Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty w Austrii - ośrodek Nassfeld

Nassfeld

Nassfled – ośrodek narciarski w austriackich Alpach

Wysokość n.p.m.

- min. 600 m n.p.m.

- max. 2002 m n.p.m.

Trasy łącznie: 110 km

30 km tras łatwych

69 km tras średnich

11 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 30

5 gondoli

9 krzesełek

16 orczyków

Góry skąpane promieniami przez 100 godzin więcej niż w północnej części, nawet zimą? Poznaj jeden z najbardziej słonecznych rejonów Alp, w którym znajduje się Nassfeld . Ośrodek ten jest zaliczany do 10 najlepszych w Austrii. Malownicze doliny, gwarancja śniegu, krystaliczne jeziora górskie i ośnieżone szczyty górujące nad nimi – malowniczy obrazek jak z pocztówki z pewnością zapadnie ci na długo w pamięci. Podobnie jak najdłuższa kolej gondolowa w Alpach, pond 100 km tras do pokonania, pyszna kuchnia i południowa gościnność.

Mapa tras Nassfeld

Mapa tras Nassfeld w Austrii

Dojazd do ośrodka:

Odległość z Warszawy: 1090 km
Najbliższe lotniska:

  • Klagenfurt (80 km)
  • Graz (230 km)

Poza trasami

Snowparki: Jedyna droga prowadzi w górę” – głosi Snowpark Nassfeld, mieszczący się w pobliżu góry Gartnerkofel. Zarówno dzieci, początkujący jak i zaawansowani freestylerzy będą świetnie się bawić. Czeka na nich 3-metrowy flatbox, Rainbow Box, Wallride i kickery, z których można polecieć do 14 metrów. W ostatnim czasie powstał także tor do funcrossu oraz sekcja raili.

Freeride: Nassfeld oferuje wiele obszarów, na których freeriderzy mogą poczuć wolność. Stoki pełne śniegu, szczególnie te opadające z Gartnerkofel, polecane są wszystkim miłośnikom wrażeń.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.