Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty we Włoszech - ośrodek San Martino

San Martino

San Martino - ośrodek narciarski we Włoszech

Wysokość n.p.m.

- min. 1404 m n.p.m.

- max. 2357 m n.p.m.

Trasy łącznie: ponad 60 km

16 km tras łatwych

32 km tras średnich

12 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 23

4 gondole

13 krzesełek

6 orczyków

Grań skalna zmieniająca kolor? Szczyty przypominające szereg cynowych żołnierzyków? Bajkowe San Martino nie bez powodu nosi tytuł jednego z najbardziej prestiżowych ośrodków narciarskich we Włoszech. Urokliwe trasy, nowoczesna stacja i bogate życie nocne – poznaj esencję Dolmitów.

Ośrodek narciarski San Martino di Castrozza (1450 m n.p.m) był popularny już w XIX wieku. Pierwsi turyści przyjeżdżali z Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. Współcześnie funkcjonuje zarówno w sezonie letnim jak i zimowym, przyciągając fanów sportów zimowych z całej Europy. Czeka na nich 61 km autostrad połączonych darmowym autobusem (36 tras, w tym 19 łatwych, 15 średnich, 2 trudne), 2 snowparki, 21 wyciągów narciarskich (w tym krzesełkowe, orczykowe i gondole), a także oświecony stok do nocnych przejażdżek.

Mapa tras San Martino

Mapa tras San Martino we Włoszech

Dojazd do ośrodka:

Odległość z Warszawy: 1500 km
Najbliższe lotniska:

  • Treviso (75 km)
  • Venice (95 km)
  • Salzburg (235 km)
  • Verona (155 km)

Atrakcje dodatkowe

Snowpark: Fani freestylu mogą spróbować swoich sił na terenie dwóch snowparków. Pierwszy z nich – San Martino Snowpark - jest częścią ośrodka narciarskiego Tognola. Obsługiwany przez 3-osobowy wyciąg krzesełkowy, rozciąga się na prawie 1 km wzdłuż trasy Scandola. Dostęp do prawie 40 atrakcji na jego terenie jest bezpłatny.

Freeride: Ośrodek San Martino to jedna z pereł freeridingu w Dolomitach. Nie jest to jednak zabawa dla amatorów. Jeśli masz więc trochę doświadczenia, koniecznie wybierz się na przejażdżkę po lesie śpiącym pod grubą warstwą świeżego śniegu. Możesz skorzystać z towarzystwa przewodnika.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.