Liczba miejsc 100
Są wolne miejsca
Wyjazd narciarski do Surf & Chill #1 @ Orebić

Surf & Chill

Wyjazd do Chorwacji na windsurfing i kitesurfing - sierpień 2020

Wyjazdy poniżej 1600 PLN

Economy

Opcja zakwaterowania tuż przy plaży

Przy brzegu

WYJAZD POTWIERDZONY

ZALICZKA WYNOSI 200 PLN

ZAPEWNIAMY MOZLIWOŚĆ BEZKOSZTOWEJ REZYGNACJI DO 31.07

Niepowtarzalny wyjazd na windsurfing i kitesurfing do gorącej Chorwacj! Tydzień zabawy, muzyki i chillu na klimatycznym, offowym surferskim campingu w Orebić'u nad brzegiem Adriatyku! Wieczorem imprezy w klubie i na kempingu! Zakwaterowanie w komfortowch, klimatyzowanych domkach z tarasem.

 • 21.08 - 30.08.2020
 • Orebić
 • Transport Autokar XXL Transport Samolot Transport Samochód
 • 1 040,00 PLN
 • Rezerwuj
 • HIGHLIGHTS
 • WINDSURFING
 • KITESURFING
 • ZAKWATEROWANIE
 • TRANSPORT
 • CENA
 • COVID-19
 • Rezerwuj

Co Cię czeka w Chorwacji?

WYCIECZKA DO DUBROVNIKA
Miasto zwane "Perłą Adriatyku". Pełne świetnie zachowanych gotyckich, renesansowych i barokowych kościołów, pałaców i fontan. Stare miasto, otoczone murami obronnymi jest wpisane na listę zabytków UNESCO - to tu kręcono sceny z Królewskiej Przystani w Grze o TronCena: 35 EUR/os.
WYCIECZKA NA KORCULĘ
Jeden z największych uroków Chorwacji to jej niesamowite miasta z niepowtarzalną architekturą. Na tym rejsie będziemy mieli okazje zobaczyć Korculę - czyli absolutną perełkę adriatyckiego wybrzeża i miejsce urodzenia słynnego podróżnika Marco Polo!
KURS LONGBOARD!
W ramach szkolenia Longboard przygotowaliśmy dla Was kurs obejmujący 12 godzin praktycznych warsztatów (2h x 6 dni). W celu zapisania się na kurs należy zaznaczyć odpowiednią opcję w trakcie składania rezerwacji!
IMPREZY
Mamy sprawdzony parkiet, wieziemy własnego DJ-a, a na barze będą na Was czekać zniżki na opaskę Taksidi.
WARSZTATY "I ❤ ROLKI"
Codziennie będziecie mogli wziąć udział w BEZPŁATNYCH warsztatach z jazdy na rolkach! Instruktor Patryk gwarantuje dobry wycisk, szybki progres i dużą dawkę humoru!
Będziemy mieć rolki do wypożyczenia na warsztaty, jednak jeśli posiadasz swój sprzęt to warto go zabrać!
EKSPLOZJA KOLORÓW!
Szalona kolorowa impreza na otwartym powietrzu! Odkryj w sobie dziecko, pobrudź się od stóp do głów wyrzucając w powietrze kolorowe chmury proszku holi! Wszystko do wtóru najlepszej nuty!
WARSZTATY KULINARNE
Oliwy do ognia doleje ekipa z Polish Your Cooking! Będą robić warsztaty kulinarne, na których nauczysz się robić prawdziwe chorwackie przysmaki, takie jak njoke, rizot, czy sporki makarulli!
POKER NIGHT
Chcesz poczuć się jak James Bond w Casino Royale? Nic prostszego, weź udział w zorganizowanym specjalnie dla Was turnieju Texas Hold'em! Profesjonalne przygotowanie i zasady, gramy turniejowo dla własnej przyjemności. Wszelkie szczegóły podczas wyjazdu.
GRY PLANSZOWE
Zaś dla miłośników planszówek, proponujemy wieczór grania w gry. Na miejscu przygotujemy dla was zestaw kilku fajnych gier. Zachęcamy również do zabrania swoich ulubionych planszówek!
WARSZTATY MASAŻU!
Poznaj sekrety profesjonalnego masażu, masuj i pozwól się wymasować. Pomasuj i bądź pomasowany. Należy Ci się po ciężkim dniu na wodzie.
WARSZTATY WIZAŻU
Dowiecie się, że wystarczy kilka podstawowych kosmetyków, które każda z Was posiada w kosmetyczce, aby wykonać efektowny makijaż dzienny i wieczorowy. Poznacie kilka trików makijażowych i poszerzycie wiedzę produktową, co pomoże Wam lepiej dobierać kosmetyki w przyszłości.
WARSZTATY TANECZNE
Świetna okazja do podszlifowania (albo zdobycia) umiejętności parkietowych, które potem można skutecznie wykorzystać na imprezie, zapraszając w końcu do tańca tę dziewczynę z sąsiedniego domku, która tak Ci się podoba... ;)
WARSZTATY BROWARNICZE
Fachowe szkolenie na temat produkcji piwa, warzenia piwa w domu, jego gatunków, jakości itd. Prowadzone przez doświadczonego piwowara w formie luźnej gawędy przy... piwie. Na koniec degustacja połączona z konkursem!
ROWERY EMBASSY
Do Orebić'a jedzie z nami ekipa z Rowery Embassy, a wraz z nimi zestaw kozackich "beach cruiserów". Rowery można testować i wypożycząc na wycieczki. Najlepszy sposób, żeby zwiedzić deptak w Orebić'u czy Korcule to właśnie na ich rowerach!
PUB QUIZ
Z zapartym tchem śledzisz teleturniej "1 z 10" i uważasz, że na większość pytań z powodzeniem dałbyś radę sam odpowiedzieć? Przetestuj swoją wiedzę podczas wyjazdowego PUB QUIZu! Do udziału zapraszamy zespoły 4-8 osobowe (osoby pojedyncze dobierzemy do pełnych zespołów), a dla zwycięskiego teamu przewidujemy nagrody. Integracja i świetna zabawa gwarantowane!
WAKEBOARDING
Probowaliście kiedyś swoich sił na wakeboardzie? Będziecie mieć niepowtarzalną okazję. A starzy wyjadacze będę mogli spróbować czegoś nowego, czyli jazda na wake za motorówką, i to po morzu! Niesamowite wrażenia gwarantowane!
KAJAKARSTWO MORSKIE
Dla spragnionych odrobiny wysiłku na miejscu będzie możliwość wypożyczenia kajaków morskich, które pozwolą utrzymać biceps w formie. Polecamy skorzystać, można dzięki nim przeprawić się na sąsiednią korcule, a także spojrzeć na brzeg z zupełnie innej perspektywy! Z opaską TAKSIDI - bezpłatnie!
STAND UP PADDLEBOARDING
Jeden z najszybciej rozwijających się sportów wodnych na świecie. Deska, podobna do windsurfingowej, jednak bez żagla i z wiosłem, które trzymamy w rękach. Nauka pływania zajmuje około 30 minut. A później otwiera się mnóstwo różnych możliwości. Do Orebić'a jedzie z nami trener, który poprawadzi dla Was zajęcia i pokaże co można na takiej desce robić. Sprzęt do wynajęcia na miejscu w cenie 3 EUR/h z opaską TAKSIDI.
WARSZTATY JOGI I MEDYTACJA
W pięknej scenerii chorwackich wysepek nie może zabraknąć także warsztatów jogi i medytacji! 
STREETCHING
Dla wszystkich chętnych zorganizujemy również streetching. Dzięki temu chillout i wypoczynek podczas tego wyjazdu będzie jeszcze pełniejszy!

Informujemy, że proponowane przez nas aktracje mają charakter informacyjny i w sytuacjach od nas niezależnych mogą ulec zmianie. Niektóre z atrakcji są dodatkowo płatne i obowiązują na nie zapisy

Szkolenia Windsurfingowe

W ramach każdego kursu zajęcia odbywają się z polskim instruktorem. Kursy (poza kursem "NA START") obejmują 12 godzin (4 dni po 3 godziny) lub 18 godzin (6 dni po 3 godziny) zajęć i kończą się wydaniem certyfikatu PSW. W celu zapisania się na kurs należy zaznaczyć odpowiednią opcję w trakcie składania rezerwacji.

Cena kursu zawiera:

 • Kompletny sprzęt (deska, pędnik, kamizelka asekuracyjna)
 • Szkolenie prowadzone przez instruktora
 • Asekurację z lądu i morza
 • Wydanie certyfikatu PSW

Cena kursu nie zawiera:

 • Ubezpieczenia sportowego (polecamy wykupienie rozszerzenia naszego standardowego ubezpieczenia jakim są objęci wszyscy uczestnicy wyjazdu o pakiet WIND za 39 PLN, szczegóły w zakładce CENA)
 
Kurs windsurfingu

Szkolenie "na start"

Dwudniowy kurs dla osób, które chcą spróbować pierwszy raz windsurfingu. Poznasz podstawy i spróbujesz swoich sił, a jeśli Ci się spodoba, możesz rozszerzyć kurs do szkolenia podstawowego na miejscu za 300 PLN. Po kursie "NA START" nie otrzymasz certyfikatu PSW.

350 PLN - cena za 2 dni szkolenia (po 3 godziny dziennie).

Kurs windsurfingu

Szkolenie podstawowe

Zajęcia w grupach maksymalnie 9-osobowych, dobieranych wg stopnia zaawansowania. Kurs na deskach Mistral n'trance, Starboard Start, JP Australia i Fanatic w całości pokrytych pianką, wypornych i stabilnych. Program kursu to starty z plaży, sterowanie deską, wykonywanie zwrotów i pływanie na wiatr.

680 PLN - cena za 4 dni szkolenia (po 3 godziny dziennie).

880 PLN - cena za 6 dnia szkolenia (po 3 godziny dziennie).

Kurs windsurfingu

Szkolenie zaawansowane

Zajęcia w grupach maksymalnie 9-osobowych, dobieranych wg stopnia zaawansowania. Doskonała okazja do rozwinięcia swoich umiejętności dla osób już potrafiących pływać na desce. Szkolenie na sprzęcie Mistral, Starboard, Neilpryd, Rushwind oraz Cross. Program kursu to pływanie w silnym wietrze, w trapezie i footstrapach, ślizg i zwroty w ślizgu.

680 PLN - cena za 4 dni szkolenia (po 3 godziny dziennie).

880 PLN - cena za 6 dni szkolenia (po 3 godziny dziennie).

Kurs windsurfingu

Szkolenie indywidualne

Indywidualne zajęcia z instruktorem. Dla osób, które chcą zrobić szybki postęp, a koszt ma dla nich znacznie drugorzędne. Zajęcie te również mogą zakończyć się wydaniem certyfikatu PSW.

150 PLN  - cena za 1 godzinę szkolenia indywidualnego, 

600 PLN - cena za 5 godzin,

950 PLN - cena za 10 godzin zajęć.


Wypożyczalnia sprzętu

Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu windsurfingowego. Posiadają bardzo szeroką ofertę, więc każdy dopasuje sprzęt odpowiadający swoim potrzebom, umiejętnościom i oczekiwaniom. A specjalnie dla uczestników Sound Projectu zniżka -20%!

Szkolenia Kitesurfingowe

Kursy odbywają się po angielsku. Pełny kurs to 12 h zajęć z instruktorem, po którym wydawany jest certyfikat IKO I+II, który uprawnia do wypożyczenia sprzętu i samodzielnego pływania na całym świecie. Osoby posiadające certyfikat IKO mogą zacząć kurs od poziomu, który mają potwierdzony certyfikatem. Kursy kitesurfingu prowadzone są przez jedyną w Chorwacji szkołę mającą uprawnienia do wydawania certyfikatów IKO. Zajęcia odbywają się w mały grupach, po 2-3 osoby. W celu zapisania się na kurs należy zaznaczyć odpowiednią opcję w trakcie składania rezerwacji.

Cena kursu zawiera:

 • Kompletny sprzęt (deska, latawiec, kamizelka asekuracyjna, trapez)
 • Szkolenie prowadzone przez instruktora
 • Asekurację z lądu i morza (motorówka)
 • Wydanie certyfikatu IKO

Cena kursu nie zawiera:

 • Ubezpieczenia sportowego (polecamy wykupienie rozszerzenia naszego standardowego ubezpieczenia jakim są objęci wszyscy uczestnicy wyjazdu o pakiet WIND za 39 PLN, szczegóły w zakładce CENA)
 
Kurs windsurfingu

Szkolenie "na start"

Trzydniowy kurs zapoznawczy. Poznasz podstawy i spróbujesz swoich sił. Jeśli Ci się spodoba, możesz na miejscu rozszerzyć kurs do pełnego szkolenia podstawowego za 650 PLN. Szkolenie "NA START" kończy się wydaniem certyfikatu tylko IKO I.

690 PLN - cena za 3 dni szkolenia po 2 godziny zajęć dziennie.

Kurs kitesurfingu

Szkolenie podstawowe

Dwuetapowe szkolenie od zera w grupach 2-3 os. Etap I - teoria, obsługa i kontrola kite na plaży, bodydragi w wodzie i odpalanie kite'a z wody. Etap II - skoordynowanie latawca z deską i opanowanie startu z wody, ćwiczenia w pływaniu na halsie, samoasekuracja i akcje ratunkowe. Szkolenie kończy się wydaniem certyfikatu IKO I+II.

1190 PLN - cena za 6 dni szkolenia po 2 godziny zajęć dziennie.

Kurs kitesurfingu

Szkolenie zaawansowane

Szkolenie dla osób posiadających certyfikat IKO. Obejmuje 12 godzin zajęć z intruktorem. Szkolenie zaczyna się od poziomu potwierdzonego certyfikatem. Zajęcia odbywają się w małych grupach, po 2-3 osoby.

1190 PLN - cena za 6 dni szkolenia po 2 godziny zajęć dziennie.

Kurs kitesurfingu

Szkolenie indywidualne

Indywidualne zajęcia z instruktorem. Dla osób, które chcą zrobić szybki postęp, a koszt ma dla nich znacznie drugorzędne. Zajęcie te również mogą zakończyć się wydaniem certyfikatów IKO.

250 PLN za 1 godzinę szkolenia indywidualnego.


Wypożyczalnia sprzętu

Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wind- i kitesurfingowego. Posiadają bardzo szeroką ofertę, więc każdy dopasuje sprzęt odpowiadający swoim potrzebom, umiejętnościom i oczekiwaniom. A specjalnie dla uczestników Sound Projectu zniżka -20%!

Orebić - w sercu południowej Dalmacji

Basen Club Pub Restauracja Mały sklep Supermarket Lodowisko S.P.A.

Orebić to największa turystyczna miejscowość położona na półwyspie Pelješac w południowej Dalmacji, u stóp góry Sv. Ilija (961 m n.p.m.) chroniącej mieszkańców przed zimnymi wiatrami wiejącymi od północy, więc jest tu zawsze cieplej niż np. na pobliskiej Korčuli. Położenie wśród pięknych starych winnic, drzew figowych i cytrusowych, lasków piniowych oraz długa plaża sprawiają, że Orebić jest świetną miejscowością do zatrzymania się na dłużej.

Nasz kemping znajduje się na brzegu cieśniny między połwyspem Pelješac i Korčulą. Zarówno półwysep jak i wyspa są niezwykle górzyste, dzięki czemu w kanale pomiędzy nimi, panują unikalne warunki wiatrowe. Regularnie, w godzinach porannych wieje tutaj Jugo, delikatny wiatr o sile 2-3° w skali Beauforta. Jest to idealny wiatr dla początkujących windsurferów. Po południu, około 15:00 rozwiewa się Mistral, nieco silniejszy wiatr, dochodzacy do 5° w skali Beauforta. Tworzy doskonałe warunki dla doświadczonych windsurferów oraz kitesurferów.

Świetne warunki wiatrowe oraz niskie zafalowanie sprawiają, że półwysep Pelješac co roku odwiedzają tysiące wind- i kitesurferów z całego świata. Jest to najlepsze miejsce do uprawiania sportów wietrznych w Chorwacji i jedno z najlepszych w Europie. Co roku organizowane są tutaj mistrzostwa Chorwacji, natomiast w 2013 roku, w pobliskim Viganyj odbyły się Mistrzostwa Świata.


Camping w Orebiciu

Proponujemy Wam zakwaterowanie w nowych, klimatyzowanych, domkach położonych niedaleko plaży. Domki są elegancko wykończone, posiadają kryte tarasy, na których można zjeść śniadanie, wypić poranną kawę w na świeżym powietrzu albo spędzać miłe, ciepłe letnie wieczory. Mamy dla Was trzy wersje domków do wyboru. 

Wszystkie domki są zaprojektowane tak, by pomieścić 6 osób - mają 2 dwuosobowe sypialnie i 2 miejsca do spania w salonie. Aby zagwarantować wam większy komfort kwaterujemy tyko po 5 osób w domku! Dodatkowo, oferujemy część domków w opcji Comfort+, gdzie kwaterujemy tylko po 4 osoby.

Dostępne pokoje

Domek "Anya" - w opcji na 5 os. (W CENIE)

 • Powierzchnia ok. 24 m²
 • Dwie sypialnie (jedna z podwójnym łóżkiem, jedna z dwoma pojedynczymi)
 • Wyposażony aneks kuchenny
 • 1 łazienka
 • Drewniany taras, telewizor, klimatyzacja
 • Wykupienie wolnego łóżka 550 PLN
 • Opcja Comfort+ (zakwaterowanie tylko 4 osób) +100 PLN

Domek "Bianca" (+ 50 PLN/os.)

 • Powierzchnia ok. 32 m²
 • Dwie sypialnie (jedna z podwójnym łóżkiem, jedna z dwoma pojedynczymi)
 • Wyposażony aneks kuchenny
 • 2 łazienki
 • Drewniany taras, telewizor, klimatyzacja
 • Wykupienie wolnego łóżka 600 PLN
 • Opcja Comfort+ (zakwaterowanie tylko 4 osób) +150 PLN

Lokalizacja

W sezonie 2020/2021 jeździmy wyłącznie autokarami XXL!

Autokary XXL - co je wyróżnia?

 • zdecydowanie więcej miejsca na nogi (zawsze przynajmniej 73-85cm odległości)
 • często także gniazdka 230V i porty USB przy siedzeniach (w większośći autokarów - zastrzegamy, że mogą zdarzyć się autokary bez gniazdek).
 • a oprócz tego wszystkie inne standardowe udogodnienia, takie jak: klimatyzacja, ogrzewanie, toalety, barek, ekrany LCD, na których wyświetlimy Wam kilka filmów z naszej kolekcji, żeby podróż upłynęła szybciej itd.

Więcej o naszych autokarach XXL oraz o tym, czym różnią się one od zwykłych autokarów możesz przeczytać pod TYM LINKIEM.


Proponowane miejsca dosiadki

Czas przejazdu: około 19 godzin (z Warszawy) *

Przydział miejsca: w naszych autokarach miejsca są numerowane, sadzamy Was ekipami lub apartamentami - tak, abyście mogli poznać się już w autokarze i nikt nie musiał walczyć o dogodne miejsce.

Wybór miasta: na mapce obok oraz w formularzu rezerwacji widać, z których miejsc dojazd jest gwarantowany, a z których opcjonalny (informacja wyświetla się po najechaniu kursorem myszki na dane miasto). Rezerwując wyjazd prosimy o wybranie w formularzu miasta, z którego chcecie wyjeżdżać, nawet jeśli nie jest ono na moment składania rezerwacji gwarantowane. W przypadku, kiedy nie uzbiera się wystarczająca liczba osób do uruchomienia danego miasta dosiadki, na 10 dni przed datą wyjazdu skontaktujemy się z osobami z tego miasta w celu ustalenia które z innych, uruchomionych miejsc dosiadki jest dla nich najlepsze.

* Na zbiórce należy stawić się 30 minut przed godziną odjazdu. W trosce o bezpieczeństwo i komfort Waszej podróży obowiązujące limity bagażu będą skrupulatnie sprawdzane. Piloci mają prawo do nie przyjęcia na pokład nadbagażu tj.: torby, która przekracza dopuszczalny wymiar wagowy lub wymiarowy albo jest walizką utwardzoną ze wszystkich stron (skorupa), czy też pokrowca narciarskiego, w którym znajduje się coś oprócz sprzętu sportowego.


Transfer lotniskowy

Cena: 400 PLN za transfery lotnisko-camping w obie strony.

Obsługiwane lotniska: Dubrownik

Godziny odbioru z lotniska: około godziny 18.30 sobota 22.08

Godziny wyjazdu na lotnisko: około godziny 10.00 - 12.00 sobota 29.08

Czas podróży: ok. 2,5 h busem 9-osobowym

Na ten wyjazd oferujemy Wam organizację transferów z lotniska w Dubrovniku w obie strony. Transfery odbędą się wygodnymi, 9-osobowymi busami, które zawiozą Was na sam camping.

Oprócz lotniska w Dubrovniku jest jeszcze w okolicy lotnisko w Splicie (jednak ze Splitu musicie już dojechać na własną rękę). Do Orebicia ze Splitu można dojachać autobusem (około 5h) – rozkład znajdziecie TUTAJ.

Istnieje możliwość wykupienia:

 • transport bagażu autokarem w przypadku dojazdu własnego:
  • bagaż do 20 kg albo sprzęt do kite'a – 200 PLN
  • sprzęt do windsurfingu – 350 PLN
  • rower (rozmontowany, w pokrowcu) – 350 PLN

Dojazd Własny - przydatne informacje

Odległość i czas przejazdu: 1 650 km, około 19 godzin (z Warszawy)

Koszt autostrad: około 50 EUR

Parking na miejscu: otwarty, niestrzeżony, darmowy, przy wjeździe pobierana jest zwrotna kaucja 20 EUR, za kartę do obsługi bramki wjazdowej.

Check-in: Sobota 22.08.2020, 15:30-22:00; Check out: Sobota 29.09.2020, 8:00 - 10:00

Camping znajduje się około 4 km za miastem Orebić w kierunku zachodnim (w kierunku końca półwyspu).Dokładny adres rezydencji oraz kontakt do naszego rezydenta otrzymacie na tydzień przed wyjazdem - o nic nie będziecie musieli się martwić, klucze do apartamentu już będą na Was czekać!

Istnieje możliwość wykupienia transportu:

 • 1 sztuki bagażu do 20 kg albo sprzęt do kite'a (+200 PLN)sprzęt do windsurfingu (+350 PLN), rower (rozmontowany, w pokrowcu) (+350 PLN). Bagaż należy dostarczyć na zbiórkę i odebrać z autokaru, w przeciwnym razie wysyłka kurierem na koszt właściciela.

Bagaż autokarowy

Bagaż podręczny - 1 sztuka

dozwolone bagaż podręczny bagaż podręczny
 • Maksymalna waga 5 kg
 • Może to być mały plecak, worek, torebka damska czy też torba na laptopa.
 • Musi zmieścić się pod siedzeniem lub w schowku nad Tobą.

Bagaż nadawany do luku autokaru - 1 sztuka

dozwolone miękka torba plecak
 • Maksymalna waga 20 kg
 • Łączne wymiary nie przekraczające 158 cm (bok+bok+bok)
 • Może to być miękka torba sportowa, plecak turystyczny albo walizka materiałowa, którą łatwo będzie umieścić w luku bagażowym autokaru

Komplet sprzetu sportowego - 1 sztuka

dozwolone sprzęt pokrowiec z butami
 • Możesz ze sobą zabrać rozmontowany rower w pokrowcu oraz sprzęt do kitesurfingu czy windsurfingu tj. deska, pędnik, trapez. 
 • Pamiętaj, aby w pokrowcu znalazły się tylko sprzęty sportowe. 

NIE możesz zabrać ze sobą

niedozwolone skorupa twarda walizka
 • Walizki w twardej skorupie.
 • Nawet jeśli tworzywo, z którego jest zrobiona Twoja walizka, wydaje Ci się „miękkie” – nie zostanie przyjęta na pokład lub możesz ponieść dodatkowe opłaty związane z jej transportem

Dodatkowe opcje - do wyboru przy rezerwacji

Jeśli potrzebujesz zwiększyć komfort swojej podróży lub zwiększyć swój dopuszczalny bagaż, zapraszamy do skorzystania z jednej z poniższych dodatkowych opcji, możliwych do dokupienia przy rezerwacji wyjazdu:

Miejsce siedzące

+ 200 PLN

wolne miejsca obok siebie + dodatkowy bagaż podręczny 5 kg

Bagaż

+ 100 PLN

rozszerzenie bagażu głównego do bagażu XXL*

Bagaż

+ 200 PLN

dodatkowa sztuka bagażu 20 kg

samochód

+ 200 PLN

transport roweru lub sprzętu do windsurfingu

* Możliwość rozszerzenia bagażu głównego do bagażu XXL (sztywna walizka, wymiary przekraczające 158cm lub 20kg) - do 30 kg wagi i do 188 cm łącznych wymiarów.

Cena

ZALICZKA WYNOSI 200 PLN

ZAPEWNIAMY MOZLIWOŚĆ BEZKOSZTOWEJ REZYGNACJI DO 30.06

Cena zawiera

 • Zakwaterowanie w domkach "Anya" *** po 5 osób (w pełni wyposażone, z aneksem kuchennym, klimatyzowane, blisko morza), 7 noclegów
 • Ubezpieczenie turystyczne AXA Travel 10.000 EUR KL, NNW
 • Wstęp na wszystkie imprezy
 • Organizację czasu na miejscu
 • Wyjścia na imprezy do klubów
 • Opiekę pilotów

Cena nie zawiera

 • Dojazdu (proponujemy dojazd naszym autokarem w cenie 350 PLN)
 • Wyżywienia
 • Starter Packa – 25 EUR/osoba (pakietu, w którym zawierają się opłata rejestracyjna, pościel, ręczniki i sprzątanie końcowe* domku)
 • Taksy klimatycznej - 10 EUR/osoba
 • Kaucji zwrotnej za domek – 25 EUR/osoba
 • Ubezpieczenia sportowego - jeżeli zamierzasz nurkować, pływać na windsurfingu lub kitesurfingu rekomendujemy rozszerzenie naszego ubezpieczenia o pakiet WIND, WIND PLUS lub WIND PREMIUM (szczegóły poniżej) lub wykupienie innego ubezpieczenia sportowego we własnym zakresie
 • Obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny wynikającej z nowelizacji Ustawy – 10 PLN

*Aneks kuchenny należy jednak posprzątać i trzeba wyrzucić smieci

Opcje Dodatkowe

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie - rozszerzenie standardu

 • Zakwaterowanie w domku Bianca(+50 PLN/os.)
 • Zakwaterowanie w domku Anya Comfort+ (+100 PLN/os.)
 • Zakwaterowanie w domku Bianca Comfort+ (+150 PLN/os.)
 • Wykupienie wolnego łóżka w domku Anya (+550 PLN)
 • Wykupienie wolnego łóżka w domku Bianca (+600 PLN)
 • Wykupienie wolnego łóżka w domku Anya Comfort+ (+650 PLN/os.)
 • Wykupienie wolnego łóżka w domku Bianca Comfort+ (+700 PLN/os.)

Transport

 • wolne miejsce obok siebie w autokarze – 200 PLN
 • rozszerzenie bagażu do 30 kg – 100 PLN
 • dodatkowa 1 sztuka bagażu 20 kg – 200 PLN
 • transport sprzętu do kite'a (2 latawce, deska, trapez, bar) – BEZPŁATNIE
 • transport sprzętu do windsurfingu (deska, pędnik, trapez) – 200 PLN
 • transport roweru (rozmontowany, w pokrowcu) – 200 PLN
 • transport bagażu autokarem w przypadku dojazdu własnego:
  • bagaż do 20 kg albo sprzęt do kite'a – 200 PLN
  • sprzęt do windsurfingu – 350 PLN
  • rower (rozmontowany, w pokrowcu) – 350 PLN

Ubezpieczenie

Przypominamy, że standardowe ubezpieczenie zawarte w cenie wyjazdu nie obejmuje nurkowania, windsurfingu i kitesurfingu.

 • WIND (rozszerzenie standardowego ubezpieczenia o amatorskie uprawianie sportu do sum: KL 10000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR) – 39 PLN
 • WIND PLUS (rozszerzenie standardowego ubezpieczenia o amatorskie uprawianie sportu do sum: KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR) – 59 PLN
 • WIND PREMIUM (rozszerzenie standardowego ubezpieczenia o amatorskie uprawianie sportu do sum: KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 10000 EUR, sprzęt sportowy 700 EUR, bagaż 200 EUR) – 100 PLN
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (możliwość wykupienia jedynie w momencie składania rezerwacji) – 100 PLN 

Szkolenia

 • Windsurfingowe
  • Wprowadzające "NA START" – 350 PLN
  • Podstawowe 12 h – 680 PLN
  • Podstawowe 18 h – 880 PLN
  • Zaawansowane 12 h – 680 PLN
  • Zaawansowane 18 h – 880 PLN
  • Indywidualne – 150 PLN/h, 600 PLN/5 h, 950 PLN/10h
 • Kitesurfingowe
  • Wprowadzające "NA START" – 690 PLN
  • Podstawowe 12 h – 1190 PLN
  • Zaawansowane 12 h – 1190 PLN
  • Indywidualne – 250 PLN/h
 • Nurkowanie SSI OWD – 1790 PLN

Powyższa oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

COVID-19 - Najczęściej zadawane pytania

 • Czy wyjazdy letnie się odbędą?
 • Tak, zgodnie z wszelkimi posiadanymi przez nas informacjami wyjazdy wakacyjne w drugiej połowie sierpnia i we wrześniu odbędą się bez zakłóceń. W chwili obecnej w wielu europejskich krajach restrykcje są stopniowo znoszone, a Chorwacja planuje otwarcie sezonu turystycznego od 1 lipca. W tym terminie otwiera się nasz kemping, szkółka windsurfingowa oraz kitesurfingowa. Będziemy oczywiście jako biuro monitorować sytuację i dostosujemy się do wszelkich oficjalnych rozporządzeń władz zarówno w Polsce, jak i w kraju do którego się wybieramy. Nie mniej na chwilę obecną, jesteśmy przekonani, że wyjazdy się odbędą. Jednak, specjalnie z uwagi na czas konieczny do ugruntowania pewności swojej decyzji wprowadziliśmy na wyjazdy letnie specjalne warunki rezygnacji, w myśl których można bezkosztowo zrezygnować z wyjazdu aż do 30.06.2020!

 • Co się stanie jeśli wyjazd jednak nie będzie możliwy po tym jak dokonam rezerwacji?
 • Jeśli realizacja wyjazdu będzie niemożliwa (np. zamknięte będą granice kraju do którego się udajemy, lub zamknięte będą ośrodki turystyczne) z powodów związanych z zagrożeniem COVID-19 wszystkie osoby zapisane na dany wyjazd otrzymają zwrot wpłaconych środków.

 • Czy z uwagi na niepewność sytuacji macie jakieś specjalne warunki rezygnacji na wyjazdy letnie?
 • Tak, na wszystkie letnie wyjazdy obowiązuje specjalna i wyjątkowa polityka rezygnacji, w myśl której aż do 30.06.2020 można odzyskać 100% wpłaconych środków jeśli sytuacja epidemiczna nie ulegnie poprawie. Natomiast oprócz tego i po tym terminie obowiązuje regulaminowa polityka rezygnacji. Wierzymy, że każdy podejmując decyzję wyjazdową lub zakupową zdaje sobie sprawę z sytuacji i robi to świadomie, a do 30.06 sytuacja na tyle się wyjaśni, że nie będzie już wątpliwości co do tego, czy wyjazdy na pewno się odbędą.

newsletter