Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Ośrodek narciarski w Zell Am See w Austrii

Zell Am See

Zell am See - ośrodek narciarski w Austrii

Wysokość n.p.m.

- min. 760 m n.p.m.

- max. 2000 m n.p.m.

Trasy łącznie: 77 km

30 km tras łatwych

28 km tras średnich

19 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 30

9 gondoli

10 krzesełek

11 orczyków

8 km tras do skialpinizmu

Europa Sport Region w Kraju Salzburskim jest to jeden z najbardziej lubianych regionów przez Polaków. Co roku tysiące naszych rodaków mknie, aby poszaleć na austriackim śniegu. I są tu jak najbardziej ku temu powody! Niesamowite widoki zapewnia położenie tego regionu w malowniczej dolinie jeziora Zeller See, u podnóża szczytów Schmittenhohe i Kitzsteinhorn. Ponadto zarówno zimą jak i latem region prezentuje bogatą paletę ofert rekreacyjnych i sportowych.

Na lodowcu Kitzsteinhorn (3025 m n.p.m.), można jeździć nawet latem. Trzy główne ośrodki w regionie to Schmittenhohe, Lodowiec Kitzsteinhorn oraz Maiskogel. Dodatkową gratkę stanowią malowniczo położone nad jeziorem trasy biegowe.

Mapa tras Zell am See

Mapa tras Zell am See w Austrii

Dojazd do ośrodka

Odległość z Warszawy: 1070 km
Najbliższe lotniska:

  • Monachium (170 km)
  • Salzburg (108 km)
  • Lublana (280 km)
  • Graz (260 km)
  • Innsbruck (145 km)

Atrakcje dodatkowe

W regionie znajduje się stosunkowo dużo barów oraz kawiarenek. W Karpun najlepszy wybór to z pewnością Partykeller, Kitsch and Bitter, S'Funferl, Pavillion, Killy's, Winkler's, Paletti oraz Baum Bar. Jest tutaj również wiele innych form rozrywki zaczynając od kręgli kończąc na zjazdach nocnych. Warto zjechać do Zell am See, aby przejść się uliczkami uroczej starówki.

Gdzie zjeść? Znajduje się tu ponad 90 restauracji knajpek i barów. Najlepszy możliwy wybór to Auhof, Dorfstadl, Jagawirt, Baum Bar oraz Hillbergers.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.