Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty w Szwajcarii - ośrodek Laax

Laax

Laax – ośrodek narciarski w Szwajcarii

Wysokość n.p.m.

- min. 1020 m n.p.m

- max. 3018 m n.p.m.

Trasy łącznie: 188 km

88 km tras łatwych

81 km tras średnich

19 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 28

8 orczyków

11 gondoli

9 krzesełek

Niewielka alpejska miejscowość Laax jest położona w szwajcarskim kantonie Gryzonia niedaleko granicy z Austrią. Znajdziemy w niej wszystko , co powinno znajdować się w nowoczesnym ośrodku narciarskim. Możemy przebierać w szerokiej bazie gastronomicznej, wybrać się na basen czy do centrum fitness.

Pomimo położenia miejscowości na 1016m n.p.m., specyficzny mikroklimat powoduje, że w okolicy panują świetne warunki śniegowe, zwłaszcza, że wyciągami da się dojechać nawet na 3000m n.p.m., a w pobliżu znajduje się lodowiec Vorab, na którym znakomita pokrywa śniegowa utrzymuje się przez cały rok. High sezon zimowy trwa tu od końca listopada do początku marca. Ośrodek Laax jest stosunkowo młodym ośrodkiem. Jego popularność i prestiż wzrosły szczególnie w ostatnich latach. Szczególnie popularny jest wśród freestyle’owców oferując im aż 4 różne snow parki. Znajduje się tu również największy w Europie halfpipe i pierwsza w Europie hala z freestyle parkiem. Jednym słowem Laax jest modne.

Mapa Tras w Laax

Mapa tras Laax w Szwajcarii

Dojazd do ośrodka

Odległość z Warszawy: 1400 km
Najbliższe lotniska:

  • Zurich (140 km)
  • Turyn (190 km)
  • Mediolan-Malpensa (228km)
  • Mediolan-Linate (239 km)
  • Mediolan-Bergamo (268 km)

Atrakcje dodatkowe

Poza nartami czy snowboardem można tu jeździć na łyżwach, na sankach po specjalnych torach, wybrać się na wędrówkę w rakietach śnieżnych czy kulig, lub zrelaksować na basenie. Każdy odwiedzający to miejsce, powinien choć raz pokazać się w którejś z modnych kawiarni czy restauracji i zasmakować życia towarzyskiego Laax.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.