Logo Taksidi

Kraje

Szwajcaria

Włochy

Francja

Austria

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

Kontakt

Zaloguj się

jazda na nartach w Alpach austriackich

Narty w Austrii

Austria - idealne miejsce na narty i snowboard

wyciąg narciarski w Alpach

Narty w Austrii to dobry wybór dla amatorów wyjazdów narciarskich i snowboardowych, którzy cenią sobie komfortowe kwatery, szybki dojazd i dobrze przygotowane trasy.

Poniżej znajdziecie ofertę naszych wyjazdów do Austrii.

Cena każdej wycieczki zawiera:

  • 6 DNIOWY KARNET
  • ZAKWATEROWANIE
  • AUTOKAR XXL
  • PEŁNE UBEZPIECZENIE
  • OPIEKĘ I ANIMACJE
  • PAKIET "BEZPIECZNA REZERWACJA"

Jeśli chodzi o zakwaterowanie, to każdy znajdzie tu coś dla siebie: są zarówno nowoczesne apartamentowce przy stokach, jak i urocze alpejskie miasteczka, gdzie na co dzień mieszkają normalni Austriacy (w takich miejscach zwykle trzeba korzystać ze skibusów, ale klimat jest niepowtarzalny). W austriackich resortach dużą uwagę przykłada się do apres-ski i rozrywek po stoku.

snowboardzista w Alpach

Wyjazdy narciarskie w Austrii

Bezpieczna rezerwacja

Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki, dzięki czemu Twoja rezerwacja jest zawsze bezpieczna, a zaliczka wynosi jedynie 200 PLN!

Darmowa zmiana danych uczestnika do 3 dni przed wyjazdem

100% zwrotu w przypadku zamknięcia granic

Ubezpieczenie obejmujące leczenie COVID-19 w cenie

Najnowocześniejsza infrastruktura

Bliski dojazd z Polski

Perfekcyjnie przygotowane stoki

  • Narty

  • Kuchnia

  • Ciekawostki

  • Pogoda

Narty

Pomimo najnowocześniejszej infrastruktury i perfekcyjnie przygotowanych stoków, Austria wciąż jest trochę niedoceniana przez Polaków. Prawdopodobnie głównym czynnikiem, który zniechęca jest cena - Austria niestety nie należy do najtańszych miejscówek. Jednak trzeba pamiętać, że za ceną idzie zwykle jakość. Warto też zwrócić uwagę, że do Austrii z Polski jest najbliżej, a jeździć tu można prawie cały rok na licznych wysokogórskich lodowcach.

narciarz na zaśnieżonym stoku w Alpach

Ośrodki narciarskie w Austrii

Austria

ośrodek narciarski w Bad Kleinkirchheim

Bad Kleinkirchheim

narty - Austria

103 km


Bad Kleinkirchheim jest jednym z najpopularniejszych ośrodków Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Swoją sławę zawdzięcza m.in. trasie zjazdowej z Kaiserburg (FIS K70 Fraza Klammera)

Austria

jazda na snowboardzie w ośrodku narciarskim Niederau w Austrii

Niederau

narty - Austria

109 km


Niederau jest niewielką miejscowością, która usytuowana jest w dolinie Wildschönau (stąd nazwa dystryktu narciarskiego Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau).

Austria

jazda na snowboardzie w ośrodku narciarskim Rehrenberg

Rehrenberg

narty - Austria

408 km


Ten region to raj dla miłośników sportów zimowych - można tu jeździć na nartach i snowboardzie, korzystać z biegówek, łyżew, zagrać w hokeja czy skorzystać z tras offroad.

Austria

jazda na nartach w ośrodku narciarskim Katschberg

Katschberg

narty - Austria

70 km


Ośrodek narciarski położony na granicy Karyntii i Salzburgu. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą wyjechać gdzieś blisko, niespędzając kilkudziesięciu godzin w samochodzie.

Wyjazdy w Alpy - najczęściej zadawane pytania

1. Jestem początkującym narciarzem/snowboardzistą. Czy wyjazd w Alpy to dobry pomysł?

Absolutnie tak! Alpy gwarantują dobre warunki śniegowe do uprawiania sportów zimowych. Resorty, dzięki rozbudowanej infrastrukturze zapewniają duże zróżnicowanie dostępnych tras. Dzięki temu uczysz się lub doskonalisz umiejętności w sprzyjających warunkach. Dodatkowo masz możliwość skorzystania z oferowanego przez nas programu szkoleń narciarskich lub snowboardowych. Tydzień jazdy pod okiem naszych doświadczonych instruktorów da Ci umiejętności pozwalające na samodzielną jazdę po łatwych trasach nawet jeśli wcześniej nie miałeś styczności z nartami czy deską!

2. Czy trasy w Alpach są bezpieczne?

Pod kątem sportów zimowych, zwłaszcza nart i snowboardu, Alpy są jednym z najlepiej przystosowanych i rozwiniętych regionów. Każdy resort dysponuje trasami o różnych poziomach trudności. Dzięki temu bez trudu znajdziesz takie, które najlepiej będą odpowiadały Twoim umiejętnością. Dodatkowo służby ratownicze i medyczne w alpejskich resortach stoją na najwyższym poziomie. Ze swojej strony zapewniamy jedno z najlepszych ubezpieczeń od amatorskiego uprawiania sportu na rynku. Więc w razie jakiekolwiek kontuzji będziesz pod opieką najlepszych specjalistów!

3. Chciałabym/Chciałbym jechać sam. Czy będę się dobrze bawić?

Oczywiście! Na naszych wyjazdach mile widziane są osoby bez ekipy. Ponieważ nasze wyjazdy są dla młodych, aktywnych i ciekawych świata ludzi, z łatwością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ekipę! Składy apartamentów dobieramy tak, abyście byli w podobnym wieku i różnych płci.

Pamiętaj, że w przypadku pytań zawsze możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear
Logo Taksidi

Obserwuj Nas!

Kim jesteśmy?

Licencja

Numer licencji organizatora turystyki 1163

Kontakt

info@taksidi.pl

+48 530 033 292

Polityka prywatności

Regulamin strony

© 2010-2021 Copyright Taksidi

fe
PFR

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.