Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty Włochy - ośrodek Dolomiti Superski

Dolomiti Superski

Dolomiti Superski - ośrodek narciarski we Włoszech

Wysokość n.p.m.

- min. 860 m n.p.m.

- max. 3269 m n.p.m.

Trasy łącznie: 1200 km

360 km tras łatwych

720 km tras średnich

120 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 450

91 gondoli

222 krzesełka

137 orczyków

Nowoczesne kolejki linowe i bajeczna górska sceneria dookoła. To wystarczające powody, by chcieć przeżyć wyjątkową zimowy wyjazd w jednym z największych terenów narciarskich świata, ale Dolomity to znacznie więcej niż bajkowy krajobraz.

Szesnaście ośrodków narciarskich, imponujące miejsce wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i atrakcyjne pakiety karnetów narciarskich zachwycą każdego entuzjastę sportów zimowych.

Mapa tras - Dolomiti Superski

Mapa tras - Dolomiti Superski we Włoszech

Dojazd do ośrodka:

Odległość z Warszawy: 1220 km
Najbliższe lotniska:

  • Bolzano
  • Innsbruck
  • Treviso
  • Werona

Atrakcje

W Dolomitach jednym z najlepszych i najbardziej znanych zajęć sportowych jest narciarstwo. Ale z pewnością nie jest to jedyna forma aktywności sportowej której można spróbować!

Piękno śniegu i zamarznięte jeziora pozwalają na uprawianie wielu sportów, nawet tym, którzy nie umieją jeździć na nartach - jeżdżąc na łyżwach po zamarzniętych jeziorach możesz przeżyć naprawdę wyjątkowe wrażenia!

Jeśli natomiast wolisz spacery po śniegu, nie przegap okazji na wędrówki na rakietach śnieżnych, które są bardzo popularne zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.