Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty w Austrii - ośrodek Zillertal

Zillertal

Zillertal – ośrodek narciarski w austriackich Alpach

Wysokość n.p.m.

- min. 600 m n.p.m.

- max. 2378 m n.p.m.

Trasy łącznie: 107 km

33 km tras łatwych

53 km tras średnich

21 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 43

9 gondoli

13 krzesełek

21 orczyki

7 km trasy do skialpinizmu

Zillertal to jeden z kurortów z najobszerniejszymi terenami narciarskimi w Austrii. Panują tutaj świetne warunki, co czyni z niego jeden z chętniej odwiedzanych regionów w Tyrolu. Lodowiec Tux zapewnia warunki śniegowe i możliwość jeżdżenia przez okrągły rok. Ze względu na ogromną popularność kurortu, w szczycie sezonu niestety może być tłoczno i zdarzają się nawet kolejki do wyciągów. Jednak w pozostałych okresach nowoczesna infrastruktura i duża przepustowość całkiem nieźle radzą sobie z tym problemem.

Na cały region składa się około 10 ośrodków o zróżnicowanym poziomie trudności, oferujących w sumie 639 km tras obsługiwanych przez 167 wyciągów i kolejek w całej dolinie Zillertal i na lodowcu Hinterux. Najbardziej znane ośrodki to Mayrhofen oraz Finkenberg.

Mapa tras Zillertal

Mapa tras Zillertal w Austrii

Dojazd do ośrodka:

Odległość z Warszawy: 1300 km
Najbliższe lotniska:

  • Innsbruck (40 km)
  • Salzburg (140 km)

Atrakcje

Panuje tutaj bogate życie nocne. W szczególności możemy polecić dwa bary w Finkenberg. Pierwszy to Laterndlpub, w którym często można na koncert na żywo, drugi to natomiast Finkennest, który jest barem tematycznym z ‘Tequila night’ w poniedziałki, happy hours we wtorek oraz tańcami w pozostałe dni. W Mayrhofen znajdziecie wszystko: puby, kawiarenki, lokalne restauracje oraz dyskoteki. Będąc tu warto zajrzeć do Sport Arena Disco, Ice-bar, Niki's Schirmbar, Scotland Yard, Mo's, Apropos oraz Movie Bar. Do Europahaus natomiast można wybrać się na koncert każdego rodzaju muzyki zaczynając od popu przez jazz, kończąc na klasyce.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.