Logo Taksidi

Kraje

Szwajcaria

Włochy

Francja

Austria

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

Kontakt

Zaloguj się

francuskie Alpy - jazda na nartach

Narty we Francji

Francja - idealne miejsce na narty i snowboard

jazda na snowboardzie we Francji

Narty we Francji to idealny wybór dla amatorów wyjazdów na narty i snowboard, którzy cenią sobie zakwaterowanie przy stoku i dużą ilość tras na karnecie.

Poniżej znajdziecie ofertę naszych wyjazdów do Francji.

Cena każdej wycieczki zawiera:

  • 6 DNIOWY KARNET
  • ZAKWATEROWANIE
  • AUTOKAR XXL
  • PEŁNE UBEZPIECZENIE
  • OPIEKĘ I ANIMACJE
  • PAKIET "BEZPIECZNA REZERWACJA"

Francja to idealne miejsce do wypoczynku zarówno latem jak i zimą. Jest to kraj, który przoduje w rankingach światowych dotyczących krajów najchętniej odwiedzanych przez turystów. Znajduje się tutaj wiele ośrodków turystyki nadmorskiej. Międzynarodową sławą cieszą się miejscowości położone na Lazurowym Wybrzeżu. Ale miłośnicy nart również nie będą czuć się zawiedzeni. Tereny gór we Francji dają idealne możliwości do uprawiania sportów zimowych. Zaczęły stawać się popularne dopiero od 1924 roku, zaraz po Zimowych Igrzyskach Olimpijskich zorganizowanych w Chamonix.

jazda na snowboardzie w zaśnieżonych Alpach

Wyjazdy narciarskie we Francji

Bezpieczna rezerwacja

Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki, dzięki czemu Twoja rezerwacja jest zawsze bezpieczna, a zaliczka wynosi jedynie 200 PLN!

Darmowa zmiana danych uczestnika do 3 dni przed wyjazdem

100% zwrotu w przypadku zamknięcia granic

Ubezpieczenie obejmujące leczenie COVID-19 w cenie

Około 400 resortów narciarskich

Dobrej jakości trasy

Największy ośrodek na świecie - Trzy Doliny!

  • Narty

  • Kuchnia

  • Ciekawostki

  • Pogoda

Narty

Francja posiada jedną z najbogatszych tradycji narciarskich. Znajduje się tutaj około 400 resortów narciarskich, w tym największy ośrodek na świecie - Trzy Doliny! Sezon we Francji trwa od początku grudnia do końca marca, a w niektórych ośrodkach nawet do połowy kwietnia. Tak długie utrzymanie dobrej jakości tras jest możliwe dzięki dużej wysokości na jakiej położone są niektóre ośrodki. Np. jeden z topowych francuskich resortów - Serre Chevalier - posiada ok. 70% tras położonych powyżej 2000 m n.p.m.

jazda na nartach we francuskich Alpach

Ośrodki narciarskie we Francji

Francja

zaśnieżone Alpy z narciarzem w ośrodku La Plagne

La Plagne

narty - Francja

425 km


La Plagne to połączenie sabaudzkich wiosek z nowoczesnymi kurortami. Jest to dobre rozwiązanie zarówno dla rodzin jak i turystów nastawionych na aktywne spędzenie czasu.

Francja

jazda na snowboardzie - ośrodek narciarski Val d'Allos

Val d'Allos

narty - Francja

418 km


Liczne trasy oraz oznaczenie „Famille Plus”, czynią z niego miejsce atrakcyjne zarówno dla fanów sportów zimowych, jak i całych rodzin, które chcą spędzić czas w otoczeniu malowniczych krajobrazów.

Francja

ośrodek narciarski Risoul

Risoul

narty - Francja

185 km


Risoul to ośrodek, który charakteryzuje się świetną jakością w atrakcyjnej cenie. Doskonałe warunki do jazdy, malownicze widoki, imprezy narciarskie i zabawa do samego rana.

Francja

jazda na snowboardzie w Serre Chevalier

Serre Chevalier

narty - Francja

250 km


Serre Chevalier jest położone w całości w regionie Alp Wysokich, dzięki czemu dobre warunki do uprawiania sportów zimowych panują tam przez prawie 5 miesięcy w roku!

Wyjazdy w Alpy - najczęściej zadawane pytania

1. Jestem początkującym narciarzem/snowboardzistą. Czy wyjazd w Alpy to dobry pomysł?

Absolutnie tak! Alpy gwarantują dobre warunki śniegowe do uprawiania sportów zimowych. Resorty, dzięki rozbudowanej infrastrukturze zapewniają duże zróżnicowanie dostępnych tras. Dzięki temu uczysz się lub doskonalisz umiejętności w sprzyjających warunkach. Dodatkowo masz możliwość skorzystania z oferowanego przez nas programu szkoleń narciarskich lub snowboardowych. Tydzień jazdy pod okiem naszych doświadczonych instruktorów da Ci umiejętności pozwalające na samodzielną jazdę po łatwych trasach nawet jeśli wcześniej nie miałeś styczności z nartami czy deską!

2. Czy trasy w Alpach są bezpieczne?

Pod kątem sportów zimowych, zwłaszcza nart i snowboardu, Alpy są jednym z najlepiej przystosowanych i rozwiniętych regionów. Każdy resort dysponuje trasami o różnych poziomach trudności. Dzięki temu bez trudu znajdziesz takie, które najlepiej będą odpowiadały Twoim umiejętnością. Dodatkowo służby ratownicze i medyczne w alpejskich resortach stoją na najwyższym poziomie. Ze swojej strony zapewniamy jedno z najlepszych ubezpieczeń od amatorskiego uprawiania sportu na rynku. Więc w razie jakiekolwiek kontuzji będziesz pod opieką najlepszych specjalistów!

3. Chciałabym/Chciałbym jechać sam. Czy będę się dobrze bawić?

Oczywiście! Na naszych wyjazdach mile widziane są osoby bez ekipy. Ponieważ nasze wyjazdy są dla młodych, aktywnych i ciekawych świata ludzi, z łatwością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ekipę! Składy apartamentów dobieramy tak, abyście byli w podobnym wieku i różnych płci.

Pamiętaj, że w przypadku pytań zawsze możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear
Logo Taksidi

Obserwuj Nas!

Kim jesteśmy?

Licencja

Numer licencji organizatora turystyki 1163

Kontakt

info@taksidi.pl

+48 530 033 292

Polityka prywatności

Regulamin strony

© 2010-2021 Copyright Taksidi

fe
PFR

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.