Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty we Włoszech - ośrodek Marilleva

Marilleva

Marilleva – ośrodek narciarski we Włoszech

Wysokość n.p.m.

- min. 900 m n.p.m

- max. 1400 m n.p.m.

Trasy łącznie: 62 km

24 km tras łatwych

30 km tras średnich

8 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 26

7 gondoli

14 krzesełek

5 orczyków

Trudno o bardziej kultowy ośrodek niż Marilleva 1400. Największe centrum narciarskie w Trentino oraz Wasz ulubieniec. Co roku przyciąga tłumy spragnione ciepłych promieni na policzkach, świeżego śniegu i orzeźwiającego Aperola na stoku.

Położenie w sercu Val di Sole, gwarantuje słońce niemal przez cały rok oraz przejrzyste widoki na zapierające dech w piersiach pasmo Dolomitów. W końcu dosłownie jest do Dolina Słońca i nazwa ta nie została nadana przypadkowo.

Co więcej, Marilleva jest świetną bazą wypadową do Pinzolo & Madonna di Campiglo, gdzie do Waszej dyspozycji oddanych jest 108 stoków z najnowocześniejszą infrastrukturą. Znajdziecie tu również wiele wyjątkowych tras, takich jak Canalone Miramonti, na której odbyły się pierwsze Mistrzostwa Świata w narciarstwie zjazdowym we Włoszech.

Mapa tras - Marilleva

Stacja narciarska Marilleva znajduje się na dwóch wysokościach: 900 m n.p.m. oraz 1400 m n.p.m. Nasza rezydencja znajduje się w bezpośrednim pobliżu stacji Marilleva 1400, skąd bezpośrednio można się przedostać w stronę Folgaridy czy Madonny di Campiglio.

Mapa Tras Marillevy we Włoszech

Dojazd do ośrodka:

Odległość z Warszawy: 1360 km
Najbliższe lotniska:

  • G. Caproni 80 km
  • Bolzano 100 km
  • Mediolan Bergamo 160 km
  • Innsbruck 220 km

Informacje dodatkowe

Warunki pogodowe: 90% słonecznych dni w ciągu roku oraz gwarancja śniegu w sezonie (90% stoków znajduje się w zasięgu armatek śnieżnych).

Snowparki: dostępy SnowPark oraz liczne skocznie i inne przeszkody / w ramach rozszerzenia 4 snowparki, w tym Ursus, najpopularniejsze snowpark w tej części Europy.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.