Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Taksidi - organizator najlepszych wyjazdów narciarskich i snowboardowych w Alpy!

Taksidi - organizator najlepszych wyjazdów narciarskich i snowboardowych w Alpy!

Taksidi - kim jesteśmy

Kim jesteśmy?

TAKSIDI to dynamiczny zespół młodych ludzi pełnych pozytywnej energii, zakochany w Alpach i chętny do dzielenia się tą pasją z Wami! Oficjalnie jako marka działamy na rynku od 2011 roku, ale dużo wcześniej organizowaliśmy zimowe wyjazdy dla siebie i znajomych - zamieniliśmy naszą pasję w sposób na życie i teraz chcemy tą pasją zarażać innych!

Co robimy?

Zajmujemy się profesjonalną organizacją wyjazdów zimowych do najlepszych alpejskich miejscówek w czterech krajach: Austrii, Szwajcarii, Francji i we Włoszech. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Oferujemy zarówno bardzo imprezową formę wypoczynku, znaną pod hasłem PARTY, dla spragnionych szaleństwa po dniu spędzonym na stoku.

Mamy też wyjazdy pod szyldem SOUND PROJECT czy ELECTRIC ALPS dla fanów festiwalowych brzmień oraz formułę EXPLORE dla tych, którzy cenią doskonałe warunki narciarskie połączone z lokalnymi atrakcjami i integracją w nieco spokojniejszej formie.

Dla rodzin przygotowaliśmy propozycję FAMILY, łączącą odpoczynek w gronie najbliższych, ze szkoleniami narciarskimi i wieczornymi animacjami dla dzieci i dorosłych.

Taksidi - co robimy
Taksidi - jakie mamy cele

Jakie mamy cele?

Naszym celem jest organizacja wyjazdów przystępnych cenowo, profesjonalnie przygotowanych, pełnych atrakcji i dających możliwość odkrycia Alp jako miejsca ogólnodostępnego i wartego poznania. Wykwalifikowana kadra, sprawdzone miejscówki, doskonale przygotowane trasy, lokalne aktywności i ludzie, którzy tworzą niezapomniany klimat!

Kto z nami jeździ?

Sami zadowoleni uczestnicy! Naszą ofertę kierujemy do młodych ludzi, w wieku od 18 do około 35 lat, którzy chcą się dobrze bawić, spędzić ciekawie urlop czy wakacje i zrobić w życiu coś interesującego! Wasz pozytywny feedback nieustannie motywuje nas do ciągłego rozwoju i przygotowywania dla Was jeszcze więcej niż poprzednio!

Taksidi - kto z nami jeździ
Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.