Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty w Austrii - ośrodek Katschberg

Katschberg

Katschberg - ośrodek narciarski w Austrii

Wysokość n.p.m.

- max. 2200 m n.p.m.

- min. 1066 m n.p.m.

Trasy łącznie: 70 km

10 km tras łatwych

50 km tras średnich

10 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 16

3 gondole

5 krzesełek

8 orczyków

trasy na freeride

Katschberg to ośrodek narciarski położony na granicy Karyntii i Salzburgu. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą wyjechać gdzieś blisko i wygodnie, nie spędzając kilkudziesięciu godzin w samochodzie. Z uwagi na łagodne i długie trasy, region polecany jest przede wszystkim rodzinom z dziećmi. Natomiast zaawansowani narciarze mogą podjąć się zjechania ze stoku, którego nachylenie sięga prawie 100%! Kochasz freestyle i dobrą zabawę na stoku? W St. Margarethen przy trasie Schwaigeralmabfahrt znajdziesz niedawno zmodernizowany snowpark ze skoczniami, zjazdami i halfpipe’em o długości ok. 200 m.

Jako zapalony freeridowiec, musisz udać się na 2 świetne tereny do szusowania po białym puchu: trasa ze szczytu Tschaneck do doliny Gontal oraz trasa z Aineck do St. Margarethen przez schronisko Bonnerhütte.

Mapa Tras Narciarskich w Katschberg

Karnet podstawowy obowiązuje w ośrodku Lungau Ski, w którego skład wchodzą stacje Katschberg/Aineck oraz Grosseck/Speiereck. Karnet rozszerzony natomiast umożliwia dostęp do całego obszaru Lungo Ski, w ramach którego możemy jeździć aż na 4 terenach narciarskich: Katschberg/Aineck, Grosseck/Speiereck, Fanningberg i Obertauern!

Mapa Tras Narciarskich w Katschberg w Austrii

Dojazd do ośrodka

Odległość z Warszawy: 970 km
Najbliższe lotniska:

  • Salzburg (115 km)
  • Klagenfurt (115 km)
  • Monachium (280 km)

Informacje dodatkowe

Warunki śniegowe: gwarancja śniegu do końca kwietnia oraz perfekcyjnie przygotowane trasy.

Snowparki: w St. Margarethen przy trasie Schwaigeralmabfahrt znajdziesz niedawno zmodernizowany snowpark ze skoczniami, zjazdami i halfpipe’em o długości ok. 200 m.

Tylko tutaj!:

  • Najtrudniejszą trasą w ośrodku jest mierząca prawie 3 km trasa Direttisima z różnicą poziomów wynoszącą 600 m oraz niemal pionowym nachyleniem.
  • 6 km nartostrada A1 z Aineck do St. Margarethenbad, zwana najpiękniejszą trasą Alp.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.