Festiwal Muzyczny, Windsurfing i Kitesurfing w Chorwacji | TAKSIDI
Liczba miejsc 300
Zapisy otwarte!
Wyjazd narciarski do Sound Project Summer 2019 @ Orebić

Sound Project Summer 2019

Windsurfingowy i Kitesurfingowy Festiwal Muzyczny w Chorwacji - wrzesień 2019

Wyjazdy poniżej 1600 PLN

Economy

Wyjazdy, na których będą koncerty i inne eventy muzyczne.

Music

Wyjazdy na których organizujemy dla Was transport lotniczy

samolot

Niepowtarzalny festiwal muzyczny w gorącej Chorwacj! Tydzień zabawy, muzyki i chillu na klimatycznym, offowym surferskim campingu w Orebiciu nad brzegiem Adriatyku! Wieczorem koncerty, imprezy w klubie i na kempingu! Zakwaterowanie w komfortowch, klimatyzowanych domkach z tarasem.

Sonbird na wyjeździe do Orebicia
Sorry Boys na wyjeździe do Orebicia
VHS na wyjeździe do Orebicia
Już wkrótce ogłosimy następnego artystę

 • KONCERTY
 • WINDSURFING
 • KITESURFING
 • NURKOWANIE
 • ATRAKCJE
 • ZAKWATEROWANIE
 • DOJAZD
 • CENA
 • Rezerwuj

>>> LINE-UP FESTIWALU <<<

SORRY BOYS

Warszawski zespół Sorry Boys, zadebiutował w 2010 r. albumem „Hard Working Classes”, wydanym przez Mystic Production. Płyta spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem wśród słuchaczy i recenzentów. Już przed wydaniem debiutanckiego krążka grupa została zauważona zarówno w Polsce, jak i za granicą!

SONBIRD

Czterech młodych chłopaków z Żywca grających współczesnego indierocka z nieczęsto spotykanym zaangażowaniem. Często są porównywani do Myslovitz czy Kings of Leon, jednak z całą pewnością Sonbird ma swój własny, niepowtarzalny styl. W lutym wydali swój debiutancki album "Głodny", który błyskawicznie znika z półek za sprawą licznej grupy fanów, jaką zespół zgromadził grając dziesiątki koncertów w całej Polsce. Istnieją dopiero trzy lata, a już wyrobili sobie renomę fenomenalnego performera koncertowego. Pewnie dlatego zarali na największych festiwalach m.in. Open'er Festival, Męskie Granie, OFF Festival, Kraków Live Festiwal, a także podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. .

VHS

Zespół VHS , mimo iż jest na początku swojej drogi, został już doceniony przez słuchaczy i krytyków. Do niedawna tworzyli i koncertowali pod nazwą Create, zdobywając niemałe uznanie krytyków i publiczności. Są nieco na przekór dzisiejszej koniunkturze na elektro - popo we duety i gładkie brzmienia. Z całą pewnością można powiedzieć, że reprezentują szeroko pojętą scenę alternatywną, trudno jest jednak precyzyjnie określić ich muzyczną przynależność bo balansują na pograniczu wielu gatunków 

W poprzednich latach zagrali:

THE DUMPLINGS

Polski duet tworzący pełen energii i emocji electropop. Zaczynali jako fenomen internetowy, zbudowali potężną grupę fanów jedynie za pośrednistwem YouTuba. Swój debiutancki album wydali w 2014, czym zapracowali na Fryderyka w kategorii Debiut Roku. Rozniesli scenę na Open'erze, a o ich występie na Off Festivalu do dziś krążą legendy.

ŁĄKI ŁAN

Nietuzinkowe połącznie funku, rocka i elektro, okraszone łąkowym outfitem i energią peterdy na scenie. W swojej muzyce przekazują mnóstwo pozytywnych wibracji, które pięknie łączą się z obrazem świata, jako jednego wielkiego organizmu.

TEN TYP MES

Ten Typ Mes, właściwie Piotr Szmidt – polski raper, wokalista, producent muzyczny, realizator nagrań, autor tekstów, wydawca i felietonista. Artysta ma na koncie dziesięć albumów, w tym trzy złote płyty. Dwukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka. Na żywo występuje z 4 osobowym składem - mieszanką talentów, która na scenie wybucha z wyjątkową precyzją!

KAMP! DJ'S

KAMP!DJ'S to najnowsza inicjatywa dwójki z trzech przedstawicieli jednego z najbardziej znanych polskich zespołów - KAMP!. Inspiracje czerpane na przestrzeni długoletniej działalności grupy, oraz otwartość na nowe brzmienia złożyły się w całość projektu djskiego, w skład którego wchodzą Michał Słodowy i Radek Krzyżanowski. KAMP!DJ'S daje wyraz ich zamiłowaniu do mocniejszych gatunków muzycznych, który w połączeniu z wrażliwością znaną z koncertów daje oryginalny muzyczny mix określany przez nich samych jako Romantic lub Melodic Techno. Taki format pozwala nie tylko na dzielenie się ulubionymi kawałkami z publiką klubową, ale i na przedstawienie dotychczasowym słuchaczom innego podejścia do elektroniki. Sety Radka i Michała to historia opowiedziana poprzez brzmienia spoza standardowego autorskiego repertuaru zespołu, które prezentowali w topowych klubach m.in. w sopockim Sfinks 700, krakowskim Prozak 2.0, czy nawet berlińskim Watergate oraz w festiwalowym wydaniu na ubiegłorocznym Audioriver.

ØRGANEK

Formacja ØRGANEK powstała w roku 2013 z inicjatywy jej lidera, Tomasza Organka, początkowo jako Power Trio. Rok pożniej do Adama Staszewskiego (bas) oraz Roberta Markiewicza (perkusja) dołączył klawiszowiec, Tomasz Lewandowski. Jeszcze tego samego roku grupa wydała swój debiutancki album pt."Głupi", który przebojem wtargnął na rynek muzyczny w Polsce zapewniając zespołowi czołówki list przebojów rozgłośni radiowych oraz liczne nagrody i wyróżnienia (m.in. Mateusz Trójki 2014, Szczota Offensywy 2014, Nagroda im.Grzegorza Ciechowskiego 2014, nominacja do nagrody Fryderyk 2015). W latach 2014 - 2016 kwartet dał ponad dwieście koncertów w Polsce i zagranicą, czym zbudował sobie świadomą i wymagającą publiczność, dzięki ktorej album pt. "Głupi" uzyskał status Platynowej Płyty. Czytaj dalej >>

O.S.T.R.

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 19 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 6 złotych, 4 platynowych i jednej potrójnie platynowej płyty. Czterokrotny laureat Fryderyka - Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Czytaj dalej >>

Grubson

Grubson, właściwie Tomasz Iwanca – polski raper i producent muzyczny. Działalność artystyczną rozpoczął pod koniec lat 90. XX wieku. Występował w formacjach 3oda Kru, Siła-Z-Pokoju i Super Grupa. Czytaj dalej >>

GOORAL

Niesamowita energia na koncertach i świeże spojrzenie na muzykę. Nie da się stać spokojnie!

Bass Astral x Igo

Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Elektroniczny duet z Krakowa trudno sklasyfikować. Na co dzień występujący w rockowym Clock Machine stworzyli na rodzimej scenie projekt nowatorski. Nie mając wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, wnoszą zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tej stylistyce. Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w całej Polsce. Dowiedz się więcej.

Łona i Webber

Pochodzący ze Szczecina duet, w skład którego wchodzą raper Adam “Łona” Zieliński i producent Andrzej “Webber” Mikosz. W zeszłym roku minęło okrągłe dziesięć lat od wydania płyty “Koniec żartów” – oficjalnego debiutu, który ukazał się nakładem cenionej wytwórni Asfalt Records, znanej z wydawania ambitnej odmiany hiphopu. Dowiedz się więcej.

Clock Machine

Chłopaki, którzy w erze muzyki produkowanej seryjnie niczym hamburgery, pobtrafią odnaleźć własną ścieżkę. Bezkompromisowi, charyzmatyczni. Ich koncerty od zawsze cieszyły się powodzeniem na naszych wyjazdach! Dowiedz się więcej.

KAMP!

Polski zespół grający muzykę electro pop, założony w Łodzi. Brzmienie tria określane jest jako melodyjny synth-pop z wpływami nowej fali lat 80., francuskiego house'u i chill-wave'u. Dowiedz się więcej.

KALIBER 44

Legenda polskiej sceny hip-hopowej. Joka i Abradab cały czas w formie, mimo tylu lat na scenie wciąż potrafią dać z siebie wszystko na koncercie i rogrzać publikę!

Dwa Sławy

Dwa Sławy - łódzki duet, w skład którego wchodzą Rado Radosny oraz Astek. Związani na co dzień z macierzystymi formacjami - Uśpione Miasto i Ustinstrumentalix - postanawiają w 2006 roku oficjalnie połączyć siły aby tworzyć coś, co choćby w niewielkim stopniu może sprawić, że dzień będzie lepszy.

Omni mOdoO

Czterech charyzmatycznych artystów mówiących o sobie: „Poważny zespół grający mało poważną muzykę… albo odwrotnie”. Z łaciny omni modo oznacza „na wiele sposobów”- i właśnie tak zespół tworzy swoją muzykę. Twórczość grupy to kolaż riffowego, hard rockowego grania połączonego z funkiem, groovem, dynamicznymi scratchami i różnorodnym wokalem. Teksty komentują rzeczywistość i zjawiska, które zachodzą we wnętrzu człowieka, czasem z lekkim dystansem.

SORRY BOYS

Warszawski zespół Sorry Boys, zadebiutował w 2010 r. albumem „Hard Working Classes”, wydanym przez Mystic Production. Płyta spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem wśród słuchaczy i recenzentów. Już przed wydaniem debiutanckiego krążka grupa została zauważona zarówno w Polsce, jak i za granicą!

WENA

MAMA SELITA

RAS LUTA

DJ HAEM

... i wielu innych!

SZCZEGÓŁOWY LINE-UP TEJ EDYCJI JUŻ WKRÓTCE!

SZKOLENIA WINDSURFINGOWE

W ramach każdego kursu zajęcia odbywają się z polskim instruktorem. Kursy (poza kursem "NA START") obejmują 12 godzin (4 dni po 3 godziny) lub 18 godzin (6 dni po 3 godziny) zajęć i kończą się wydaniem certyfikatu PSW. W celu zapisania się na kurs należy zaznaczyć odpowiednią opcję w trakcie składania rezerwacji.

Cena kursu zawiera:

 • Kompletny sprzęt (deska, pędnik, kamizelka asekuracyjna)
 • Szkolenie prowadzone przez instruktora
 • Asekurację z lądu i morza
 • Wydanie certyfikatu PSW

Cena kursu nie zawiera:

 • Ubezpieczenia sportowego (polecamy wykupienie rozszerzenia naszego standardowego ubezpieczenia jakim są objęci wszyscy uczestnicy wyjazdu o pakiet WIND za 39 PLN, szczegóły w zakładce CENA)
 
Kurs windsurfingu

SZKOLENIE "NA START"

Dwudniowy kurs dla osób, które chcą spróbować pierwszy raz windsurfingu. Poznasz podstawy i spróbujesz swoich sił, a jeśli Ci się spodoba, możesz rozszerzyć kurs do szkolenia podstawowego na miejscu za 300 PLN. Po kursie "NA START" nie otrzymasz certyfikatu PSW.

Cena: 450 PLN

W cenie: 2 dni po 3 godziny zajęć

Kurs windsurfingu

SZKOLENIE PODSTAWOWE

Zajęcia w grupach maksymalnie 9-osobowych, dobieranych wg stopnia zaawansowania. Kurs na deskach Mistral n'trance, Starboard Start, JP Australia i Fanatic w całości pokrytych pianką, wypornych i stabilnych. Program kursu to starty z plaży, sterowanie deską, wykonywanie zwrotów i pływanie na wiatr.

Cena: 680 PLN // 880 PLN

W cenie: 4 dni po 3 godziny zajęć // 6 dni po 3 godziny zajęć

Kurs windsurfingu

SZKOLENIE ZAAWANSOWANE

Zajęcia w grupach maksymalnie 9-osobowych, dobieranych wg stopnia zaawansowania. Doskonała okazja do rozwinięcia swoich umiejętności dla osób już potrafiących pływać na desce. Szkolenie na sprzęcie Mistral, Starboard, Neilpryd, Rushwind oraz Cross. Program kursu to pływanie w silnym wietrze, w trapezie i footstrapach, ślizg i zwroty w ślizgu.

Cena: 680 PLN // 880 PLN

W cenie: 4 dni po 3 godziny zajęć // 6 dni po 3 godziny zajęć

Kurs windsurfingu

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Indywidualne zajęcia z instruktorem. Dla osób, które chcą zrobić szybki postęp, a koszt ma dla nich znacznie drugorzędne. Zajęcie te również mogą zakończyć się wydaniem certyfikatu PSW.

Cena: 150 PLN za 1 godzinę // 600 PLN za 5 godzin // 950 PLN za 10 godzin

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu windsurfingowego. Posiadają bardzo szeroką ofertę, więc każdy dopasuje sprzęt odpowiadający swoim potrzebom, umiejętnościom i oczekiwaniom. A specjalnie dla uczestników Sound Projectu zniżka -20%!

SZKOLENIA KITESURFINGOWE

Kursy odbywają się po angielsku. Pełny kurs to 12 h zajęć z instruktorem, po którym wydawany jest certyfikat IKO I+II, który uprawnia do wypożyczenia sprzętu i samodzielnego pływania na całym świecie. Osoby posiadające certyfikat IKO mogą zacząć kurs od poziomu, który mają potwierdzony certyfikatem. Kursy kitesurfingu prowadzone są przez jedyną w Chorwacji szkołę mającą uprawnienia do wydawania certyfikatów IKO. Zajęcia odbywają się w mały grupach, po 2-3 osoby. W celu zapisania się na kurs należy zaznaczyć odpowiednią opcję w trakcie składania rezerwacji.

Cena kursu zawiera:

 • Kompletny sprzęt (deska, latawiec, kamizelka asekuracyjna, trapez)
 • Szkolenie prowadzone przez instruktora
 • Asekurację z lądu i morza (motorówka)
 • Wydanie certyfikatu IKO

Cena kursu nie zawiera:

 • Ubezpieczenia sportowego (polecamy wykupienie rozszerzenia naszego standardowego ubezpieczenia jakim są objęci wszyscy uczestnicy wyjazdu o pakiet WIND za 39 PLN, szczegóły w zakładce CENA)
 
Kurs windsurfingu

SZKOLENIE "NA START"

Trzydniowy kurs zapoznawczy. Poznasz podstawy i spróbujesz swoich sił. Jeśli Ci się spodoba, możesz na miejscu rozszerzyć kurs do pełnego szkolenia podstawowego za 650 PLN. Szkolenie "NA START" kończy się wydaniem certyfikatu tylko IKO I.

Cena: 690 PLN

W cenie: 3 dni po 2 godziny zajęć

Kurs windsurfingu

SZKOLENIE PODSTAWOWE

Dwuetapowe szkolenie od zera w grupach 2-3 os. Etap I - teoria, obsługa i kontrola kite na plaży, bodydragi w wodzie i odpalanie kite'a z wody. Etap II - skoordynowanie latawca z deską i opanowanie startu z wody, ćwiczenia w pływaniu na halsie, samoasekuracja i akcje ratunkowe. Szkolenie kończy się wydaniem certyfikatu IKO I+II.

Cena: 1190 PLN

W cenie: 6 dni po 2 godziny zajęć

Kurs windsurfingu

SZKOLENIE ZAAWANSOWANE

Szkolenie dla osób posiadających certyfikat IKO. Obejmuje 12 godzin zajęć z intruktorem. Szkolenie zaczyna się od poziomu potwierdzonego certyfikatem. Zajęcia odbywają się w małych grupach, po 2-3 osoby.

Cena: 1190 PLN

W cenie: 6 dni po 2 godziny zajęć

Kurs windsurfingu

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Indywidualne zajęcia z instruktorem. Dla osób, które chcą zrobić szybki postęp, a koszt ma dla nich znacznie drugorzędne. Zajęcie te również mogą zakończyć się wydaniem certyfikatów IKO.

Cena: 250 PLN za 1 godzinę

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wind- i kitesurfingowego. Posiadają bardzo szeroką ofertę, więc każdy dopasuje sprzęt odpowiadający swoim potrzebom, umiejętnościom i oczekiwaniom. A specjalnie dla uczestników Sound Projectu zniżka -20%!

NURKOWANIE W CHORWACJI

Kanał Korculański jest dość wąski, jednak głęboki. Morska toń skrywa tam bogaty i piękny podwodny świat, pełen nietkniętej podwodnej przyrody, a także pamiątek z najstarszych okresów historii ludzkiej cywilizacji. Jest to region niezwykle interesujący dla amatorów podwodnych podróży.

Oferujemy dwie opcje nurkowania w Chorwacji:

• Pełen kurs nurkowania Scuba Schols International - Open Water Diver

• Podwodne wycieczki nurkowe z przewodnikiem

 

KURS NURKOWANIA

Szkolenie obejmuje całą niezbędną wiedzę oraz umiejętności potrzebne do samodzielnego i bezpiecznego nurkowania. Po kursie i zdaniu egzaminu otrzymasz licencję SSI OWD umożliwiającą samodzielne wypożyczanie sprzętu oraz nurkowanie na całym świecie do głębokości 18 m. Kurs realizowany jest przez renomowaną szkołę Lumbarda Blue na Korčuli.

Nurkowanie w Chorwacji

OPEN WATER DIVER - SCUBA SCHOOLS INTERNATIONAL

Kurs zakończony egzaminem i wydaniem licencji SSI OWD powzwalającej na samodzielne nurkowania do głębokości 18 m. Wszystkie nurkowania odbywają się w morzu. Kurs jest prowadzony w języku angielskim.

Cena zawiera:

 • 5 sesji teoretycznych
 • 5 nurkowań przybrzeżnych
 • 4 nurkowania w wodach otwartych
 • Cały niezbędny sprzęt
 • Materiały szkoleniowe (podręcznik, tabele dekompresyjne RDP i instrukcje)
 • Egzamin końcowy
 • Wydanie międzynarodowej licencji

Cena nie zawiera:

 • Podstawowa umiejętność pływania
 • Brak przeciwskazań zdrowotnych
 • Rozszerzenie ubezpieczenia o pakiet WIND (podstawowe ubezpieczenie ujęte w cenie wycieczki nie obejmuje nurkowania) lub wykupienie innego ubezpieczenia obejmującego nurkowanie

Cena: 1790 PLN

PODWODNE WYCIECZKI Z PRZEWODNIKIEM

Oprócz kursu, nasz instruktor będzie mógł zabrać Was na podwodne wycieczki. Część z nich jest dostępna dla każdego, a część jedynie dla osób posiadających uprawnienia. Cena zawiera wypożyczenie całego sprzętu (oprócz maski) i stałą opiekę instruktora. Wycieczki zaczynają się w Korculi, dokąd pływa prom z Orebicia. Zapisy na wycieczki będziemy przyjmować na miejscu.

Nurkowanie w Chorwacji

TRY SCUBA DIVING

Oferta dla osób nie posiadających uprawnień nurkowych. Jednorazowe zejście pod wodę na głębokość do 10 metrów poprzedzone krótkim wprowadzeniem teoretycznym. Całe nurkowanie odbywa się w niewielkich grupach i pod stałym nadzorem instruktora-przewodnika - każdy może wziąć w nim udział! Wypożyczenie sprzętu (oprócz maski) zawarte jest w cenie.

Cena: 60 EUR

Nurkowanie w Chorwacji

DIVING TRIP

Oferta dla osób posiadających co najmniej uprawnienia OWD. Obejmuje dwa nurkowania z motorówki, w najciekawszych miejscach wybranych z proponowanej puli spotów przez uczestników nurkowania. Wypożyczenie sprzętu (oprócz maski) zawarte jest w cenie.

Cena: 85 EUR

ATRAKCJE POŁUDNIOWEJ CHORWACJI

Oprócz tego, że jest to niepodważalnie topowy rejon do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu, okolica ma sporo do zaoferowania poza sportami wodnymi. Miasto Orebić do którego jedziemy, znajduje się na półwyspie Pelješac. Jest to część południowej Dalmacji, regionu słynącego z malowniczych, górzystych wysepek oblanych lazurowymi wodami Adriatyku.

Wybrzeża i wyspy porośnięte są śródziemnomorską roślinnością, w tym drzewami oliwnymi i pnączami winogron. Można się tutaj natknąć na liczne zabytki, sięgające czasów starożytnych, jak choćby słynny pałac rzymskiego cesarza Dioklecjana. Nieopodal leży malowniczy Dubrovnik, piękny Mostar, czy klimatyczne Počitelj z zabytkami pochodzącymi z czasów panowania tureckiego.

A jesli kogoś nie kręcą ruiny, stare miasta i zabytki, to przygotowaliśmy szeroką ofertę atrakcji na miejscu, na naszym campingu - od kameralnych koncertów na plaży i zabawy pod gorącym słońcem w eksplozjach kolorów proszków holi, przez warsztaty kulinarne i nie tylko, aż do zabaw na wakeboardzie!
Nikt nie będzie się nudził!

UWAGA SURFERZY: osoby biorące udział w kursach windsurfingu lub kitesurfingu będą miały możliwość odrobienia zajęć utraconych z powodu wycieczek fakutlatywnych. Jeżeli jednak planujecie wziąć udział w kilku wypadach, a jednocześnie poczuczyć się windsurfingu, zachęcamy do skorzystanie z jednego z kursów 4-dniowych.

 
Wycieczka do Dubrownika

WYCIECZKA DO DUBROVNIKA

Miasto zwane "Perłą Adriatyku". Pełne świetnie zachowanych gotyckich, renesansowych i barokowych kościołów, pałaców i fontan. Stare miasto, otoczone murami obronnymi jest wpisane na listę zabytków UNESCO - to tu kręcono sceny z Królewskiej Przystani w Grze o Tron! 

Cena: 35 EUR/os.

Cena całodziennej wycieczki zawiera: transport autokarem w obie strony, zwiedzanie miasta z polskojęzycznym przewodnikiem.

Wycieczka do Mostaru i na wodospady Kravica

WYCIECZKA DO MOSTARU, POČITELJ I NA WODOSPADY KRAVICA

W Počitelj z najduje się tu jeden z najlepiej zachowanych zespołów urbanistycznych z okresu panowania tureckiego, ruiny twierdzy wzniesionej na resztkach rzymskiej warowni oraz meczet  Hadži-Alija pochodzący z XVI wieku. Drugiem punktem wycieczki będzie Mostar, nieformalna stolica Hercegowiny. Piękne stare miasto i słynny most który jest obowiązkowym punktem wycieczeki! W drodze powrotnej pojedziemy odwiedzimy malownicze wodospady Kravica.

Cena: 35 EUR/os.

Cena całodziennej wycieczki zawiera: transport autokarem w obie strony, zwiedzanie Mostaru wraz z przewodnikiem.

Koncerty

KONCERTY

Na wyjeździe w Orebiciu wieczory upływać będą pod znakiem dobrej muzyki! Zabieramy ze sobą młode i obiecujące polskie zespoły, które dadzą z siebie wszystko i rozgrzeją parkiet do czerwoności! Szczegółowy line-up wyjazdu już wkrótce w zakładce KONCERTY!

Impreza na wyjeździe

IMPREZY

Po koncertach oczywiście bawimy się dalej! Mamy sprawdzony parkiet, wieziemy własnego DJ-a, a na barze będą na Was czekać zniżki na opaskę Taksidi. Pamiętajcie tylko, żeby zostawić sobie trochę sił na stok na następny dzień!

Warsztaty z jazdy na rolkach

WARSZTATY Z "I ROLKI"

Codziennie będziecie mogli wziąć udział w BEZPŁATNYCH warsztatach z jazdy na rolkach! Instruktor Patryk gwarantuje dobry wycisk, szybki progres i dużą dawkę humoru!
Będziemy mieć rolki do wypożyczenia na warsztaty, jednak jeśli posiadasz swój sprzęt to warto go zabrać!

Impreza Holi

EKSPLOZJA KOLORÓW

Szalona kolorowa impreza na otwartym powietrzu! Odkryj w sobie dziecko, pobrudź się od stóp do głów wyrzucając w powietrze kolorowe chmury proszku holi! Wszystko do wtóru najlepszej nuty!

Warsztaty kulinarne

WARSZTATY KULINARNE

Oliwy do ognia doleje ekipa z Polish Your Cooking! Będą robić warsztaty kulinarne, na których nauczysz się robić prawdziwe chorwackie przysmaki, takie jak njoke, rizot, czy sporki makarulli!

Turniej pokera

POKER NIGHT

Chcesz poczuć się jak James Bond w Casino Royale? Nic prostszego, weź udział w zorganizowanym specjalnie dla Was turnieju Texas Hold'em! Profesjonalne przygotowanie i zasady, gramy turniejowo dla własnej przyjemności. Wszelkie szczegóły podczas wyjazdu.

Warsztaty wizażu i makijażu

WARSZTATY WIZAŻU

Dowiecie się, że wystarczy kilka podstawowych kosmetyków, które każda z Was posiada w kosmetyczce, aby wykonać efektowny makijaż dzienny i wieczorowy. Poznacie kilka trików makijażowych i poszerzycie wiedzę produktową, co pomoże Wam lepiej dobierać kosmetyki w przyszłości. Nauczycie się rozpoznawać typy kolorystyczne urody i będziecie mieć okazję wykonać analizę kolorystyczną przy użyciu specjalnych chust.
Warsztaty poprowadzi Anna Piechocka/Catnel Make Up charakteryzatorka, makijażystka i stylistka fryzur.
Warsztaty masażu

WARSZTATY MASAŻU

Poznaj sekrety profesjonalnego masażu, masuj i pozwól się wymasować. Pomasuj i bądź pomasowany. Należy Ci się po ciężkim dniu na wodzie.

Warsztaty browarnicze

WARSZTATY BROWARNICZE

Fachowe szkolenie na temat produkcji piwa, warzenia piwa w domu, jego gatunków, jakości itd. Prowadzone przez doświadczonego piwowara w formie luźnej gawędy przy... piwie. Na koniec degustacja połączona z konkursem!

Warsztaty teneczne

WARSZTATY TANECZNE

Świetna okazja do podszlifowania (albo zdobycia) umiejętności parkietowych, które potem można skutecznie wykorzystać na imprezie, zapraszając w końcu do tańca tę dziewczynę z sąsiedniego domku, która tak Ci się podoba... ;)

Wieczór gier planszowych

ROWERY EMBASSY

Do Orebić'a jedzie z nami ekipa z Rowery Embassy, a wraz z nimi zestaw kozackich "beach cruiserów". Rowery można testować i wypożycząc na wycieczki. Najlepszy sposób, żeby zwiedzić deptak w Orebić'u czy Korcule to właśnie na ich rowerach!

PUB QUIZ

PUB QUIZ

Z zapartym tchem śledzisz teleturniej "1 z 10" i uważasz, że na większość pytań z powodzeniem dałbyś radę sam odpowiedzieć? Przetestuj swoją wiedzę podczas wyjazdowego PUB QUIZu! Do udziału zapraszamy zespoły 4-8 osobowe (osoby pojedyncze dobierzemy do pełnych zespołów), a dla zwycięskiego teamu przewidujemy nagrody. Integracja i świetna zabawa gwarantowane!

Wakeboarding na Chorwacji

WAKEBOARDING

Probowaliście kiedyś swoich sił na wakeboardzie? Będziecie mieć niepowtarzalną okazję. A starzy wyjadacze będę mogli spróbować czegoś nowego, czyli jazda na wake za motorówką, i to po morzu! Niesamowite wrażenia gwarantowane!

Kajaki w Chorwacji

KAJAKARSTWO MORSKIE

Dla spragnionych odrobiny wysiłku na miejscu będzie możliwość wypożyczenia kajaków morskich, które pozwolą utrzymać biceps w formie. Polecamy skorzystać, można dzięki nim przeprawić się na sąsiednią korcule, a także spojrzeć na brzeg z zupełnie innej perspektywy!

Z opaską TAKSIDI - bezpłatnie!

Deska

STAND UP PADDLEBOARDING

Jeden z najszybciej rozwijających się sportów wodnych na świecie. Deska, podobna do windsurfingowej, jednak bez żagla i z wiosłem, które trzymamy w rękach. Nauka pływania zajmuje około 30 minut. A później otwiera się mnóstwo różnych możliwości. Do Orebić'a jedzie z nami trener, który poprawadzi dla Was zajęcia i pokaże co można na takiej desce robić. Sprzęt do wynajęcia na miejscu w cenie 3 EUR/h z opaską TAKSIDI.

*Informujemy, że proponowane przez nas aktracje mają charakter informacyjny i w sytuacjach od nas niezależnych mogą ulec zmianie.

OREBIĆ - W SERCU POŁUDNIOWEJ DALMACJI

Orebić to największa turystyczna miejscowość położona na półwyspie Pelješac w południowej Dalmacji, u stóp góry Sv. Ilija (961 m n.p.m.) chroniącej mieszkańców przed zimnymi wiatrami wiejącymi od północy, więc jest tu zawsze cieplej niż np. na pobliskiej Korčuli. Położenie wśród pięknych starych winnic, drzew figowych i cytrusowych, lasków piniowych oraz długa plaża sprawiają, że Orebić jest świetną miejscowością do zatrzymania się na dłużej.

Nasz kemping znajduje się na brzegu cieśniny między połwyspem Pelješac i Korčulą. Zarówno półwysep jak i wyspa są niezwykle górzyste, dzięki czemu w kanale pomiędzy nimi, panują unikalne warunki wiatrowe. Regularnie, w godzinach porannych wieje tutaj Jugo, delikatny wiatr o sile 2-3° w skali Beauforta. Jest to idealny wiatr dla początkujących windsurferów. Po południu, około 15:00 rozwiewa się Mistral, nieco silniejszy wiatr, dochodzacy do 5° w skali Beauforta. Tworzy doskonałe warunki dla doświadczonych windsurferów oraz kitesurferów.

Świetne warunki wiatrowe oraz niskie zafalowanie sprawiają, że półwysep Pelješac co roku odwiedzają tysiące wind- i kitesurferów z całego świata. Jest to najlepsze miejsce do uprawiania sportów wietrznych w Chorwacji i jedno z najlepszych w Europie. Co roku organizowane są tutaj mistrzostwa Chorwacji, natomiast w 2013 roku, w pobliskim Viganyj odbyły się Mistrzostwa Świata.

 • CAMPING W OREBICIU

ZAKWATEROWANIE

Proponujemy Wam zakwaterowanie w nowych, klimatyzowanych, domkach położonych niedaleko plaży. Domki są elegancko wykończone, posiadają kryte tarasy, na których można zjeść śniadanie, wypić poranną kawę w na świeżym powietrzu albo spędzać miłe, ciepłe letnie wieczory. Mamy dla Was trzy wersje domków do wyboru. 

Wszystkie domki są zaprojektowane tak, by pomieścić 6 osób - mają 2 dwuosobowe sypialnie i 2 miejsca do spania w salonie. Aby zagwarantować wam większy komfort kwaterujemy tyko po 5 osób w domku, a więc nikt nie musi spać w salonie! Dodatkowo, oferujemy część domków w opcji Comfort+, gdzie kwaterujemy tylko po 4 osoby.

Camping w Orebiciu
Camping w Orebiciu
Camping w Orebiciu
Camping w Orebiciu

Dostępne domki

DOMEK "ANYA" - w cenie wyjazdu w opcji na 5 os.

Domek "Anya" Domek "Anya" Domek "Anya" Domek "Anya" Domek "Anya" Domek "Anya" 

 • Powierzchnia ok. 24 m²
 • Dwie sypialnie (jedna z podwójnym łóżkiem, jedna z dwoma pojedynczymi)
 • Wyposażony aneks kuchenny
 • 1 łazienka
 • Drewniany taras
 • Telewizor
 • Klimatyzacja

 • Wykupienie wolnego łóżka - 500 PLN
 • Opcja Comfort+ (zakwaterowwanie tylko 4 osób) - 100 PLN

DOMEK "BIANCA" - dopłata 50 PLN/os. w opcji na 5 os.

Domek "Bianca" Domek "Bianca" Domek "Bianca" Domek "Bianca" Domek "Bianca" Domek "Bianca" 

 • Powierzchnia ok. 32 m²
 • Dwie sypialnie (jedna z podwójnym łóżkiem, jedna z dwoma pojedynczymi)
 • Wyposażony aneks kuchenny
 • 2 łazienki
 • Drewniany taras
 • Telewizor
 • Klimatyzacja

 • Wykupienie wolnego łóżka - 600 PLN
 • Opcja Comfort+ (zakwaterowanie tylko 4 osób) - 150 PLN

DOMEK "BIANCA PREMIUM FIRST ROW" - dopłata 250 PLN/os.

Domek "Bianca Premium First Row" Domek "Bianca Premium First Row" Domek "Bianca Premium First Row" Domek "Bianca Premium First Row" Domek "Bianca Premium First Row" Domek "Bianca"

 • Lokalizacja tuż przy plaży, w pierwszym rzędzie domków!
 • Piękny widok na morze z tarasu!
 • Powierzchnia ok. 32 m²
 • Dwie sypialnie (jedna z podwójnym łóżkiem, jedna z dwoma pojedynczymi)
 • Wyposażony aneks kuchenny
 • 2 łazienki
 • Drewniany taras
 • Telewizor
 • Klimatyzacja
 • CD/DVD
 • Mikrofalówka
 • Ekspres do kawy
 • Leżanki na tarasie

 • Wykupienie wolnego łóżka - 650 PLN

Możliwe opcje dojazdu

Autokar

+350 PLN

Samolot

Orgaznizujemy transfer!

samochód

Darmowy parking na miejscu!

 • Autokar
 • Transfer z lotniska
 • Dojazd Własny

Autokar

Cena: 350 PLN

Miejsca startu: Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Katowice – gwarantowany start. Gdańsk, Szczecin i Kraków pod warunkiem zebrania się grupy min. 15 os. i za dopłatą 50 PLN.

Czas przejazdu: ok. 26 godzin (z Warszawy)

Godzina zbiórki: Warszawa i Gdańsk - piątek popołudniu (pozostałe miasta odpowiednio później)

Bagaż: podręczny (5 kg) + główny (jedynie miękkie torby, max. 20 kg)

Na zbiórce należy się stawić 30 minut przed godziną odjazdu. W trosce o bezpieczeństwo i komfort Waszej podróży obowiązujące limity bagażu będą skrupulatnie sprawdzane. Piloci mają prawo do nie przyjęcia na pokład nadbagażu.

Powrót do Polski w niedzielę w godzinach porannych.

Istnieje możliwość wykupienia:

 • wolne miejsce obok siebie w autokarze – 200 PLN
 • rozszerzenie bagażu do 30 kg – 100 PLN
 • dodatkowa 1 sztuka bagażu 20 kg - 200 PLN
 • transport sprzętu do kite'a (2 latawce, deska, trapez, bar) – BEZPŁATNIE
 • transport sprzętu do windsurfingu (deska, pędnik, trapez) – 200 PLN
 • transport roweru (rozmontowany, w pokrowcu) – 200 PLN
 • transport bagażu autokarem w przypadku dojazdu własnego:
  • bagaż do 20 kg albo sprzęt do kite'a  – 200 PLN
  • sprzęt do windsurfingu – 350 PLN
  • rower (rozmontowany, w pokrowcu) – 350 PLN
Autokar XXL

Transfer lotniskowy

Cena: 300 PLN za transfery lotnisko-camping w obie strony.

Obsługiwane lotniska: Dubrownik.

Godziny odbioru z lotniska: około godziny 18.30 sobota 7.09

Godziny wyjazdu na lotnisko: około godziny 10.00 - 12.00 sobota 13.09

Czas podróży: ok. 2,5 h busem 9-osobowym

Na ten wyjazd oferujemy Wam organizację transferów z lotniska w Dubrovniku w obie strony. Transfery odbędą się wygodnymi, 9-osobowymi busami, które zawiozą Was na sam camping.

Oprócz lotniska w Dubrovniku jest jeszcze w okolicy lotnisko w Splicie (jednak ze Splitu musicie już dojechać na własną rękę). Do Orebicia ze Splitu można dojachać autobusem (około 5h) – rozkład znajdziecie TUTAJ.

Istnieje możliwość wykupienia:

 • transport bagażu autokarem w przypadku dojazdu własnego:
  • bagaż do 20 kg albo sprzęt do kite'a – 200 PLN
  • sprzęt do windsurfingu – 350 PLN
  • rower (rozmontowany, w pokrowcu) – 350 PLN
Samolot

Samochód - Dojazd Własny

Odległość i czas przejazdu: 1 805 km, około 19 godzin (z Warszawy)

Koszt autostrad: około 50 EUR

Parking na miejscu: otwarty, niestrzeżony, darmowy

Możliwe godzina przyjazdu: Check - in: Sobota 27.04.2018, 15:30-22:00; Check out: Sobota 04.05.2018, 8:00 - 10:00

Należy kierować się na Mobile Homes Adriatic Camping - Perna OrebiĆ, 20267, Orebić, Croatia (Mapa Google - link). 

Jadąc z Polski autostradą A1 należy minąć Split i jechać do końca autostrady. Następnie są dwie opcje:

a) Drogą numer 8 w kierunku na Dubrovnik, przez Bośnię (wystarczy dowód osobisty, kontrola na granicy jest prowizoryczna), a następnie (już z powrotem w Chorwacji) na wysokości miejscowości Zaton w prawo na drogę numer 414 i wzdłuż całego półwyspu Pelješac aż do Orebicia.

b) Drogą numer 425 do miejscowości Ploče, skąd promem lini Jadrolinja nalezy się przeprawić do Trpanj, skąd do Orebicia jest już tylko kilka kilometrów. Cena za przeprawę to 115-188 kn (około 60-100 zł) w zależności od samochodu, a cała operacja skraca drogę o około 50 km. Rozkład promów - link.

Camping znajduje się około 4 km za miastem Orebić w kierunku zachodnim (w kierunku końca półwyspu).

Istnieje możliwość wykupienia:

 • transport bagażu autokarem w przypadku dojazdu własnego:
  • bagaż do 20 kg albo sprzęt do kite'a – 200 PLN
  • sprzęt do windsurfingu – 350 PLN
  • rower (rozmontowany, w pokrowcu) – 350 PLN
Samochód

Cena

PROMOCJA SECOND MINUTE -100 PLN DO 12.05!

Cena zawiera

 • Zakwaterowanie w domkach "Anya" *** po 5 osób (w pełni wyposażone, z aneksem kuchennym, klimatyzowane, blisko morza), 7 noclegów, nikt nie śpi w salonie
 • Ubezpieczenie turystyczne AXA Travel 10.000 EUR KL, NNW
 • Wstęp na wszystkie imprezy
 • Organizację czasu na miejscu
 • Wyjścia na imprezy do klubów
 • Opiekę pilotów

Cena nie zawiera

 • Dojazdu (proponujemy dojazd naszym autokarem w cenie 350 PLN)
 • Wyżywienia
 • Starter Packa – 25 EUR/osoba (pakietu, w którym zawierają się opłata rejestracyjna, pościel, ręczniki i sprzątanie końcowe* domku)
 • Taksy klimatycznej - 7 EUR/osoba
 • Kaucji zwrotnej za domek – 25 EUR/osoba
 • Ubezpieczenia sportowego - jeżeli zamierzasz nurkować, pływać na windsurfingu lub kitesurfingu rekomendujemy rozszerzenie naszego ubezpieczenia o pakiet WIND, WIND PLUS lub WIND PREMIUM (szczegóły poniżej) lub wykupienie innego ubezpieczenia sportowego we własnym zakresie
 • Obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny wynikającej z nowelizacji Ustawy – 10 PLN

*Aneks kuchenny należy jednak posprzątać i trzeba wyrzucić smieci

Opcje Dodatkowe

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie - rozszerzenie standardu

 • Zakwaterowanie w domku Bianca – 50 PLN/os.
 • Zakwaterowanie w domku Anya Comfort+ – 100 PLN/os. 
 • Zakwaterowanie w domku Bianca Comfort+ – 150 PLN/os. 
 • Zakwaterowanie w domku Bianca First Row Premium – 250 PLN/os..
 • Wykupienie wolnego łóżka w domku Anya – 400 PLN
 • Wykupienie wolnego łóżka w domku Bianca – 450 PLN
 • Wykupienie wolnego łóżka w domku Bianca First Row Premium – 750 PLN

Transport

 • wolne miejsce obok siebie w autokarze – 200 PLN
 • rozszerzenie bagażu do 30 kg – 100 PLN
 • dodatkowa 1 sztuka bagażu 20 kg – 200 PLN
 • transport sprzętu do kite'a (2 latawce, deska, trapez, bar) – BEZPŁATNIE
 • transport sprzętu do windsurfingu (deska, pędnik, trapez) – 200 PLN
 • transport roweru (rozmontowany, w pokrowcu) – 200 PLN
 • transport bagażu autokarem w przypadku dojazdu własnego:
  • bagaż do 20 kg albo sprzęt do kite'a – 200 PLN
  • sprzęt do windsurfingu – 350 PLN
  • rower (rozmontowany, w pokrowcu) – 350 PLN

Ubezpieczenie

Przypominamy, że standardowe ubezpieczenie zawarte w cenie wyjazdu nie obejmuje nurkowania, windsurfingu i kitesurfingu.

 • WIND (rozszerzenie standardowego ubezpieczenia o amatorskie uprawianie sportu do sum: KL 10000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR) – 39 PLN
 • WIND PLUS (rozszerzenie standardowego ubezpieczenia o amatorskie uprawianie sportu do sum: KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR) – 59 PLN
 • WIND PREMIUM (rozszerzenie standardowego ubezpieczenia o amatorskie uprawianie sportu do sum: KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 10000 EUR, sprzęt sportowy 700 EUR, bagaż 200 EUR) – 100 PLN
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (możliwość wykupienia jedynie w momencie składania rezerwacji) – 100 PLN 

Szkolenia

 • Windsurfingowe
  • Wprowadzające "NA START" – 450 PLN
  • Podstawowe 12 h – 680 PLN
  • Podstawowe 18 h – 880 PLN
  • Zaawansowane 12 h – 680 PLN
  • Zaawansowane 18 h – 880 PLN
  • Indywidualne – 150 PLN/h, 600 PLN/5 h, 950 PLN/10h
 • Kitesurfingowe
  • Wprowadzające "NA START" – 690 PLN
  • Podstawowe 12 h – 1190 PLN
  • Zaawansowane 12 h – 1190 PLN
  • Indywidualne – 250 PLN/h
 • Nurkowanie SSI OWD – 1790 PLN

Powyższa oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

newsletter