Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Chorwacja - wind i kitesurfing

Windurfing w Chorwacji

Chorwacja - idealne miejsce na wind i kitesurfing

Orebić, serce południowej Dalmacji

Orebić, serce południowej Dalmacji

Miasto Orebić leży na górzystym półwyspie Peljesac, dokładnie naprzeciwko najbardziej słonecznej wyspy w Chorwacji - Korčuli. Dzięki górom, które osłaniają półwysep od lądu niemal codziennie świeci tutaj piękne słońce, a temperatura jest o 5-8 stopni wyższa niż na północy Chorwacji. Półwysep jest jednym z najbardziej malowniczych miejsc na chorwackim wybrzeżu, a także świetną bazą wypadową do zwiedzania, np. Dubrownika.

Nie tylko surfing

Nasze wyjazdy do Orebić'a to jednak więcej niż samo morze i pływanie na wind lub kite. Wraz z przybyciem organizujemy mnóstwo dodatkowych aktywności, możecie się spodziewać wycieczek na kajakach i SUPach, rowerów od Rowery EMBASSY, zajęć tanecznych, jogi nad brzegiem Adriatyku, warsztatów kulinarnych, wieczornych imprez z naszymi DJ'ami, a także koncertów na żywo!

Chorwacja - dodatkowe aktywności w Orebici'u

Bezpieczna rezerwacja

Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki, dzięki czemu Twoja rezerwacja jest zawsze bezpieczna, a zaliczka wynosi jedynie 200 PLN!

Darmowa zmiana danych uczestnika do 3 dni przed wyjazdem

100% zwrotu w przypadku zamknięcia granic

Ubezpieczenie obejmujące leczenie COVID-19 w cenie

Czyste, ciepłe morze, góry i klify - poczuj klimat Adriatyku

Czyste, ciepłe morze, góry i klify - poczuj klimat Adriatyku

Idealne warunki do uprawiania wind i kitesurfingu

Idealne warunki do uprawiania wind i kitesurfingu

Imprezy, koncerty w Beach Barze i na plaży

Imprezy, koncerty w Beach Barze i na plaży

  • Wind

  • Kuchnia

  • Ciekawostki

  • Pogoda

Wind

Dzięki górom znajdującym się na półwyspie oraz na Korčuli, kanał który mieści się między nimi stał się idealnym miejscem do uprawiania sportów wietrznych - windsurfingu i kitesurfingu. Góry sprawiają, że wiatr wieje tutaj regularnie, od rana do późnych godzin wieczornych, a mimo to woda pozostaje niezwykle płaska, fale zdarzają się rzadko, a nawet jeśli są to są małe. Te unikalne warunki sprawiają, że półwysep odwiedzają tysiące miłośników sportów wietrznych z całego świata. Ponadto rokrocznie na półwyspie odbywają się mistrzostwa Chorwacji w Windsurfingu, a w 2013 Mistrzostwa Świata.

Chorwacja - wyjazd na windsurfing i kitesurfing
Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.