Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty we Włoszech - ośrodek Val di Sole

Val Di Sole

Val di Sole - ośrodek narciarski we Włoszech

Wysokość n.p.m.

- min. 852 m n.p.m.

- max. 2504 m n.p.m.

Trasy łącznie: ponad 150 km

50 km tras łatwych

67 km tras średnich

33 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 73 w tym

17 gondole

33 krzesełka

23 orczyki

Dolina Val di Sole, zwana inaczej Doliną Słońca leży w zachodniej części Trydentu, otoczona malowniczymi masywami górskimi. Jest jedną z bardziej znanych regionów narciarskich w Europie. Dolina Val di Sole znana jest głównie z panującego tu klimatu oraz świetnej ekspozycji stoków. Bardzo duża ilość słonecznych dni oraz bardzo obfite opady śniegu powodują, że Val di Sole cieszy się tak dużą popularnością.

Bardzo ważnym aspektem tego rejonu są różnorodne trasy odpowiednie dla każdego narciarza. Miłośnicy białego szaleństwa mają tu do dyspozycji 75 km tras o różnym stopniu trudności , a cały ośrodek rozciąga się od 682m n.p.m aż do 2585m n.p.m.

Mapa tras Val di Sole

Mapa tras Val di Sole we Włoszech

Dojazd do ośrodka

Odległość z Warszawy: 1500 km
Najbliższe lotniska:

  • Verona (160 km)
  • Montichiaro-Brescia (180 km)
  • Mediolan-Bergamo (250 km)
  • Mediolan-Linate (299 km)

Atrakcje dodatkowe

Pobliska miejscowość Pejo słynie z uzdrowiska. Miłośnicy kąpieli termalnych jak i odnowy biologicznej koniecznie powinni się tam udać. Jeśli chcemy zobaczyć jak cały ośrodek wygląda z lotu ptaka polecamy loty na paralotni. Niesamowite widoki gwarantowane! W dolinie Val di Sole oprócz jazdy na nartach możemy także wspinać się po zamarzniętych wodospadach, przejść się przez Park Narodowy Stelvio na rakietach śnieżnych jak i rafting na rzece Noce. Woda będzie trochę zimna ale adrenalina spowoduje, że nic nie poczujecie a zabawa jest przednia.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.