Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Narty Włochy - ośrodek Val Gardena

Val Gardena

Val Gardena - ośrodek narciarski we Włoszech

Wysokość n.p.m.

- min. 1060 m n.p.m.

- max. 2518 m n.p.m.

Trasy łącznie: 176 km

45 km tras łatwych

106 km tras średnich

25 km tras trudnych

Wyciągi łącznie: 82

10 gondole

43 krzesełek

29 orczyki

Val Gardena to malownicza dolina znajdująca się w Dolomitach w Północnych Włoszech. Cały ośrodek usytuowany jest na wysokości 1563m n.p.m. Jest to jeden z najsłynniejszych ośrodków narciarskich Europy. Połącznie z Dolomiti Superski oraz bliskie sąsiedztwo Alp di Siusi, czyni to miejsce prawdziwym eldorado dla miłośników sportów zimowych. Znajdują się tutaj najsłynniejsze miejscowości w Europie czyli Ortisei, Selva oraz Santa Cristina.

Mapa tras Val Gardena

Mapa tras Val Gardena we Włoszech

Dojazd do ośrodka:

Odległość z Warszawy: 1400 km
Najbliższe lotniska:

  • Bolzano (40 km)
  • Innsbruck (120 km)
  • Verona (190 km)

Trasy i Wyciągi

Panujące tutaj warunki śniegowe są najlepsze, dlatego trasy są idealnie przygotowane. Najwyższy szczyt znajduje się na 3181 m n.p.m, a trasy sięgają aż 2518 m n.p.m. Z miasteczka Selvy można dostać się do słynnej Sella Rondy czyli 60-kilometrowej, widokowej trasy. Istnieją dwa kierunki poruszania się po okręgu wokół masywu Sella: Sellaronda zielona (przeciwny do ruchu wskazówek zegara) i pomarańczowa (zgodny z kierunkiem ruchu wskazówek zegara). Możemy tu odnaleźć trasy dla narciarzy, którzy zarówno zaczynają zabawę na nartach jak i dla zaawansowanych miłośników białego szaleństwa.

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.