Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty Włochy - ośrodek Alta Badia

Alta Badia

Alta Badia - ośrodek narciarski we Włoszech

Wysokość n.p.m.

- min. 1324 m n.p.m.

- max. 2550 m n.p.m.

Trasy łącznie: 130 km

70 km tras łatwych

52 km tras średnich

8 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 53

12 gondoli

30 krzesełek

11 orczyków

Alta Badia to ośrodek narciarski w prowincji Bolzano w północnych Włoszech. Leży w samym sercu największego na świecie kompleksu narciarskiego Dolomiti Superski i rozciąga się na wysokościach od 1324m -2750 m n.p.m.m. Alta Badia charakteryzuje się dużą ilością nasłonecznionych tras oraz pięknymi widokami górskimi. Na odwiedzających czeka typowa architektura w rolniczo nacechowanym krajobrazie pod szczytami Dolomitów. Komfortowe i nowoczesne wyciągi, szerokie trasy i duża ilość słonecznych dni oraz liczne schroniska z doskonałą kuchnią, to cechy charakterystyczne tej stacji narciarskiej.

Mapa tras Alta Badia

Mapa tras Alta Badia we Włoszech

Dojazd do ośrodka:

Odległość z Warszawy: 1400 km
Najbliższe lotniska:

  • Bolzano (75 km)
  • Treviso (180 km)
  • Venezia (200 km)
  • Verona (250 km)

Trasy i Wyciągi

Alta Badia obejmuje 130 km różnorodnych, dodatkowo naśnieżanych tras na wysokości od 1400 m do 2700 m n.p.m. Sezon trwa tutaj od końca listopada do połowy kwietnia. Na najbardziej zaawansowanych narciarzy czekanajdłuższa trasa Lagazuoi (8,5 km) i trasa Vallon- Corvara (4,3 km). Nad wszystkim czuwają 52 wyciągi najnowszej generacji. Najsłynniejszym szlakiem wiodącym z Alta Badia jest karuzela narciarska Sella Ronda. Jest to przejazd wokół masywu Sella przez4 najsłynniejsze przełęcze znajdujące się w Dolomitach.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.