Logo Taksidi

Wyjazdy

Kraje

Szwajcaria

Włochy

Francja

Austria

Covid

Promocje

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

Kontakt

Zaloguj się

COVID - strona informacyjna

Wyjazdy w Alpy 2021 a COVID

Aktualna sytuacja i ograniczenia związane z koronawirusem i co za tym idzie - Wasze pytania o wyjazdy, sprawiły, że postanowiliśmy spisać najważniejsze zasady dotyczące naszych destynacji. Wszystkie informacje czerpiemy z oficjalnych komunikatów Ministerstwa Spraw Zagranicznych i poniżej znajdziecie ich podsumowanie, mamy nadzieję, że rozjaśni to Wasze wątpliwości! Pamiętajcie jednak, że obostrzenia mogą zmienić się z dnia na dzień i nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak sytuacja będzie wyglądała za kilka miesięcy.

Stan informacji na 28.09.2021r.

  • Szwajcaria

  • Włochy

  • Francja

  • Austria

Szwajcaria

Osoby przyjeżdżające do Szwajcarii z Polski nie podlegają obecnie kwarantannie. Od 20 września 2021 roku w celu wjazdu do Szwajcarii należy spełnić następujące wymogi: zarejestrować się za pomocą formularza elektronicznego, który należy wypełnić przed przyjazdem do Szwajcarii (dla podróżujących wszystkimi rodzajami transportu); posiadać negatywny wynik testu na SARS-CoV-2 (powinien być to test PCR wykonany z próbki pobranej w ciągu ostatnich 72 godzin lub test antygenowy wykonany w ciągu ostatnich 48 h przed przyjazdem do Szwajcarii).

Z obowiązku wykonania testu zwolnione są osoby, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy zostały zaszczepione pełnym cyklem szczepionki (z reguły dwiema dawkami) dopuszczonej do stosowania przez Unię Europejską lub Szwajcarię lub w ciągu ostatnich sześciu miesięcy zachorowały na COVID-19 i wyzdrowiały.

Otwarcie stoków: TAK

Kwarantanna dla Polaków? NIE

Obowiązkowy test? Tak, dla osób niezaszczepionych.

Działanie hoteli: Działają normalnie.

Restauracje: Działają normalnie, wymagane jest okazanie certyfikatu sanitarnego.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Od ponad 10 lat organizujemy dla Was świetnie zaplanowane wyjazdy w najpiękniejsze zakątki świata!

Dobra organizacja, mega miejscówy, wesoła i ogarnięta kadra :D polecam i na pewno pojadę znów w Alpy z Taksidi :D

Bartek

Byłam z Taksidi w Zinal na nartach, wszystko było na świetnym poziomie, zakwaterowanie bardzo dobre, towarzystwo ekstra no i w bardzo przystępnej cenie. Mogę z czystym sercem polecić wszystkim i polecam!

Ewa

Biuro oraz cała ekipa Taksidi robią MEGA robotę! Szybki kontakt, dobre ceny, mega miejscówki i wspaniali ludzie! Byłem z nimi już na paru wyjazdach zimowych oraz letnich, w tym podczas wybuchu pandemii i wiem jedno - nie zamieniłbym biura na żadne inne!

Antek

Najlepsze biuro turystyczne z jakim miałam przyjemność jechać! Super ludzie, ekstra atmosfera i mega miejscówki! Piloci zawsze pomocni i co najważniejsze obecni na miejscu!!! Byłam już 2 razy i na pewno za rok także wrócę! Taksidi uzależnia ;D

Klaudia

testtesttesttest
Logo Taksidi

Obserwuj Nas!

Kim jesteśmy?

Licencja

Numer licencji organizatora turystyki 1163

Kontakt

info@taksidi.pl

+48 530 033 292

Polityka prywatności

Regulamin strony

© 2010-2021 Copyright Taksidi

fe