Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty we Włoszech - ośrodek Solda-Sulden

Solda-Sulden

Solda Sulden – ośrodek narciarski we Włoszech

Wysokość n.p.m.

- min. 1900 m n.p.m.

- max. 3250 m n.p.m.

Trasy łącznie: 44 km

17 km tras łatwych

13 km tras średnich

14 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 13

4 gondole

5 krzesełek

4 orczyki

To największy oraz najbardziej atrakcyjny pośród trzech ośrodków znajdujących się w regionie Ortles w Tyrolu Południowym. Solda znajduje się na wysokości 1900m n.p.m, z której rozciągają się malownicze widoki. W sezonie zimowym stacja dysponuje około 40 kilometrami tras. Sezon narciarski trwa tutaj aż do późnej wiosny. Miejscówka nadal nie jest odkryta przez polskich miłośników śniegu, dlatego nie musimy się martwić o kolejki.

Mapa tras Solda - Sulden

Mapa tras Solda - Sulden we Włoszech

Dojazd do ośrodka:

Odległość z Warszawy: 1300 km
Najbliższe lotniska:

  • Bolzano (90 km)
  • Mediolan-Malpensa (300 km)

Trasy i Wyciągi

Większość tras ma średni stopień trudności. Osoby, dla których dłuższe zjazdy to dopiero frajda , czeka najdłuższe trasa mierząca aż 12 kilometrów długości. Można na niej jeździć również po zmroku! Narciarze i snowboardziści mogą wjechać na szczyt Schontau 3250m n.p.m. Region Solda oferuje świetne warunki śniegowe. Snowboardziści nie będą się tutaj nudzić. Panują tutaj wspaniałe warunki do uprawiania jazdy freeride’owej. Co roku w pierwszy weekend majowy odbywają się tu zawody Snowboard Festival.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.