, czy wychylić kieliszek bombardino ;)

Do dyspozycji jest 115 km tras (30 km niebieskich, 70 km czerwonych, 15 km czarnych), w tym słynna trasa Scoiattolo, która uznawana jest za duże wyzwanie nawet przez doświadczonych narciarzy, dwa snowparki, jedne z największych i najlepszych w Europie, tor do boardercrossu, trasy backcountry i freestyle backcountry.

Mapa tras w Livigno

ATRAKCJE

Livigno to atrakcja sama w sobie - to miejsce kultowe, gdzie spotykają się zarówno ci spragnieni wrażeń na stoku, jak i ci spragnieni imprez. Miasteczko to strefa bezcłowa, z masą sklepów, knajp i barów - na nudę nikt tutaj narzekać nie będzie!

Impreza na wyjeździe w Alpy

IMPREZY W BIVIO

Livigno imprezami stoi - to wie każdy. Na początek sezonu nawet przy małej grupie jesteśmy w stanie się w tym miejscu wybawić - dołączymy do lokalnych imprez organizowanych w jednym z kultowych klubów Livigno, a na barze będą na nas czekać specjalne zniżki na opaskę!

Apres ski w Alpach

APRES-SKI

Przynajmniej dwa razy na zakończenie dnia spotkamy się wszyscy razem na Après-ski (dosłownie "po nartach"), żeby poczillować albo potańczyć przy dobrej nutce, napić się piwa czy grzanego wina albo rozegrać turniej siatkówki na śniegu. Pamiętajcie, że w grudniu słońce chowa się szybko, więc Apresy w Livigno będą indoorowe, tj wewnątrz specjalnie do tego przygotowanych barów!

Turniej pokera w Alpach

POKER NIGHT

Chcesz poczuć się jak James Bond w Casino Royale? Nic prostszego, weź udział w zorganizowanym specjalnie dla Was turnieju Texas Hold'em! Profesjonalne przygotowanie i zasady, gramy turniejowo dla własnej przyjemności. Wszelkie szczegóły podczas wyjazdu.

Wieczór gier planszowych

WIECZÓR GIER PLANSZOWYCH

Dla miłośników planszówek proponujemy wieczór grania w gry ;) Na miejscu będziemy mieli przygotowany dla was zestaw gier, ale oczywiście koniecznie weźcie ze sobą również swoje ulubione planszówki!

PUB QUIZ

PUB QUIZ

Z zapartym tchem śledzisz teleturniej "1 z 10" i uważasz, że na większość pytań z powodzeniem dałbyś radę sam odpowiedzieć? Przetestuj swoją wiedzę podczas wyjazdowego PUB QUIZu! Do udziału zapraszamy zespoły 4-8 osobowe (osoby pojedyncze dobierzemy do pełnych zespołów), a dla zwycięskiego teamu przewidujemy nagrody. Integracja i świetna zabawa gwarantowane!

*Informujemy, że proponowane przez nas aktracje mają charakter informacyjny i w sytuacjach od nas niezależnych mogą ulec zmianie.

MOŻLIWE OPCJE DOJAZDU

Autokar

W CENIE

samochód

-200 PLN

AUTOKAR

AutokarCena: w cenie wyjazdu

Miejsca startu: Warszawa, okolice Łodzi (Wolbórz), Katowice, 

Opcjonalne miejsca startu: Wrocław, Poznań (tylko przy grupie min. 15 os), Kraków (tylko przy grupie min. 15 osób, dopłata 50 PLN)

Czas przejazdu: ok. 20 godzin (z Warszawy)

Zbiórka: PKiN w Warszawie, piątek wieczorem (pozostałe miasta odpowiednio później)

Bagaż: podręczny + główny (jedynie miękkie torby, max. 20 kg) + 1 komplet sprzętu (deska/narty w pokrowcu i buty)

Na zbiórce należy się stawić 30 minut przed godziną odjazdu. Obowiązujące limity bagazu bądą skrupulatnie sprawdzane. Piloci mają prawo do nie przyjęcia na pokład nadbagażu.

Organizujemy transport autokarami klasy LUX, z odtwarzaczem DVD, toaletą, klimatyzacją/ogrzewaniem. Autokary będą do wyłącznej dyspozycji naszej ekipy. Zadbamy o to, żebyśmy dostali się na miejsce wygodnie i najszybciej jak to możliwe!

Wynajmujemy autokary tylko u licencjonowanych i sprawdzonych polskich przewoźników. Wszystkie autokary posiadają aktualne badania techniczne i spełniają normy EURO 4 i EURO 5.

Istnieje możliwość wykupienia:

 • wolnego miejsca obok siebie (+250 PLN)
 • dodatkowego bagażu 20 kg (+200 PLN)
 • dodatkowego kompletu sprzętu (+100 PLN)

Powrót do Warszawy w niedzielę w godzinach porannych.

SAMOCHÓD - DOJAZD WŁASNY

SamochódCena: zniżka 200 PLN od nominalnej ceny wyjazdu

Odległość i czas przejazdu: 1 350 km, około 15 godzin (z Warszawy)

Koszt autostrad: około 25 EUR

Parking na miejscu: otwarty, niestrzeżony

Możliwe godziny przyjazdu: 16:00-22:00

Dokładny adres rezydencji oraz kontakt do naszego rezydenta otrzymacie przed wyjadem - o nic nie będziecie musieli się martwić, klucze do apartamentu już będą na Was czekać!

SZKOLENIA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE

Na tym wyjeździe istnieje możliwość wykupienia kursu z polskojęzycznym instruktorem.

KOSZT SZKOLENIA

 • 300 PLN dla osób, które zapisują się na szkolenia online.
 • 350 PLN dla osób, które dopiszą się w autokarze lub na miejscu (w miarę dostępności miejsc w grupach).

ZAKRES SZKOLENIA

 • Zakresem szkolenia jest doskonalenie techniki jazdy. Szkolenia freestyle dostępne tylko na niektórych wyjazdach (jeśli są wyszczególnione w atrakcjach wyjazdu).
 • Szkolenie odbywa się w 3 grupach zaawansowania (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany). Dostosowujemy grupy tak, żeby były jednorodne pod kątem umiejętności kursantów, stąd na wyjazdach możliwe jest powstanie większej ilości grup o zróżnicowanym poziomie zaawansowania.
 • Zajęcia prowadzone są wyłącznie przez licencjonowanych, polskojęzycznych instruktorów.
 • Video-coaching na stoku, omawianie błędów wieczorem przy piwku.
 • Możliwe lekcje indywidualne (do uzgodnienia z instruktorem).

WYMIAR GODZINOWY

Zajęcia grupowe odbędą się w 2 wymiennych wariantach:

 • w grupach 6-7 osobowych po 2h dziennie przez cały czas trwania wyjazdu (6 x 2h) (jeśli będzie się dało utworzyć grupę na podobnym poziomie).

ALBO

 • w grupach 3-4 osobowych po 1h 15 min dziennie przez cały czas trwania wyjazdu (6 x 1h15min) (jeśli poziom dużej grupy miałby być bardzo zróżnicowany, co spowodowałoby nieefektywność zajęć).

O najbardziej efektywnym wariancie decyduje instruktor na podstawie faktycznego zróżnicowania poziomów biorących udział w szkoleniu.

OSOBY "OD ZERA"

Nie będzie dużych grup "od zera" lub "bardzo początkujących" - takie osoby wymagają dużej uwagi instruktora, podnoszenia ich ze śniegu, etc. i szkolenie w dużych grupach byłoby nieefektywne. Osoby zapisujące się na szkolenie i deklarujące poziom "od zera" w cenie szkolenia (300 PLN) otrzymają zamiennie:

 • szkolenie w małej grupie (do 3-4 osób) po 1h 15min dziennie (6 x 1h15min)

ALBO

 • 4 godziny indywidualnego szkolenia z instruktorem (4 x 1h) (w przypadku, gdy niemożliwe będzie utworzenie małej grupki).


Powyższe rozwiązania pozwolną nam dopasować ilość instruktorów do ilości chętnych, a także elastycznie dostosować poziom w grupach, żebyście mogli wyciągnąć maxa z zajęć.

UWAGA - Nie będzie opcji, żeby "przyjść zobaczyć jaki jest poziom grupy i wtedy podjąć decyzję o dopisaniu się do grupy". Osobom, które chcą zrobić w ten sposób, zostanie tylko opcja umówienia się na zajęcia indywidualne z instruktorami. Będzie to możliwe pod warunkiem, że instruktorzy będą mieli czas.

Instruktorzy narciarstwa i snowboardu - Les Menuires.
Szkolenie snowboardowe w Alpach.
Szkolenie narciarskie w Alpach.
Szkolenie narciarskie w Alpach
Szkolenie narciarskie - body carving.

Snowland Festiwal Livigno

SNOWLAND MUSIC FESTIVAL

Weź udział w jednym z największych festiwali muzycznych w Alpach! 10.000 uczestników, kilkadziesiąt godzin koncertów i muzyki granej przez najlepszych DJ, atrakcje, eventy i happeningi artystyczne! Imprezy apres-ski z muzyką na żywo, zabawa w klubach do rana, wspomnienia i naładownie zimową, pozytywną energią aż do kolejnego sezonu!

Livigno - SnowlandLivigno SnowlandLivigno - panorama

Nie może Cie tam zabraknąć! Obejrzyj poniżej oficjalny aftermovie z zeszłego roku i przekonaj się, że to wyjazd, na którym musisz być! Do zobaczenia w Alpach!

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w dwóch eleganckich rezydencjach, praktycznie drzwi w drzwi! (jedna oddalona jest od drugiej o 20m).

Oba budynki znajdują się tuż przy głównym deptaku miejscowości oraz bardzo blisko największych wyciągów - stacji Carosello i Costaccia (3 minuty piechotą). Nieopodal rezydencji znajduje się przystanek bezpłatnego miejskiego autobusu, idealny dla tych, którzy po imprezie nie będą mieli ochoty na spacer do stoku.

Nasze apartamenty są bardzo ładne i przestronne, w każdym znajduje się salon z telewizorem i częścią jadalną, w pełni wyposażony aneks kuchenny (czajnik, kuchenka, mikrofalówka). WiFi dostępne jest w każdym apartamencie za dodatkową opłatą.

Residence AlbaNA

APARTAMENTY 5-OSOBOWE

 • 2 zamykane sypialnie dwuosobowe (jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma pojedynczymi)
 • sofa dla jednej w salonie
 • łazienka z prysznicem i suszarką
 • w pełni wyposażony aneks kuchenny
 • balkon

APARTAMENTY 6-OSOBOWE

 • 2 zamykane sypialnie dwuosobowe (jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma pojedynczymi)
 • rozkładana sofa dla dwóch osób w salonie
 • łazienka z prysznicem i suszarką
 • w pełni wyposażony aneks kuchenny
 • balkon

STUDIO 4-OSOBOWE

Dopłata 100 PLN/os.

 • duże łóżko małżeńskie we wnęcie
 • dwa łóżka pojedyncze albo rozkładana sofa w pokoju głównym
 • łazienka z prysznicem i suszarką
 • w pełni wyposażony kącik kuchenny

Studio 4-osobowe w Livigno - salon
Studio 4-osobowe w Livigno - sypialnia
Pokój z 2 łóżkami w Livigno

Sypialnia 2 osobowa w apartamencie 6 osobowym w Livigno
Pokój z łóżkiem małżeńskim w Livigno
Aneks kuchenny w apartamencie w Livigno

STUDIO 2-OSOBOWE

Dopłata 350 PLN/os.

 • duże łóżko małżeńskie
 • łazienka z prysznicem i suszarką
 • w pełni wyposażony aneks kuchenny
 • balkon

Pokój 2 osobowy w Livigno
Apartament 2 osobowy w Livigno
Łazienka w apartamencie w Livigno

Casa Natale

APARTAMENTY 4-OSOBOWE

Dopłata 100 PLN/os.

 • Około 40 m2
 • Zamykana sypialnia dwuosobowe z łóżkiem małżeńskim lub z łóżkami pojedynczymi
 • 2 pojedyncze, rozkładane łóżka w salonie
 • Łazienka z prysznicem
 • W pełni wyposażony aneks kuchenny
 • Balkon

Apartamenty 4-osobowe w Livigno - salon
Apartamenty 4-osobowe w Livigno - kuchnia
Zakwaterowanie w Livigno

APARTAMENTY 6-OSOBOWE

Dopłata 100 PLN/os.

 • Około 60 m2, część apartamentów dwupoziomowa
 • 2 zamykane sypialnie dwuosobowe (z łóżkiem małżeńskim lub z łóżkami pojedynczymi)
 • W jednej z sypialni znjaduje się dodatkowe, puste 7. łóżko
 • Rozkładana sofa dla dwóch osób w salonie
 • Łazienka z prysznicem lub wanną, w niektórych apratamentach druga łazienka
 • W pełni wyposażony aneks kuchenny
 • Balkon lub taras

Sypialnia 2 osobowa w apartamencie 6 osobowym w Livigno
Salon w Livigno
Aneks kuchenny w apartamencie w Livigno

CENA ZAWIERA

 • Zakwaterowanie w apartamentach 5-6-osobowych (w pełni wyposażone z aneksem kuchennym)
 • Transport autokarem klasy LUX (dojazd własny minus 200 PLN)
 • Pełne ubezpieczenie SKI (KL 10000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR)
 • 6-dniowy skipass (115 km tras)
 • Organizację czasu na miejscu - warsztaty i atrakcje dodatkowe
 • Wyjścia na imprezy Taksidi do klubów oraz apres ski
 • Opiekę pilotów

CENA NIE ZAWIERA

 • Wejściówki na Snowland Festival - 25 EUR/os. (dla chętnych, wiążącą decyzję należy podjąć do 10 dni przed wyjazdem)
 • Wyżywienia
 • Taksy klimatycznej – 10 EUR/os. (obowiązkowa)
 • Opłaty za pościel, ręczniki i sprzątanie końcowe* - 15 EUR/os. (obowiązkowa)
 • Kaucji zwrotnej za apartamenty – 200 EUR/apartament.
 • Kaucji zwrotnej za skipass
 • Opcjonalnego szkolenia ski/snb
 • Niektórych atrakcji (patrz zakładka Atrakcje)

*aneks kuchenny należy posprzątać oraz wyrzucić śmieci

OPCJE DODATKOWE

Zakwaterowanie

 • Wolne łóżko w pokojach 5-os. i 6-os. (+550 PLN)
 • Wolne łóżko w pokojach 2-os. (+ 900 PLN)

Transport

 • Wolne miejsce obok siebie w autokarze (+200 PLN)
 • Rozszerzenie bagazu głównego do 30 kg (+100 PLN)
 • Dodatkowa 1 sztuka bagażu 20 kg (+200 PLN)
 • Dodatkowy komplet sprzętu (+100 PLN)
 • Transport 1 sztuki bagażu autokarem - bagaż do 20 kg albo narty/deska w pokrowcu albo buty w pokrowcu (+200 PLN, dot. tylko dojazdu własnego)

Ubezpieczenie

 • SKI PLUS (KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR) (+39 PLN)
 • SKI PREMIUM (KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 10000 EUR, sprzęt sportowy 700 EUR, bagaż 200 EUR) (+100 PLN)
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (+100 PLN)

Szkolenie

 • 12 godzin szkolenia - szczegóły w zakładce Szkolenia (+300 PLN przy zapisie online)

REZERWUJ

Powyższa oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

newsletter
do góry