Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty Francja - ośrodek La Rosiere

La Rosiere

La Rosiere - ośrodek narciarski we Francji

Wysokość n.p.m.

- min. 1650 m n.p.m.

- max. 2750 m n.p.m.

Trasy łącznie: 152 km

68 km tras łatwych

70 km tras średnich

14 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 38

1 gondola

20 krzesełek

17 orczyków

La Rosiere to najbardziej włoski ośrodek narciarski ze wszystkich ośrodków w Sabaudii. Wznoszący się na wysokości 1850 m, La Rosière to ośrodek narciarski wychodzący na południe, który szczyci się wspaniałym słońcem i zapierającymi dech w piersiach widokami. Budynki ośrodka są wierne tradycji Styl sabaudzki, prezentujący elementy z drewna, kamienia i łupka, które pokazują talent lokalnych rzemieślników. La Rosière to przyjazny i rodzinny kurort. Dzięki współpracy z La Thuile we Włoszech, La Rosière jest jedynym kurortem w północnych Alpach, który być częścią międzynarodowego obszaru narciarskiego Espace San Bernardo, którego 160 km tras rozciąga się na granicy Francji i Włoch, zapewniając gwarantowane opady śniegu.

Mapa tras w La Rosiere

Mapa tras w La Rosiere we Francji

Dojazd do ośrodka

Odległość z Warszawy: 1750 km
Najbliższe lotniska:

  • Chambéry-Savoie (130 km)
  • Grenoble–Isère (160 km)
  • Turyn-Caselle (170 km)

Wybierz między spędzeniem dnia na lśniących stokach nad samą La Rosière lub wyruszeniem w kierunku Włoch, biorąc we wspaniałym otoczeniu, gdy ślizgasz się przez Petit-Saint-Bernard pod czujnym okiem masywu Mont Blanc, lodowca Ruitor, Monte Rosa i Matterhornu. ze specjalnościami Savoyard i Doliny Aosty lub spróbuj swoich sił w jednym z popularnych sportów zimowych - snowkitingu i speedridingu. Istnieje również wiele bardziej spokojnych zajęć do wyboru, takich jak spacery w rakietach śnieżnych i zabiegi spa, a także szeroka gama rozrywek après-ski, w tym kręgielnia, dyskoteka i lodowisko. La Rosière szczyci się klasyfikacją „Famille Plus Montagne”, co oznacza, że ​​jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje, ale z kimkolwiek wyjedziesz – z partnerem, rodziną lub przyjaciółmi – ​​na pewno spędzisz niezapomniane wakacje w La Rosière!

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.