Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty Włochy - Val di Fiemme

Val di Fiemme

Val di Fiemme - ośrodek narciarski we Włoszech

Wysokość n.p.m.

- min. 942 m n.p.m.

- max. 2489 m n.p.m.

Trasy łącznie: 140 km

58 km tras łatwych

71 km tras średnich

11 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 18

3 gondole

9 krzesełek

6 orczyków

150 km tras biegowych

Jazda na nartach wywołuje bezcenne emocje, zwłaszcza gdy jesteś u stóp Dolomitów Trentino, cudownego i niepowtarzalnego krajobrazu. W Val di Fiemme, na jednym karnecie można jeździć na 5 terenach narciarskich, do których należą góry Latemar i szczyty Pale di San Martino, które zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W dół zbocza można przejść w pobliżu Parku Przyrody Paneveggio Pale di San Martino, gdzie żyją jelenie, sarny i lisy.

Mapa tras Val di Fiemme

Mapa tras Val di Fiemme we Włoszech

Dojazd do ośrodka

Odległość z Warszawy: 1500 km
Najbliższe lotniska:

  • Bolzano (46 km)
  • Verona (161 km)
  • Innsbruck (167 km)

Atrakcje dodatkowe

Biegówki: W ośrodku znajduje się około 150 km tras biegowych, które są odpowiednie zarówno dla początkujących jak i mniej doświadczonych narciarzy. W dolinie można jeździć na nartach na dwóch innowacyjnych stadionach biegowych: na oświetlonym nocą Lago di Tesero lub na wysokości 1800 m n.p.m. Passo Lavazé-Oclini

Rakiety śnieżne: W lasach Fiemme jest mnóstwo tras pokrytych śniegiem. Załóż rakiety śnieżne i bezgłośnie podążaj za śladami zwierząt lub zabierz ze sobą kijki do nordic walking, aby bez większego wysiłku spalić kalorie i świetnie bawić się razem z rodziną i przyjaciółmi.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.