Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty w Austrii - ośrodek Saalbach

Saalbach

Saalbach - ośrodek narciarski w Austrii

Wysokość n.p.m.

- min. 830 m n.p.m.

- max. 2096 m n.p.m.

Trasy łącznie: 270 km

140 km tras łatwych

112 km tras średnich

18 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 70

28 gondoli

21 krzesełek

21 orczyki

Prawie niekończące się trasy zjazdowe, ośnieżone stoki i fascynujący krajobraz. Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn oferuje jazdę na nartach na najwyższym poziomie. Jest to jeden z największych terenów narciarskich w Austrii. Liczne snowparki, parki freeride'owe, oświetlone trasy i tor saneczkowy sprawiają, że region narciarski Salzburga jest jednym z najbardziej zróżnicowanych i najlepszych terenów narciarskich w Alpach.

Mapa tras w Saalbach

Mapa tras w Saalbach w Austrii

Dojazd do ośrodka:

Odległość z Warszawy: 1100 km
Najbliższe lotniska:

  • Monachium (180 km)
  • Salzburg (100 km)
  • Lublana (300 km)
  • Graz (278 km)
  • Innsbruck (152 km)

Aktywności

Zdejmij buty narciarskie i wyrusz w świat przygód w Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn! Osoby poszukujące przygód mogą spróbować paralotniarstwa w tandemie na Westgipfel w Hinterglemm lub przejażdżki skuterem śnieżnym w Saalbach. Wszystkie zajęcia w Saalbach Hinterglemm zapewniają zabawę gościom w każdym wieku. Ścieżka w koronach drzew i narciarstwo biegowe to atrakcje dla osób poszukujących samotności i jedności z naturą. Zakres zajęć, zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu, jest zróżnicowany i dla wszystkich grup wiekowych.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.