Logo Taksidi

Kraje

Szwajcaria

Włochy

Francja

Austria

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

Kontakt

Zaloguj się

Alpy szwajcarskie

Narty w Szwajcarii

Szwajcaria - idealne miejsce na narty i snowboard

Narty w Szwajcarii to optymalny wybór dla amatorów wyjazdów na narty i snowboard, którzy cenią sobie jakość infrastruktury narciarskiej.

Poniżej znajdziecie ofertę naszych wyjazdów do Szwajcarii. Cena każdej wycieczki zawiera:

  • 6 DNIOWY KARNET
  • ZAKWATEROWANIE
  • AUTOKAR XXL
  • PEŁNE UBEZPIECZENIE
  • OPIEKĘ I ANIMACJE
  • PAKIET "BEZPIECZNA REZERWACJA"

Szwajcaria to kraj mniej masowo uczęszczany, mający opinię bardziej ekskluzywnego i drogiego. Monumentalne góry, przepiękne widoki i zakwaterowanie w świetnych warunkach blisko stoku sprawiają, że warto swój urlop spędzić właśnie tutaj. My dodatkowo udowadniamy, że Szwajcaria wcale nie musi być droga!

Coraz więcej osób decyduje się na urlopy zimowe właśnie w Szwajcarii. Oprócz nart podczas pobytu można skorzystać z biegówek oraz z rakiet śnieżnych. Oprócz bardzo dużej ilości tras, na odwiedzających czeka również słodka niespodzianka. Jest to kraj znany z przepysznej czekolady oraz serów.

narciarze na wyciągu w alpach szwajcarskich

Bezpieczna rezerwacja

Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki, dzięki czemu Twoja rezerwacja jest zawsze bezpieczna, a zaliczka wynosi jedynie 200 PLN!

Darmowa zmiana danych uczestnika do 3 dni przed wyjazdem

100% zwrotu w przypadku zamknięcia granic

Ubezpieczenie obejmujące leczenie COVID-19 w cenie

Komfortowe warunki

Perfekcyjnie przygotowane trasy

Nowoczesna infrastruktura

  • Narty

  • Kuchnia

  • Ciekawostki

  • Pogoda

Narty

4 Doliny to największy ośrodek narciarski w całej Szwajcarii i jeden z największych w Europie. Składają się na niego ośrodki Verbier, La Tzoumaz, Bruson, Nendaz, Veysonnaz czy Thyon. Region oferuje 410 km tras i 89 wyciągów oraz całe bogactwo różnorodnych atrakcji, gwarancję słońca i dobrych warunków śniegowych od tras na lodowcu Mont Fort, aż po najłatwiejsze niebieskie traski. Trasy rozciągają się na wysokości od 1500m do 3300m n.p.m., a sezon trwa tu od końca listopada do połowy marca.

narciarz w szwajcarskim ośrodku 4 Doliny

Ośrodki narciarskie w Szwajcarii

Szwajcaria

narciarze w szwajcarskim ośrodku Veysonnaz

Veysonnaz

narty - Szwajcaria

412 km


Veysonnaz jest bazą narciarską i częścią ośrodka narciarskiego Les 4 Vallées, jednego z największych w Alpach. Niesamowitym atutem jest przepiękny widok na dolinę Sion.

Szwajcaria

jazda na nartach w ośrodku Verbier

Verbier

narty - Szwajcaria

412 km


Verbier ma wszystko co powinien mieć topowy alpejski kurort zimowy. W centrum można znaleźć szeroki wybór restauracji z kuchnią alpejską i międzynarodową, sklepów, barów czy klubów.

Szwajcaria

narciarze w ośrodku narciarskim Zinal w Szwajcarii

Zinal

narty - Szwajcaria

115 km


Zinal to osadzona na wysokości 1670 m n.p.m. szwajcarska wioska. Położenie ośrodka na terenie majestatycznego krajobrazu sprawia, że jest on jednym z bardziej znanych kurortów.

Wyjazdy w Alpy - najczęściej zadawane pytania

1. Jestem początkującym narciarzem/snowboardzistą. Czy wyjazd w Alpy to dobry pomysł?

Absolutnie tak! Alpy gwarantują dobre warunki śniegowe do uprawiania sportów zimowych. Resorty, dzięki rozbudowanej infrastrukturze zapewniają duże zróżnicowanie dostępnych tras. Dzięki temu uczysz się lub doskonalisz umiejętności w sprzyjających warunkach. Dodatkowo masz możliwość skorzystania z oferowanego przez nas programu szkoleń narciarskich lub snowboardowych. Tydzień jazdy pod okiem naszych doświadczonych instruktorów da Ci umiejętności pozwalające na samodzielną jazdę po łatwych trasach nawet jeśli wcześniej nie miałeś styczności z nartami czy deską!

2. Czy trasy w Alpach są bezpieczne?

Pod kątem sportów zimowych, zwłaszcza nart i snowboardu, Alpy są jednym z najlepiej przystosowanych i rozwiniętych regionów. Każdy resort dysponuje trasami o różnych poziomach trudności. Dzięki temu bez trudu znajdziesz takie, które najlepiej będą odpowiadały Twoim umiejętnością. Dodatkowo służby ratownicze i medyczne w alpejskich resortach stoją na najwyższym poziomie. Ze swojej strony zapewniamy jedno z najlepszych ubezpieczeń od amatorskiego uprawiania sportu na rynku. Więc w razie jakiekolwiek kontuzji będziesz pod opieką najlepszych specjalistów!

3. Chciałabym/Chciałbym jechać sam. Czy będę się dobrze bawić?

Oczywiście! Na naszych wyjazdach mile widziane są osoby bez ekipy. Ponieważ nasze wyjazdy są dla młodych, aktywnych i ciekawych świata ludzi, z łatwością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ekipę! Składy apartamentów dobieramy tak, abyście byli w podobnym wieku i różnych płci.

Pamiętaj, że w przypadku pytań zawsze możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear
Logo Taksidi

Obserwuj Nas!

Kim jesteśmy?

Licencja

Numer licencji organizatora turystyki 1163

Kontakt

info@taksidi.pl

+48 530 033 292

Polityka prywatności

Regulamin strony

© 2010-2021 Copyright Taksidi

fe
PFR

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.