Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Swiss Break #1 @ Verbier

Narty - Szwajcaria Szwajcaria, Verbier

termin

27.01-05.02.2023

2790 PLN

2690 PLN

Cena od osoby

PROMO SM do 17.10

Informacje

Ośrodek

Zakwaterowanie

Atrakcje

Dojazd

Szkolenia

FAQ

Cena

Swiss Break #1 @ Verbier - 2690 PLN

Swiss Break #1 @ Verbier

100 miejsc
Zorganizowany dojazd
Explore

Zapraszamy na niezapomniany wyjazd do kultowego Verbier-La Tzoumaz w Szwajcarii! Zastanawialiście się kiedyś jak to jest jeździć w jednym z najbardziej ekskluzywnych ośrodków Europy, mieszkając w nowej rezydencji tuż przy stoku? Nie zastanawiajcie się dłużej, przekonajcie się sami!

 

 

Trasy
Resort
Impreza
ver 1.jpg
ver 1.jpgver 1.jpg

Ośrodek Verbier

Ośrodek narciarski w Verbier

Verbier jest największym ośrodkiem narciarskim w Szwajacarii i jednocześnie trzecim pod względem ilości tras ośrodkiem w Europie. Położone na wysokości 1500m Verbier i nieco mniejsze La Tzoumaz to bardzo ładne i urokliwe typowe alpejskie miasteczka, charakteryzujące się niesamowitym i zapierającym dech w piersiach widokiem na dolinę Sion. Ośrodek ten uchodzi za jeden z najlepszych i najbardziej ekskluzywnych na świecie.

 • Verbier, La Tzoumaz i Le Chable

  w cenie

 • Veysonnaz, Thyon i Nendaz

  40 EUR/osoba

Verbier, La Tzoumaz i Le Chable

Karnet podstawowy obejmuje jazdę w ośrodkach Verbier, La Tzoumaz i Le Chable. Tutejsze trasy z pewnością zadowolą najbardziej wymagających amatorów białego szaleństwa, jak i tych mniej zaawansowanych. Znajdziecie tu spektakularne widoki, długie i malownicze trasy wiodące przez lasy, a także rozległe i bardzo szerokie trasy biegnące ponad linią drzew. Z uwagi na wysokość i szczególną dbałość Szwajcarów o jakość tras, śnieg jest tu idealny do późnych godzin popołudniowych.

mapa tras narciarskich Verbier, La Tzoumaz i Le Chable

Zakwaterowanie w Verbier

Rezydencja, w której będziecie mieszkać, usytuowana jest w La Tzoumaz. Budynek został oddany do użytku w grudniu 2016 roku a więc wszystko jest nowe i eleganckie. Hotel znajduje się na wysokości 1500 m n.p.m, tuż przy nowoczesnej i superszybkiej gondoli i trasie zjazdowej. Do Waszej dyspozycji będzie bezpłatne WiFi w recepcji i w większości pokojów. Obiekt zbudowany jest w nowoczesnym alpejskim stylu i składa się z dwóch budynków tuż koło siebie, w obu znajdziecie schowki na narty i buty oraz windy. Na terenie ośrodka możecie również skorzystać z basenu. Oficjalnie rezydencja dostała 3*, ale my jej dajemy 3+.

Do oferty dodaliśmy apartamenty STANDARD, które nieco różnią się między sobą pod kątem układu i wyposażenia.

 • Rezydencja La Tzoumaz/ T-Resort

Rezydencja La Tzoumaz/ T-Resort

W naszej rezydencji  ★★★+ znajdują się ładne, nowe oraz w pełni wyposażone apartamenty. Pokoje urządzone są w typowo francuskim, dość minimalistycznym stylu, natomiast ich metraż jest jak na Szwajcarię więcej niż zadowalający. Dominują ciepłe i jasne kolory, a umeblowanie jest nowoczesne. Dodatkowo, z każdego z apartamentów roztacza się zapierający dech widok na dolinę!

Zakwaterowanie w Szwajcarii, Verbier
Zakwaterowanie w Szwajcarii, Verbier
Zakwaterowanie w Szwajcarii, Verbier

Pokoje dostępne w tej rezydencji:

Apartament 4-osobowy

2790 PLN/osoba

apartament 4-osobowy w Rezydencji La Tzoumaz w Verbier
apartament 4-osobowy w Rezydencji La Tzoumaz w Verbier

W apartamentach czteroosobowych do dyspozycji gości jest pokój dzienny z rozkładaną kanapą dla dwóch osób, oddzielna zamykana sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. W apartamencie znajduje się również łazienka oraz balkon.

Apartament 6-osobowy

2690 PLN/osoba

apartament 6-osobowy w Rezydencji La Tzoumaz w Verbier
apartament 6-osobowy w Rezydencji La Tzoumaz w Verbier

Apartamenty sześcioosobowe składają się z pokoju dziennego z rozkładaną kanapą dla dwóch osób, 2 oddzielnych zamykanych sypialni - jedna z łóżkiem podwójnym oraz jedna z dwoma łóżkami pojedynczymi. Do dyspozycji jest również w pełni wyposażona kuchnia, 2 łazienki z WC oraz balkon.

Apartament 10-osobowy

2690 PLN/osoba

apartament 10-osobowy w Rezydencji La Tzoumaz w Verbier
apartament 10-osobowy w Rezydencji La Tzoumaz w Verbier

W apartamentach 10-osobowych znajduje się pokój dzienny z rozkładaną kanapą dla 2 osób, 3 oddzielne, zamykane sypialnie (jedna z łóżkiem podwójnym) oraz alkowa sypialna z łóżkiem piętrowym (opcjonalnie zamiast alkowy mogą być 2 sypialnie 3-osobowe). Do dyspozycji jest w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz 2 łazienki z WC oraz balkon.

Atrakcje na wyjeździe

Komfortowa Rezydencja

Komfortowe apartamenty w Alpach

Do 412 km tras - "4 Vallees"

trasy narciarskie w Verbier i La Tzoumaz

Poker night

Gra w pokera

Wieczór gier planszowych

Wieczór gier planszowych

Pub Quiz

wyjście do pubu z grami

Szwajcarska kuchnia

Szwajcarska kuchnia

Basen

basen hotelowy w Alpach

* Wieczorne atrakcje fakultatywne (w tym imprezy) nie są elementem Umowy i nie stanowią przedmiotu Imprezy Turystycznej. Ewentualne zmiany lub ograniczenia w programie atrakcji dodatkowych (także z powodu restrykcji anty-koronawirusowych) nie są podstawą do kierowania jakichkolwiek roszczeń pod adresem organizatora.

Możliwe opcje dojazdu

 • Autokar

  w cenie wyjazdu

 • Dojazd Własny

  -200 PLN

 • Miasta

 • Bagaż

 • Dodatkowe opcje

Autokar

Jako najwygodniejszą opcję dojazdu proponujemy organizowane przez nas autokary XXL. Decydując się na ten środek transportu, przypominamy, że autokary odjeżdżają w piątek, przed eventem, w godzinach popołudniowo/wieczornych i wracają do Polski tydzień później w niedzielę w godzinach porannych (dokładne godziny zbiórek autokarowych zostaną podane w wiadomościach przedwyjazdowych) 

 

Szczegóły Podróży

Prosimy o zjawianie się na miejscach zbiórki 30 minut przed planowaną godziną odjazdu. Nasze autokary będą Was zabierać z:

 • Warszawy
 • okolic Łodzi (Wolbórz)
 • Poznania, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Trójmiasta, Szczecina, Torunia (Bydgoszczy)  – pod warunkiem, że zbierzemy min. 15 osób zainteresowanych dojazdem z tych miast

Z przyczyn logistycznych (konieczność zorganizowania dojazdu antenowego), osoby dosiadające się w Krakowie, Szczecinie, Toruniu (Bydgoszczy) dopłacają 50 PLN, a osoby z Trójmiasta 100 PLN.

 • Autokary na wyjazdy w Alpy
 • Autokary na wyjazdy w Alpy
 • Autokary na wyjazdy w Alpy
 • Autokary na wyjazdy w Alpy
 • Autokary na wyjazdy w Alpy
 • Autokary na wyjazdy w Alpy

Szkolenia

Na wyjeździe istnieje możliwość wzięcia udziału w szkoleniach narciarskich lub snowboardowych na wszystkich poziomach zaawansowania. Proponujemy szkolenia zarówno indywidualne jak i grupowe (max. 7 osób w grupie) prowadzone przez polskojęzycznych, licencjonowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w jeździe. Dodatkowo odbywa się video-coaching na stoku, a błędy omawiacie z instruktorem przy wieczornym piwku. Szkolenia odbywają się w kurorcie podstawowym.

 

- Koszt szkolenia indywidualnego z dedykowanym instruktorem to 50 EUR/h

- Koszt szkolenia grupowego to 500 PLN* za całość - zajęcia odbywają się przez 6 dni a liczba godzin dziennie uzależniona jest od wielkości grupy, w myśl zasady, że im większa grupa tym więcej godzin szkolenia potrzeba aby nauka była efektywna. Szczegółowe informacje dotyczące liczby godzin szkoleń grupowych znajdują się w sekcji poniżej.

*Jeżeli zdecydujesz się na zakup szkolenia grupowego w trakcie wyjazdu, jego koszt wyniesie 600 PLN

Jak wybrać idealną grupę dla siebie?

Decydując się na poziom szkolenia wybierz opis, który najlepiej do Ciebie pasuje. Wstępnie zostaniesz przydzielony do takiej właśnie grupy, a po pierwszym dniu zajęć instruktorzy dokonają ewaluacji i jeśli będzie taka potrzeba, dokonają przetasowań między grupami.

Poziom początkujący

Na tym poziomie oswoisz się ze sprzętem i opanujesz umiejętności niezbędne do bezpiecznego przemieszczania się po stoku

Poziom średnio-zaawansowany

Na tym poziomie zdobędziesz umiejętności swobodnej jazdy i staniesz się całkowicie samodzielny na stoku.

Poziom zaawansowany

Na tym poziomie nauczysz się jeździć pewnie i dynamicznie. Żadne trasy nie będą Ci już straszne.

Poziom zaawansowany plus

Na tym poziomie wyszlifujesz swoje umiejętności i poznasz technikę jazdy zna najwyższym poziomie.

Ile godzin zajęć macie w cenie?

Zajęcia grupowe odbędą się w jednym z trzech wariantów godzinowych. Grupy dobieramy tak, żeby były jednorodne pod kątem umiejętności, dzięki czemu szkolenie jest najbardziej efektywne. O wyborze wariantu szkolenia decyduje instruktor:

Wariant 1

Zajęcia w grupie 2 - 3 osobowej po 1h dziennie przez 6 dni

Wariant 2

Zajęcia w grupie 4 - 5 osobowej po 1,5h dziennie przez 6 dni

Wariant 3

Zajęcia w grupie 6 - 7 osobowej po 2h dziennie przez 6 dni

** Jeżeli nie zgłosi się odpowiednia liczba osób do szkolenia na danym poziomie, zaproponujemy Ci zajęcia w innej grupie najbliższej Twoim umiejętnościom lub będziesz mógł zrezygnować z zajęć. Zastrzegamy również w takim przypadku możliwość zamiany szkolenia grupowego na 4 godziny szkolenia indywidualnego (decyzję podejmuje instruktor na miejscu po faktycznej weryfikacji umiejętności osób zapisanych na szkolenie).

Szkolenie narciarskie

Szkolenie narciarskie w Alpach

Na każdym poziomie zaawansowania z licencjonowanym instruktorem. Dodatkowo odbywa się video-coaching na stoku a błędy omawiacie z instruktorem przy wieczornym piwku. 

Cena szkolenia to 500 PLN

Szkolenie snowboardowe

Szkolenie snowboardowe w Alpach

Na każdym poziomie zaawansowania z licencjonowanym instruktorem. Dodatkowo odbywa się video-coaching na stoku a błędy omawiacie z instruktorem przy wieczornym piwku. 

Cena szkolenia to 500 PLN

Najczęściej zadawane pytania

1. Dla osób w jakim wieku przeznaczony jest wyjazd?

Biuro Taksidi kieruje swą główną ofertę do młodych osób w wieku 18-39 lat. Górna granica wieku może zostać lekko przesunięta, ale tylko na wybranych wyjazdach. Pod kątem zakwaterowania staramy się kwaterować ze sobą osoby możliwie zbliżone wiekiem, żebyście mieszkali z ekipą w Waszym wieku. Ponadto w ofercie biura są pojedyncze wyjazdy opatrzone tagiem “Family”, które skierowane są do rodzin z dziećmi.

2. Czy można na wyjazd pojechać samemu - z kim będę dzielić apartament?

Jak najbardziej - takie wyjazdy to świetna okazja do poznawania nowych osób i integracji i zawsze spora część uczestników to osoby pojedyncze lub w małych grupkach! Jeśli wybierasz się na wyjazd bez grupy znajomych lub jeśli wybieracie się mniejszą grupką i nie zajmujecie pełnego apartamentu, zostaniecie dokwaterowani do innych uczestników. Przyszłych współlokatorów postaramy się dobrać pod kątem wieku, płci i chęci imprezowania tak, aby integracja przebiegała jak najpomyślniej! Skład apartamentu zawsze odsłaniamy na około tydzień przed wyjazdem, żeby można było sprawdzić z kim będziecie dzielić apartament i ewentualnie porozumieć się co do zakupów żywieniowych, gotowania itd.

3. Z jakich miast startują autokary i ile bagażu można ze sobą zabrać?

Lista miast, z których wyjeżdżamy na ten wyjazd jest dostępna w sekcji "Dojazd" powyżej na tej stronie. Pamiętajcie, że część miast dosiadkowych jest gwarantowana, a część warunkowa - tj ich uruchomienie jest zależne od zebrania się wymaganej minimalnej liczby osób. Jeśli miejsce dosiadki jest warunkowe, jest to zawsze wyraźnie zaznaczone zarówno w opisie oferty jak i w formularzu rejestracyjnym na wyjazd. Na tydzień przed wyjazdem zamykamy listy i wtedy będzie wiadomo które miasta warunkowe zostały uruchomione - w przypadku jeśli wybrane przez Ciebie warunkowe miejsce dosiadki nie zostanie uruchomione poinformujemy Cię o tym i zaproponujemy możliwe alternatywy dobrane w taki sposób, aby łatwo było się tam dostać z nieuruchomionych miast dosiadkowych

Jeśli chodzi o bagaż, to ze względu na Wasz komfort i bezpieczeństwo w naszych autokarach obowiązują limity bagażu: 1 bagaż główny (miękka torba) o wadze do 20 kg i łącznych wymiarach (długość + szerokość + wysokość) nie przekraczających 158 cm, 1 komplet sprzętu sportowego do 12 kg - (deska/ narty + buty + kije), 1 bagaż podręczny (o wymiarach pozwalających umieścić go pod nogami lub na górnej półce autokaru). Kask powinien być spakowany w bagażu głównym. Osoby planujące spakować się w sztywne walizki lub chcące po prostu wziąć więcej rzeczy, powinny w rezerwacji wybrać opcję "bagaż XL", która kosztuje 100 PLN i rozszerza łączny wymiar bagażu do 188 cm, max. wagę do 30 kg oraz pozwala na wzięcie sztywnej walizki.

4. Co dokładnie zawarte jest w cenie wyjazdu, a co trzeba doliczyć dodatkowo?

Wszystko jest dokładnie opisane w sekcji "CENA" poniżej. Pamiętajcie, że zawsze w cenie podstawowej dostajecie zakwaterowanie, skipass na cały okres wyjazdu, transfer autokarem w obie strony, podstawowe ubezpieczenie, a także opiekę pilota i animacje na miejscu. Poza ceną są zawsze opłaty naliczane na miejscu przez rezydencje, takie jak taksa turystyczna czy opłaty za sprzątanie, pościel itp drobne opłaty dodatkowe, sprzęt narciarski/snowboardowy (trzeba mieć swój albo go wynająć w Polsce lub na miejscu), wybrane opcje dodatkowe, a także (najczęściej) wyżywienie  - w apartamentach są aneksy kuchenne, można więc przygotowywać jedzenie samemu lub żywić się w restauracjach.

5. Czy mogę zrezygnować z wykupionego wyjazdu? Co w przypadku komplikacji w związku z sytuacją COVID-ową?

Przed rozpoczęciem imprezy turystycznej w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji z wyjazdu bez podania przyczyny. Trzeba pamiętać, że rezygnacja wiąże się najczęściej z pewnymi kosztami, które określają nasze Warunki Uczestnictwa (tu link do strony: https://www.taksidi.pl/dokumenty). Rezygnacja musi być zgłoszona w formie pisemnej (mailowej) lub przez Panel Klienta. Dodatkowo pamiętajcie, że każda rezerwacja złożona na wyjazdy z oferty zimowej 2021/22 jest objęta pakietem "Bezpieczna Rezerwacja", który został stworzony specjalnie z uwagi na niepewność związaną z europejską sytuacją związaną z COVID19. Pakiet ten określa warunki na których można z wyjazdu rezygnować bezkosztowo, a także proponuje kilka rozwiązań mogących zmniejszyć ryzyko związane z wyjazdem w tym niepewnym czasie. Więcej o pakiecie można przeczytać pod tym linkiem: https://www.taksidi.pl/promocje

Pamiętaj, że w przypadku pytań zawsze możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Cena wyjazdu

Cena zawiera

 • Zakwaterowanie w apartamentach ★★★+

 • 6-dniowy skipass na 180 km tras Verbier/La Tzoumaz

 • Transport autokarem XXL (dojazd własny - 200 PLN)

 • Pełne ubezpieczenie SKI (KL 20.000 EUR, KR 10.000 EUR, NNW 2.000 EUR, OC 10.000 EUR, bagaż 200 EUR, sprzęt sportowy 700 EUR)

 • Organizację czasu na miejscu - warsztaty i atrakcje dodatkowe

 • Wyjścia na imprezy do klubów oraz apres ski

 • Opiekę pilotów

Cena nie zawiera

 • Wyżywienia

 • Taksy klimatycznej 20 EUR/os.

 • Opłaty za podstawowe sprzątanie końcowe* - 15 EUR/os. (opłata obowiązkowa)

 • Kaucji zwrotnej 100 EUR/osoba

 • Opcjonalnego rozszerzenia karnetu na cały obszar "4 Vallées" (412 km tras) 40 CHF/os./tydzień.

 • Opłaty za bawełniane poszewki na pościel - 15 EUR/osoba (opłata obowiązkowa)

 • Opłaty za ręczniki 7 EUR/osoba (opcjonalnie)

 • Obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.

 • * należy pozmywać naczynia i wynieść śmieci

Harmonogram płatności

Zaliczka - 24h

200zł

2 rata

60 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu

50%

3 rata

30 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu

100%

Opcje Dodatkowe

Transport

 • Transport samolotem

 • Wolne miejsce obok siebie w autokarze (+300 PLN)

 • Rozszerzenie bagażu do 30 kg (+100 PLN)

 • Dodatkowa 1 sztuka bagażu 20 kg (+200 PLN)

 • Dodatkowy komplet sprzętu z butami (+100 PLN)

 • Transport Bagażu *

  • 1 sztuka bagażu do 20 kg (+200 PLN)

  • komplet sprzętu z butami (+200 PLN)

* Opcja dla osób, które wybrały dojazd własny ale chcą nadać bagaż do naszego autokaru

Ubezpieczenie

 • SKI PLUS na okres obowiązywania karnetu [KL 40.000 EUR NNW 2.500 EUR KR 10.000 EUR OC 10.000 EUR bagaż 250 EUR sprzęt sportowy 700 EUR] + 50 PLN

 • SKI PREMIUM na okres obowiązywania karnetu [KL 60.000 EUR NNW 5.000 EUR KR 10.000 EUR OC 10.000 EUR bagaż 500 EUR sprzęt sportowy 700 EUR] + 100 PLN

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (+100 PLN) Ubezpieczenie zabezpiecza wpłacone środki, w sytuacji poważnych komplikacji uniemożliwiających wzięcie udziału w wyjeździe, takich jak np. nagła choroba. Dowiedz się więcej UWAGA: Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji jest dostępne tylko przy składaniu rezerwacji.

Szkolenie

 • Szkolenia w grupie - szczegóły w zakładce Szkolenia (+500 PLN przy zapisie online lub +600 przy zapisie na miejscu)

Podobne wyjazdy na narty i snowboard w Alpy

ver p.jpg

Swiss Finest #2 @ Verbier

Narty - Szwajcaria

Szwajcaria, Verbier


2023-03-10 - 2023-03-19

ver p.jpg

Swiss Finest #1 @ Verbier

Narty - Szwajcaria

Szwajcaria, Verbier


2023-03-03 - 2023-03-12

ver p.jpg

Swiss Break #2 @ Verbier

Narty - Szwajcaria

Szwajcaria, Verbier


2023-02-03 - 2023-02-12

Wyjazd na narty we Francji do Les 2 Alpes

Winter Farewell #3 @ Les Deux Alpes

Narty - Francja

Francja, Les 2 Alpes


2023-04-14 - 2023-04-23

Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.