Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty we Francji - ośrodek Les 2 Alpes

Les 2 Alpes

Les 2 Alpes - ośrodek narciarski we Francji

Wysokość n.p.m.

- min. 1280 m n.p.m.

- max. 3560 m n.p.m.

Trasy łącznie: 200 km

110 km tras łatwych

56 km tras średnich

34 km tras trudnych

18 km tras na freeride

Wyciągi łącznie: 49

5 gondoli

16 krzesełek

21 orczyków

7 pozostałych wyciągów

Les 2 Alpes to świetne miejsce dla młodych, pełnych energii ludzi. Znajdziesz tu wszystko, czego oczekujesz po ośrodku premium: doskonałe stoki, nowoczesne wyciągi, komfortowe hotele, knajpy, huczne apresy w narciarskich pubach i kluby otwarte do ostatniego gościa.

Do tego dochodzi szeroki wachlarz rozrywek poza stokiem, takich jak paralotnie, skutery śnieżne, lodowa grota, jazda autem po lodzie, lodowisko, nocleg w igloo i wiele innych!

Nazwa Les Duex Alpes pochodzi od dwóch górskich pastwisk, znajdujących się na pobliskim płaskowyżu przy okolicznych wioskach Mont-de-Lans i Vénosc. Oprócz narciarstwa zjazdowego, piękno natury można eksplorować na 27 km tras przeznaczonych do skialpinizmu.

Ośrodek jest drugim najstarszym terenem narciarskim we Francji i zdążył zbudować obszerną infrastrukturę oraz zyskać światową renomę, która rokrocznie przyciąga tysiące turystów o zróżnicowanym poziomie zaawansowanie, spragnionych jazdy w najbardziej komfortowych warunkach.

Mapa tras Les 2 Alpes

Mapa Tras Les 2 Alpes we Francji

Dojazd do ośrodka:

Odległość z Warszawy: 1800 km
Najbliższe lotniska:

  • Grenoble–Isère 110 km
  • Turyn Caselle 180 km
  • Courchevel 200 km

Informacje dodatkowe

Warunki śniegowe: gwarancja śniegu w sezonie.

Snowparki: snowpark ”Freestyle Land" z licznymi boxami, poręczami i kickerami oraz "2 Alpes Snowpark" ze strefą relaksu dla kibiców z muzyką, dostępna także trasa boardercrossowa.

Freeride: 800 ha przestrzeni pod kątem jazdy Off-Piste.

Nocna jazda: podczas lokalnych ferii zimowych we wtorki i czwartki 17.30-20.00 na stoku Lutins.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.