Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

COVID - strona informacyjna

COVID - strona informacyjna

Wyjazdy w sezonie 2022/23 a COVID

Aktualna sytuacja i ograniczenia związane z koronawirusem i co za tym idzie - Wasze pytania o wyjazdy sprawiły, że postanowiliśmy spisać najważniejsze zasady dotyczące naszych destynacji. Wszystkie informacje czerpiemy z oficjalnych komunikatów Ministerstwa Spraw Zagranicznych i poniżej znajdziecie ich podsumowanie, mamy nadzieję, że rozjaśni to Wasze wątpliwości! Pamiętajcie jednak, że obostrzenia mogą zmienić się z dnia na dzień i nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak sytuacja będzie wyglądała za kilka miesięcy. Nasze biuro nie ponosi odpowiedzialności za zmieniające się obostrzenia - służymy informacją, natomiast spełnianie lokalnych wymagań dotyczących wymaganego statusu szczepień i ewentualnych testów leży po stronie uczestnika wyjazdu.

Przypominamy, że po Waszej stronie jest spełnienie wymogów COVID-owych kraju, do którego się wybieracie.

Stan informacji na 10.11.2022r.

  • Szwajcaria

  • Włochy

  • Francja

  • Austria

Szwajcaria

Brak ograniczeń dla osób zaszczepionych oraz niezaszczepionych.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Od ponad 11 lat organizujemy dla Was świetnie zaplanowane wyjazdy w najpiękniejsze zakątki świata!

Byłam z Taksidi w Zinal na nartach, wszystko było na świetnym poziomie, zakwaterowanie bardzo dobre, towarzystwo ekstra no i w bardzo przystępnej cenie. Mogę z czystym sercem polecić wszystkim i polecam!

Ewa

Biuro oraz cała ekipa Taksidi robią MEGA robotę! Szybki kontakt, dobre ceny, mega miejscówki i wspaniali ludzie! Byłem z nimi już na paru wyjazdach zimowych oraz letnich, w tym podczas wybuchu pandemii i wiem jedno - nie zamieniłbym biura na żadne inne!

Antek

Dobra organizacja, mega miejscówy, wesoła i ogarnięta kadra :D polecam i na pewno pojadę znów w Alpy z Taksidi :D

Bartek

Najlepsze biuro turystyczne z jakim miałam przyjemność jechać! Super ludzie, ekstra atmosfera i mega miejscówki! Piloci zawsze pomocni i co najważniejsze obecni na miejscu!!! Byłam już 2 razy i na pewno za rok także wrócę! Taksidi uzależnia ;D

Klaudia

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.