Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty Szwajcaria - ośrodek St. Moraitz

St. Moritz

St. Moritz - ośrodek narciarski w Szwajcarii

Wysokość n.p.m.

- min. 1524 m n.p.m.

- max. 1720 m n.p.m.

Trasy łącznie: 155 km

42 km tras łatwych

79 km tras średnich

34 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 28

5 gondoli

12 krzesełka

11 orczyki

8 km tras do skialpinizmu

To alpejskie miasteczko położone na wysokości 1800m n.p.m. w dolinie Egadine w szwajcarskim kantonie Gryzonia tuż nad brzegiem malowniczego górskiego jeziora St. Moritzersee. Ponieważ obszar ten jest niezwykle popularny wśród fanów sportów zimowych, St. Moritz oferuje bardzo szeroką gamę usług, od restauracji, sklepów, klubów i barów, po banki, pocztę, stację benzynową, kino i kasyno. W pobliżu miasteczka znajdują się 2 lodowce udostępnione dla ruchu narciarskiego.

Mapa tras St. Mortiz

Mapa tras St. Mortiz w Szwacjarii

Dojazd do ośrodka

Odległość z Warszawy: 1400 km
Najbliższe lotniska:

  • Engadin (10 km)
  • Sion (40 km)
  • Aosta (43 km)
  • Saanen (64 km)
  • IMediolan-Bergamo (156 km)
  • Zurich (160 km)
  • Mediolan-Linate (170 km)
  • Mediolan-Malpensa (187 km)

Atrakcje dodatkowe

Po wyczerpującym dniu na stoku, można zrelaksować się na basenie lub odreagować w centrum fitness, na torze saneczkowym czy lodowisku. Spróbować można też gry w zimowego golfa, curlingu, przejechać się psim zaprzęgiem albo wybrać się na lot balonem nad doliną. W miasteczku znajduje się Muzeum Segantini wpisane na listę UNESCO oraz jedna z ważniejszych węzłowych stacji zabytkowych Kolei Retyckich również chronionych przez UNESCO.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.