Zimowisko UWM | TAKSIDI

ZIMOWISKO UWM
WYJAZD NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY DLA UWM!

Alpy Taksidi

ZIMOWISKO UWM

VEYSONNAZ

03.03-12.03.2017

1420 PLN

Gooral na wyjeździe w Veysonnaz  Missing Link na wyjeździe w Veysonnaz  Omni Modo na wyjeździe w Veysonnaz  Toczek na wyjeździe w Veysonnaz  Ryba na wyjeździe w Veysonnaz  MIC Bandit na wyjeździe w Veysonnaz

 Niesamowite koncerty na żywo! 

 Szkolenie dla dziewczyn za jedyne 100 PLN! 

 Niesamowicie klimatyczne alpejskie miasteczko! 

VeysonnazVeysonnazVeysonnaz

Zapraszamy do szwajcarskiego Veysonnaz na dobry początek marca! W programie szwajcarska jakość tras, niesamowite widoki i klimatyczna miejscowość, pełne słońce i najlepsze imprezy i koncerty w klubie Pacha. Tym wyjazdem promujemy młode polskie zespoły!

REZERWUJ

Alpy Taksidi

MIEJSCOWOŚĆ

Basen     Club     Pub      Lodowisko     Restauracja     Mały sklep     Supermarket     S.P.A.

Veysonnaz to bardzo malownicza, szwajcarska miejscowość położona w kantonie Valais, w dystrykcie Sion, w Alpach Pennińskich. Jest bazą narciarską i częścią ośrodka narciarskiego Les 4 Vallées, jednego z największych w Alpach. Według ostatniego spisu ludności w mieście mieszka 558 osób.

Miejscowość, a w zasadzie wioska, rozciąga się na około 800 metrów. Na jednym krańcu znajduje się gondolka i klub, a na drugim nasza salka warsztatowa i basen. Większość knajpek i sklepów znajdziecie zaś w centrum. Z uwagi na wielkość naszej grupy, będziemy zakwaterowani niemal w całym Veysonnaz. Osoby które trafią na apartamenty dalej od gondolki, a nie lubią spacerować, będą mogły korzystać z darmowego skibusa, który krąży od rana i usprawnia komunikację w wiosce. Dobrą informacją jest też to, że praktycznie do wszystkich domków da się zjechać na nartach (po części na dziko). Niesamowitym atutem jest przepiękny widok na dolinę Sion praktycznie z każdego apartamentu i każdego miejsca wioski. Gwarantujemy - miejscówka robi wrażenie!

VeysonnazVeysonnazVeysonnaz

TRASY (KARNET PODSTAWOWY)

Trasy  220 km     |     Gondole  x 5     |     Krzesła  x 8     |     Orczyki  x 22     |     Snowpark x 3     |     Nocna jazda  0 h

W cenie wyjazdu otrzymujecie karnet umożliwiający jazdę w rejonie Printze obejmującym miejscowości Veysonnaz - Nendaz. To 220 km tras (niebieski obszar na mapie)!

Trasy niebieskie, czerwone i czarne są rozłożone mniej więcej po równo. Trasy są szerokie, zawsze elegancko wyratrakowane i świetnie przygotowane. Śnieg leży tutaj do późnego kwietnia nawet w najniżej położonych rejonach, a odpowiednią grubość pokrywy śnieżnej gwarantuje aż 214 armatek śniegowych.

Jeśli chodzi o infrastrukturę, uczciwie trzeba przyznać, że dużo jest tutaj wyciągów orczykowych. Niemniej ci, którzy orczyków nie trawią też znajdą coś dla siebie - znajdujące się tu gondole i krzesła są bardzo szybkie i wydajne (wyjątkiem dwa wyciągi po stronie Nendaz i Siviez).

Dodatkową atrakcją dla wszystkich miłośników białego szaleństwa jest słynna trasa zjazdowa Piste de L’Ours ("Ścieżka Niedźwiedzia"), która niejednokrotnie gościła najlepszych alpejskich narciarzy podczas zawodów Pucharu Świata. To, że trasa stanowi wyzwanie nawet dla najtwardszych, sprawdziliśmy w zeszłym roku sami ;)

Warte podkreślenia są także zapierające dech w piersiach widoki na malownicze dolinki oraz masywy Mont Blanc i Matterhorn oraz fenomenalne tereny do free-ride'u! Na rozległym, bezdrzewnych przestrzeniach możliwości do jazdy poza trasą jest multum, a lokalne szkoły narciarsko-snowboardowe oferują przewodników, którzy zabiorą Was na najlepsze i najbardziej niekonwencjonalne zjazdy.

Mapa tras Veysonnaz i Nendaz

TRASY (KARNET ROZSZERZONY)

Trasy  412 km     |     Gondole  x 17     |     Krzesła  x 21     |     Orczyki  x 29     |     Snowpark x 4     |     Nocna jazda  0 h

Dla  żądnych większego zróżnicowania tras, istnieje opcja dokupienia rozszerzenia karnetu na obszar całych 4 Dolin (szczególy w zakładce "cena")

4 Doliny to największy rejon narciarski w Szwajcarii i trzeci największy w Europie. Region łączy ośrodki w Veysonnaz, Thyon i Nendaz (razem tworzą rejon Printze) z ośrodkami Verbier i la Tzoumaz.

Jeżdżąc tutaj pokonujemy niesamowitą różnicę wysokości, najniżej położone trasy znajdują się na wysokości 1450 m n.p.m. a najwyżej położone szczyty lodowca Mont-Fort sięgają aż 3330 m n.p.m.! Rozszerzając karnet będziemy więc mogli śmigać na ponad 412km różnorodnych trasach, podziwiać wspaniałe zróżnicowane krajobrazy i cieszyć się nowoczesną infrastrukturą 92 wyciągów. Wśród wyciągów znajdziemy tu standardowo: gondole, krzesła i orczyki.

Bez wątpienia warto też wybrać się przy tej opcji karnetowej na najwyższy szczyt regionu - lodowiec Mont Fort i wypróbować niesamowity, liczący łącznie ponad 15km (najdłuższy w regionie!) zjazd, którego częścią jest legendarna trasa do Tortin (wyzwanie dla najwytrawniejszych narciarzy i snowboardzistów) i podczas którego pokonamy przewyższenie ponad 2500m!

I na koniec wisienka -  free-ride. Wszystko to, co pisaliśmy o jeździe poza trasami w kontekście karnetu podstawowego zyskuje przynajmniej 3 razy przy karnecie rozszerzonym. Szerokie i idealnie nachylone zbocza Mont Fort i Mont Gele to prawdziwa mekka jazdy poza trasami, ściągająca do ośrodka największych zapaleńców tego typu jazdy. 

Mapa tras 4 Dolin w Szwajcarii

Alpy Taksidi

ZAKWATEROWANIE

Veysonnaz znamy od podszewki. Urok apartamentów w Veysonnaz polega na tym, że na co dzień funkcjonują jako apartamenty prywatne. Ich prywatni właściciele urządzili je tak, żeby jak najlepiej im służyły, wszystkie są przestronne i wygodne, natomiast różnią się od siebie - wyglądem, umeblowaniem a także (co oczywiste) usytuowaniem w miejscowości. Apartamenty znajdują się w kilku budynkach rozciągniętych wzdłuż całej miejscowości (patrz mapka poniżej).

W Veysonnaz oferujemy Wam w cenie wyjazdu zakwaterowanie w klasie STANDARD, w centrum miejscowości. Na stok będziecie mieli stąd od 300 m do 800 m, co przekłada się na kilkuminutowy spacer albo przejażdżkę 1-2 przystanków darmowym skibusem. Przy dobrych warunkach śniegowych do praktycznie wszystkich apartamentów da radę zjechać na nartach "na dziko". Mieszkamy w centrum miejscowości, a więc blisko knajp, sklepów, salki warsztatowej i basenu (darmowy dla uczestników wyjazdu). 

Część apartamentów klasy STANDARD jest usytuowana tuż przy stoku i wyciągu. Jakościowo nie są to apartamenty lepsze od klasy standard, ale do stoku do przejścia będzie max 150 metrów. To zakwaterowanie oznaczamy jako STANDARD +. Jeśli chcecie być zakwaterowani w tych apartamentach (budynki Z, M, K, L, R, S, M), zaznaczcie odpowiednią opcję podczas swojej rezerwacji (+100 PLN/osoba). 

Osoby bardziej wymagające jeśli chodzi o standard zakwaterowania zapraszamy do apartamentów klasy PREMIUM, w budynkach oznaczonych literami VA i VB (patrz mapka poniżej). Zakwaterowanie w klasie Premium wiąże się z dopłatą wysokości 200 PLN/osoba. Budynki VA i VB znajdują się 250 m od wyciągu i stoku, blisko centrum miasteczka.

UWAGA - jeśli jedziecie na wyjazd grupą, upewnijcie się, że wszyscy wybiorą ten sam typ zakwaterowania!

Dokładny opis apartamentów w obu klasach znajdziecie poniżej mapki miejscowości.

Mapa miasteczka Veysonnaz

Apartamenty klasy STANDARD:

(w zależności od lokalizacji w cenie wyjazdu lub za dopłatą 100 PLN/osoba)

Rezerwacje apartamentu w tej klasie rekomendujemy tym, którzy na wyjazd jadą się głównie się wyszaleć, a zakwaterowanie jest dla nich sprawą drugorzędną. Apartamenty tej klasy są przez Szwajcarów oznaczone jako ** i ***. Umeblowanie apartamentów nie jest jednorodne, ale wszystkie są bardzo ładne, schludne i czyste. W porównaniu ze standardem francuskim znanym np. z Risoul czy Alpe d'Huez, również metraż apartamentów jest więcej niż zadowalający. Apartamenty są w standardzie 6-osobowe, zdarzają się jednak także studia 4-osobowe i większy apartamenty 8-osobowe (są one wtedy większe o dodatkową sypialnię i łazienkę). W każdym z nich znajdziemy w pełni wyposażony aneks kuchenny i łazienkę z prysznicem/wanną. Uwaga - cechą charakterystyczną apartamentów w tym standardzie są łóżka piętrowe wysuwane ze ściany, najczęściej w korytarzu. To nietypowe rozwiązanie nie występuje we wszystkich apartamentach, ale trzeba się liczyć z taką możliwością. Poniżej przedstawiamy przykładowy rozkład apartamentu w klasie STANDARD:

Apartament 6-osobowy (30-40 m2):
 • pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem dwuosobowym
 • oddzielna, zamykana sypialnia z podwójnym łóżkiem
 • wnęka sypialna z łóżkiem piętrowym (w części apartamentów łóżka chowane w ścianie)
 • w pełni wyposażony aneks kuchenny
 • łazienka z wc i prysznicem
 • balkon (najczęściej z pięknym widokiem na dolinę)

Studio 4-osobowe (20-25 m2):
 • pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem dwuosobowym
 • wnęka sypialna z łóżkiem piętrowym (w części apartamentów łóżka chowane w ścianie)
 • w pełni wyposażony aneks kuchenny
 • łazienka z wc i prysznicem
 • balkon (najczęściej z pięknym widokiem na dolinę)

Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz

Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz

Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz

Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz

Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz

Apartamenty klasy PREMIUM: 

(dopłata 200P PLN/osoba)

Apartamenty w tej klasie, w przeciwieństwie do klasy STANDARD, są jednorodne. Wszystkie charakteryzują się nowoczesnym urządzeniem i ogromnymi przestrzeniami. Mieszkając tutaj każdy odczuje różnicę - apartamenty są utrzymane w jasnej kolorystyce, nowe i bardzo wygodne.

Mieszkamy w rezydencji Plein Ciel, na którą składają się dwa budynki: "VA" i "VB". W każdym budynku jest winda. Apartamenty są przestronne i nowocześnie urządzone, wszystkie w świetnym standardzie. Z apartamentów rozciąga się niesamowity widok na dolinę.

Apartamenty 6-osobowe (56m2):
 • pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem dwuosobowym, kominkiem, TV
 • oddzielna, zamykana sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami (w razie potrzeby bezproblemowo łączonymi w łóżko podwójne)
 • wnęka sypialna z łóżkiem piętrowym
 • w pełni wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką i ekspresem do kawy
 • łazienka z wc i prysznicem
 • balkon z pięknym widokiem na dolinę

Apartamenty 8-osobowe (75m2):
 • dodatkowa zamykana sypialnia dla dwóch osób
 • dodatkowa łazienka z wc

Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz

Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz

Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz
Apartament w Veysonnaz

Alpy Taksidi

ATRAKCJE

Poniżej przedstawiamy atrakcje i rozrywki dostępne w miasteczku oraz te organizowane przez nas. Proponowane atrakcje czy warsztaty mogą ulec zmianie,  a ich ostateczny kształt potwierdzimy na dwa tygodnie przed każdym wyjazdem. Jedno jest pewne - nikt na wyjeździe nudził się nie będzie!

Koncerty

KONCERTY

Na wyjeździe do Veysonnaz wieczory upływać będą pod znakiem dobrej muzyki! Zabieramy ze sobą młode i obiecujące polskie zespoły, które dadzą z siebie wszystko i rozgrzeją parkiet w klubie Pacha do czerwoności! Szczegółowy line-up wyjazdu poniżej!

Omni mOdO - koncert na wyjeździe w Alpy

OMNI MODO

Poważny zespół z Poznania grający mniej poważna muzykę... albo odwrotnie. Gatunkowo zaszufladkować go można w około-rockowe klimaty. Ale biorąc pod uwagę fakt, że muzycy słuchają wszystkiego od klasyki po death metal, spodziewać się należy sporo mniej lub bardziej rozsądnych rozwiązań! Posłuchaj jak grają!

Gooral - koncert na wyjeździe w Alpy

GOORAL

Niesamowita energia na koncertach i świeże spojrzenie na muzykę. Nie da się stać spokojnie! Posłuchaj jak gra!

Missing Link - koncert na wyjeździe w Alpy

MISSING LINK

Formacja Missing Link powstała w styczniu 2016 roku w Szczecinie (Polska). Zespół gra muzykę w klimacie Brit Pop, Indie Rock, Art Rock, Alternative Rock, Post Rock. To szeroko pojęty melodyjny rock z elementami elektroniki, poza schematami, łączący różne gatunki muzyczne, w którym doskonale słychać współpracę czterech muzyków, którzy dopasowują się jak elementy jednej układanki. Posłuchaj jak grają!

Toczek - koncert na wyjeździe w Alpy

TOCZEK

FINALISTA WBW 2016

Toczek pierwsze rymy zaczął pisać już w szkole podstawowej, jednak początki regularnego pisania tekstów datuje na 2009, czego efektem była płyta pt. Głos młodego pokolenia. Do tego aktywny freestyler - w zeszłym roku zjeździł prawie 50 bitew, któych większość wygrał. Obczajcie go na Facebooku i YouTubie.

Ryba - koncert na wyjeździe w Alpy

RYBA

FINALISTA WBW 2016

Oprócz Toczka jedzie też Ryba - kolejny z finalistów WBW. Razem z Toczkiem będą towarzyszyć zespołom na scenie i mikrofonem wspierał DJ'a w kręceniu imprez na parkiecie. Chłopaki poprowadzą dla Was warsztaty freestyle'u hiphopowego, gdzie dowiecie trochę o technice, metodach i trikach stosowanych w nawijce na żywo. Próbkę możliwości Ryby znajdziecie na jego Facebooku i YouTubie.

MIC Bandit - koncert na wyjeździe w Alpy

MIC BANDIT

ZWYCIĘZCA WBW 2016 Beatbox Battle

Beatbox to nieodłączny element kultury hip-hop, więc zabieramy najlepszego polskiego performera, żeby wszysztko było w komplecie! MIC Bandit to młody i bardzo utalentowany twórca, który zadba o to, żebyście wyszaleli się na koncertach i imprezach. Oprócz tego oczywiście poprowadzi też warsztaty z robienia tłustego bitu bez perkusji. Obczajcie co potrafi na jego Facebooku i YouTubie.

Apres ski w Alpach

APRES-SKI

Codziennie (albo prawie codziennie) na zakończenie dnia, na stoku spotkamy się wszyscy razem na Après-ski (dosłownie "po nartach"), żeby poczillować albo potańczyć przy dobrej nutce, napić się piwa czy grzanego wina albo rozegrać turniej siatkówki na śniegu. Taksidi Chillout Zone będzie dla Was czynne od 14 do ostatnich promieni słońca!

Turniej siatkówki w Alpach

SIATKÓWKA I PIŁKA NOŻNA NA ŚNIEGU

Zapraszamy tych, którym niestraszne są niekonwencjonalne wyzwania, do udziału w turnieju siatkówki i piłki nożnej na śniegu. Przyjmujemy zgłoszenia całych zespołów albo pojedynczych osób, a dla zwycięzców przewidzieliśmy liczne nagrody!

Warsztaty

WIECZORNE WARSZTATY

Zadbamy o to, żeby nikt nie mógł narzekać na nudę wieczorami! Zorganizujemy specjalnie dla Was na miejscu przeróżne warsztaty, np. masażu, kulinarne, taneczne, DJ-skie, foto, barmańskie, browarnicze i inne. Dokładne info o tematyce warsztatóww na tym evencie podamy Wam w terminie bliższym wyjazdu :)

Winiarnia

WINIARNIA - ZWIEDZANIE I DEGUSTACJA

Tuż obok Veysonnaz mieści się niewielka lokalna wniarnia. W trakcie wyjazdu będzie można ją zwiedzić i dowiedzieć się o procesie produkcji wina, jego rodzajach i całej sztuce tworzenia tego wspaniałego trunku. Na koniec oczywiście degustacja!

Turniej pokera w Alpach

POKER NIGHT

Chcesz poczuć się jak James Bond w Casino Royale? Nic prostszego, weź udział w zorganizowanym specjalnie dla Was turnieju Texas Hold'em! Profesjonalne przygotowanie i zasady, gramy turniejowo dla własnej przyjemności. Wszelkie szczegóły podczas wyjazdu.

Wieczór gier planszowych

WIECZÓR GIER PLANSZOWYCH

Dla miłośników planszówek proponujemy wieczór grania w gry ;) Na miejscu będziemy mieli przygotowany dla was zestaw gier, ale oczywiście koniecznie weźcie ze sobą również swoje ulubione planszówki!

PUB QUIZ

PUB QUIZ

Z zapartym tchem śledzisz teleturniej "1 z 10" i uważasz, że na większość pytań z powodzeniem dałbyś radę sam odpowiedzieć? Przetestuj swoją wiedzę podczas wyjazdowego PUB QUIZu! Do udziału zapraszamy zespoły 4-8 osobowe (osoby pojedyncze dobierzemy do pełnych zespołów), a dla zwycięskiego teamu przewidujemy nagrody. Integracja i świetna zabawa gwarantowane!

HELI-SKI & HELI-SNB

Dodatkowo płatne. Veysonnaz to świetna baza wypadowa, żeby zaatakowaćokoliczne szczyty (np. Trient, Petit Combin, Pigne d'Arolla) z pokładu helikoptera. Właśnie dlatego nawiązaliśmy współpracę ze szwajcarską szkołą narciarsko-snowboardową,  która specjalizuje się w wyprawach Heli-Ski & Heli-Snb. Jeśli macie ochotę na prawdziwą jazdę bez trzymanki z dala od wytyczonych tras, to jest to wyjazd dla Was. Ceny całodniowych wypraw będą się kształtować w okolicach 350-450 CHF.

TANDEMOWY LOT PARALOTNIĄ

Dodatkowo płatne. Niepowtarzalna okazja żeby podziwiać szwajcarskie góry z lotu ptaka, unosząc się nad szczytami na wysokości 4.000 metrów lecąc na paralotni pilotowanej przez lokalnego instruktora. Każdy lot trwa około godziny, więc będzie trochę czasu na kontemplację i zrobienie fotek, które niewątpliwie wzbudzą zazdrość Waszych znajomych po publikacji na fejsie ;)

Testy sprzętu

TESTY SPRZĘTU

Na wyjazd zabieramy trochę sprzętu z nowych linii i serii od naszych partnerów. Świetna okazja, żeby wypróbować nowe deski przed kupnem albo sprawdzić, czy nie pora przesiąść się na lepszy sprzęt. Nie codziennie jest okazja, żeby za friko pośmigać na zawodniczym ekwipunku! Tylko ostrożnie! Te ślicznotki potrafią kopnąć!

*Informujemy, że proponowane przez nas aktracje mają charakter informacyjny i w sytuacjach od nas niezależnych mogą ulec zmianie.

Alpy Taksidi

MOŻLIWE OPCJE DOJAZDU

Autokar

W CENIE

Samolot

+1000 PLN

samochód

-200 PLN

AUTOKAR

AutokarCena: autokar jest w cenie wyjazdu oprócz Szczecina, gdzie obowiązuje dopłata 50 zł

Miejsca startu: Olsztyn, Warszawa, Poznań, Wrocław, okolice Łodzi, Katowice

Opcjonalne miejsca startu (przy grupie min. 15 osób): Kraków, Trójmiasto, Toruń/Bydgoszcz, Szczecin

Czas przejazdu: ok. 24 godzin (z Warszawy)

Godzina zbiórki: Warszawa i Trójmiasto  - piątek wieczorem (pozostałe miasta odpowiednio później)

Bagaż: podręczny + główny (jedynie miękkie torby, max. 20 kg) + 1 komplet sprzętu (deska/narty w pokrowcu i buty)

Na zbiórce należy się stawić 30 minut przed godziną odjazdu. W trosce o bezpieczeństwo i komfort Waszej podróży obowiązujące limity bagażu będą skrupulatnie sprawdzane. Piloci mają prawo do nie przyjęcia na pokład nadbagażu tj.: torby, której waga przekracza 20 kg, czy pokrowca narciarskiego, w którym znajduje się coś oprócz sprzętu sportowego.

Organizujemy transport autokarami klasy LUX, z odtwarzaczem DVD, toaletą, klimatyzacją/ogrzewaniem. Autokary będą do wyłącznej dyspozycji naszej ekipy. Zadbamy o to, żebyśmy dostali się na miejsce wygodnie i najszybciej jak to możliwe!

Wynajmujemy autokary tylko u licencjonowanych i sprawdzonych polskich przewoźników. Wszystkie autokary posiadają aktualne badania techniczne i spełniają normy EURO 4 i EURO 5.

Istnieje możliwość wykupienia:

 • wolnego miejsca obok siebie + 5kg bagażu podręcznego (+200 PLN)
 • dodatkowego bagażu 20 kg (+200 PLN)
 • rozszerzenia głównego bagażu do 30kg (+100 PLN)
 • dodatkowego kompletu sprzętu (+100 PLN)

SAMOLOT

Samolot

Cena:  + 800 PLN  + 1000 PLN (dotyczy rezerwacji po 05.02)

Wylot: Warszawa Chopin, sobota, 04.03.2017 (godziny podamy w mailingu wyjazdowym)

Przylot: Warszawa Chopin, sobota 11.03.2017 (godziny podamy w mailingu wyjazdowym)

Transfer z lotniska do ośrodka: w cenie

Bagaż: bagaż rejestrowy 23kg + narty i kijki/deska snb (w osobnym bagażu) + buty (w osobnym bagażu) + kask + bagaż podręczny (8kg)

Czas podróży: lot 2-4h + transfer z lotniska do ośrodka 2-3h

Na ten wyjazd oferujemy Wam kompleksowy transport lotniczy organizowany przez nas. W cenie transportu jest przewóz bagażu, sprzętu oraz transfery lotnisko-ośrodek-lotnisko.

SAMOCHÓD - DOJAZD WŁASNY

SamochódCena: zniżka 200 PLN od nominalnej ceny wyjazdu

Odległość i czas przejazdu: Z Warszawy 1 600 km, w tym 1550km po autostradach, około 14 godzin

Koszt autostrad: około 70 EUR

Parking na miejscu: nieoficjalnie można próbować parkować w miasteczku i przed rezydencją. Oficjalny parking to koszt 10CHF/dzień.

Możliwe godzina przyjazdu: 17:00-22:00

Dokładny adres rezydencji oraz kontakt do naszego rezydenta otrzymacie przed wyjadem - o nic nie będziecie musieli się martwić, klucze do apartamentu już będą na Was czekać!

Alpy Taksidi

SZKOLENIA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE

Na tym wyjeździe istnieje możliwość wykupienia kursu z polskojęzycznym instruktorem.

KOSZT SZKOLENIA

 • 300 PLN dla osób, które zapisują się na szkolenia online.
 • 350 PLN dla osób, które dopiszą się w autokarze lub na miejscu (w miarę dostępności miejsc w grupach).

UWAGA DZIEWCZYNY!!! PROMOCJA!!! DLA WAS SZKOLENIE ZA JEDYNE 100 PLN!!!

ZAKRES SZKOLENIA

 • Zakresem szkolenia jest doskonalenie techniki jazdy. Szkolenia freestyle dostępne tylko na niektórych wyjazdach (jeśli są wyszczególnione w atrakcjach wyjazdu).
 • Szkolenie odbywa się w 3 grupach zaawansowania (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany). Dostosowujemy grupy tak, żeby były jednorodne pod kątem umiejętności kursantów, stąd na wyjazdach możliwe jest powstanie większej ilości grup o zróżnicowanym poziomie zaawansowania.
 • Zajęcia prowadzone są wyłącznie przez licencjonowanych, polskojęzycznych instruktorów.
 • Video-coaching na stoku, omawianie błędów wieczorem przy piwku.
 • Możliwe lekcje indywidualne (do uzgodnienia z instruktorem).

WYMIAR GODZINOWY

Zajęcia grupowe odbędą się w 2 wymiennych wariantach:

 • w grupach 6-7 osobowych po 2h dziennie przez cały czas trwania wyjazdu (6 x 2h) (jeśli będzie się dało utworzyć grupę na podobnym poziomie).

ALBO

 • w grupach 3-4 osobowych po 1h 15 min dziennie przez cały czas trwania wyjazdu (6 x 1h15min) (jeśli poziom dużej grupy miałby być bardzo zróżnicowany, co spowodowałoby nieefektywność zajęć)

O najbardziej efektywnym wariancie decyduje instruktor na podstawie faktycznego zróżnicowania poziomów biorących udział w szkoleniu.

OSOBY "OD ZERA"

Nie będzie dużych grup "od zera" lub "bardzo początkujących" - takie osoby wymagają dużej uwagi instruktora, podnoszenia ich ze śniegu, etc. i szkolenie w dużych grupach byłoby nieefektywne. Osoby zapisujące się na szkolenie i deklarujące poziom "od zera" w cenie szkolenia (300 PLN) otrzymają zamiennie:

 • szkolenie w małej grupie (do 3-4 osób) po 1h 15min dziennie (6 x 1h15min)

ALBO

 • 4 godziny indywidualnego szkolenia z instruktorem (4 x 1h)  (w przypadku, gdy niemożliwe będzie utworzenie małej grupki).


Powyższe rozwiązania pozwolną nam dopasować ilość instruktorów do ilości chętnych, a także elastycznie dostosować poziom w grupach, żebyście mogli wyciągnąć maxa z zajęć.

UWAGA - Nie będzie opcji, żeby "przyjść zobaczyć jaki jest poziom grupy i wtedy podjąć decyzję o dopisaniu się do grupy". Osobom, które chcą zrobić w ten sposób, zostanie tylko opcja umówienia się na zajęcia indywidualne z instruktorami. Będzie to możliwe pod warunkiem, że instruktorzy będą mieli czas.

Instruktorzy narciarstwa i snowboardu - Les Menuires.
Szkolenie snowboardowe w Alpach.
Szkolenie narciarskie w Alpach.
Szkolenie narciarskie w Alpach
Szkolenie narciarskie - body carving.

Alpy Taksidi

CENA

CENA ZAWIERA

 • zakwaterowanie w apartamentach STANDARD (w pełni wyposażone z aneksem kuchennym)
 • transport autokarem klasy LUX (dojazd własny minus 200zl)
 • pełne ubezpieczenie SKI (KL 10000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR)
 • 6-dniowy skipass Printse 220km tras
 • organizację czasu na miejscu - warsztaty i atrakcje dodatkowe
 • wyjścia na imprezy do klubów oraz apres ski
 • wejścia na wszystkie koncerty podczas wyjazdu
 • wejścia na basen
 • opiekę pilotów
 • Transfery autokarowe na zakupy do supermarketu w Sion (bardzo przystępne ceny)

CENA NIE ZAWIERA

 • wyżywienia
 • taksy klimatycznej – 15 EUR/osoba
 • kaucji zwrotnej za apartamenty – 60 EUR/osoba
 • sprzątania końcowego - 20 EUR/osoba (opłata opcjonalna, można posprzątać samemu)
 • pościeli - 15 EUR//osoba (można zabrać własny komplet)
 • opcjonalnego szkolenia ski/snb - 300 PLN/12h
 • niektórych atrakcji (patrz zakładka Rozrywka)
 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny wynikającej z nowelizacji Ustawy - 10 PLN (dotyczy rezerwacji złożonych po 26.11.2016)

OPCJE DODATKOWE

Zakwaterowanie

 • wolne łóżko w apartamencie (+500 PLN + ewentualna dopłata za lepszy standard)

Transport

 • transport lotniczy (+1000 PLN - dot. rezerwacji po 05.02)
 • wolne miejsce obok siebie w autokarze i dodatkowe 5 kg bagażu podręcznego (+200 PLN)
 • rozszerzenie bagażu głównego do 30 kg (+100 PLN)
 • dodatkowa sztuka bagażu do 20 kg (+200 PLN)
 • dodatkowy komplet sprzętu (+100 PLN)

Ubezpieczenie

 • SKI PLUS (KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR) (+39 PLN)
 • SKI PREMIUM (KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 10000 EUR, sprzęt sportowy 700 EUR, bagaż 200 EUR) (+100 PLN)
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (+100 PLN)

Skipass

 • 6 dniowy karnet Prinzte 220 km tras  - w cenie wyjazdu
 • 6 dniowy karnet 4 doliny 412 km tras  - dopłata 80 EUR
 • 1 dniowe rozszerzenie karnetu na 4 doliny - 20 EUR (indywidualnie w kasie wyciągów podczas wyjazdu)

Wybór karnetu możliwy jest do 25.02.2017, decyzja jest wiążaca, natomiast dopłata zostanie pobrana w autokarze przez pilota lub na miejscu przez rezydenta

Dopłata do wybranych apartamentów

 • zgodnie z informacją podaną w zakładce "Zakwaterowanie"

Powyższa oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

REZERWUJ

newsletter
do góry