Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty we Francji - ośrodek Chamrousse

Chamrousse

Chamrousse – ośrodek narciarski we francuskich Alpach

Wysokość n.p.m.

- min. 1400 m n.p.m.

- max. 2250 m n.p.m.

Trasy łącznie: 90 km

45 km tras łatwych

35 km tras średnich

10 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 16

1 gondoli

7 krzesełek

8 orczyków

Chamrousse to ośrodek zbudowany specjalnie na potrzeby odbywającej się w Grenoble zimowej olimpiady. To stacja zatopiona w pięknym sosnowym lesie, z trasami i wyciągami dochodzącymi wprost pod drzwi rezydencji. To klimatyczna miejscowość - nie znajdziemy tu wielkich apartamentowców, większość budynków jest stosunkowo mała i utrzymana w jednolitym, eleganckim stylu alpejskim. Sama miejscowość rozciąga się na kilku płaszczyznach i sporej wysokości - wyodrębniamy Chamrousse 1400, 1650, 1700 i 1750. My mieszkamy w Chamrouse 1700, w dzielnicy L'Arselle.

W Chamrouse oprócz wyśmienitych tras zjazdowych, znajdziemy także rozległe tereny do uprawiania sportów nordyckich - to również pozostałość po obiektach olimpijskich:)

Mapa tras Chamrousse

Mapa Tras Chamrousse we Francji

Dojazd do ośrodka:

Odległość z Warszawy: 1815 km
Najbliższe lotniska:

  • Grenoble–Isère (35 km)

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.