Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Ośrodek narciarski w Alpe d'Huez we Francji

Alpe d'Huez

Ośrodek narciarski we Francji - Alpe d'Huez

Wysokość n.p.m.

- od 1125 m n.p.m

- do 3330 m n.p.m.

Trasy łącznie: 250 km

70 km tras łatwych

130 km tras średnich

50 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 67

18 gondoli

22 krzesełek

27 orczyków

20 km tras do skialpinizmu

300 dni słonecznych w roku? To możliwe! Alpe D’huez, zwany Wyspą Słońca, to jeden z największych ośrodków położonych w północnych Alpach. Oferuje swoim gościom niezapomniane widoki oraz mnóstwo atrakcji, w tym możliwość podziwiania rzeźb w jaskini lodowej (2700 m n.p.m.) i maksymalną dawkę adrenaliny na najdłuższej na świecie trasie zjazdowej, mającej aż 16 kilometrów.

Mapa tras Alpe d'Huez

Mapa tras Alpe d'Huez we Francji

Dojazd do ośrodka

Odległość z Warszawy: 1850 km
Najbliższe lotniska:

  • Grenoble–Isère (64 km)
  • Chambéry-Savoie (122 km)
  • Lyon Saint-Exupéry (172 km)

Atrakcje dodatkowe

Snowparki: Jeśli jesteś fanem mocnych wrażeń, koniecznie wypróbuj jeden z dwóch funkcjonujących na terenie Alpe D’Huez snowparków. To właśnie tutaj zaczyna się prawdziwa zabawa. Niezależnie, czy dopiero marzysz o uprawianiu sportów ekstremalnych, czy może sztukę freestyle’u na śniegu opanowałeś do perfekcji – będziesz zadowolony.

Freeride: Lubisz jazdę bez ograniczeń? W ośrodku Alpe D’Huez, położonym na zboczu lodowca, czeka na odkrycie ponad 20 dzikich zjazdów, pokrytych świeżym, nietkniętym śniegiem.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.