Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty Szwajcaria - ośrodek Thyon 2000

Thyon 2000

Thyon 2000 - ośrodek narciarski w Szwajcarii

Wysokość n.p.m.

- min. 1400 m n.p.m.

- max. 2700 m n.p.m.

Trasy łącznie: 220 km

43 km tras łatwych

159 km tras średnich

18 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 44

5 gondoli

7 krzesełek

32 orczyki

Thyon jest to ośrodek narciarski położony w centrum Wallis, na zachodnim zboczu Val d' Hérémence. Wraz z ośrodkami Verbier, Nendaz, Veysonnaz i La Tzoumaz tworzą największy teren narciarski w Szwajcarii i trzeci w Europie. Słoneczna i przyjazna stacja Thyon słynie również z udogodnień dla dzieci, dzięki którym nadaje się w szczególności do rodzinnego uprawiania sportów zimowych.

Mapa tras Thyon 2000

Mapa tras Thyon 2000 w Szwajcarii

Dojazd do ośrodka:

Odległość z Warszawy: 1620 km
Najbliższe lotniska:

  • Genewa (160 km)
  • Turyn (240 km)
  • Mediolan-Malpensa (225 km)
  • Grenoble (320 km)

Atrakcje dodatkowe

Jeśli lubisz narciarstwo biegowe, w Thyon dostępne są trzy trasy: la Mura (1 km), Thyon 2000 (500 m) i Chottes (5 km). Oferowane są też inne sporty zimowe takie jak piesze szlaki zimowe (dwie trasy: Tour of Collons, 5 km i Trail of Thyon 2000, 8 km), wędrówki na rakietach śnieżnych (trzy trasy 3,5 km, 5 km i 8 km), przejażdżki w saniach ciągniętych przez psy, jazda na łyżwach na lodowisku na świeżym powietrzu w Les Collons lub w wiosce Hérémence lub loty tandemowe w paralotniarstwie dla poszukiwaczy mocnych wrażeń. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.