Logo Taksidi

Kraje

Narty Szwajcaria

Narty Włochy

Narty Francja

Narty Austria

Chorwacja

Kim jesteśmy?

O firmie

Nasz zespół

Praca

Dokumenty

FAQ

FAQ

Autokary

Kontakt

Zaloguj się

Orebić - Summer Vibes #2

Windsurfing - Chorwacja Chorwacja, Orebić

termin

27.08-03.09.2022

1140 PLN

Cena od osoby

Informacje

Ośrodek

Zakwaterowanie

Atrakcje

Dojazd

Szkolenia

FAQ

Cena

Orebić - Summer Vibes #2 - 1140 PLN

Orebić - Summer Vibes #2

100 miejsc
Dojazd własny
Explore

Jak najlepiej spędzić tegoroczne wakacje? Nad Adriatykiem, śmigając na Windsurfingu, fruwając na Kite lub po prostu chillując nad brzegiem ciepłego morza z widokiem na skąpaną w słońcu Korćulę!

kite_3.jpg
kite_3.jpgkite_3.jpg

Ośrodek Orebić

Ośrodek wypoczynkowy w Orebiciu

Zapraszamy do Orebić'a - jednego z najlepszych spotów windsurfingowo‑kitesurfingowych w Chorwacji! Niepowtarzalny, offowy klimat surferskiego kempingu, doskonałe warunki do nauki i uprawiania sportów wodnych i słoneczna pogoda! A do tego mnóstwo atrakcji dodatkowych nie tylko dla surferów!

 • Mapa kempingu

Mapa kempingu

Proponujemy Wam zakwaterowanie w nowych, klimatyzowanych, domkach położonych niedaleko plaży. Domki są elegancko wykończone, posiadają kryte tarasy, na których można zjeść śniadanie, wypić poranną kawę w na świeżym powietrzu albo spędzać miłe, ciepłe letnie wieczory. Mamy dla Was trzy wersje domków do wyboru.

Wszystkie domki są zaprojektowane tak, by pomieścić 6 osób - mają 2 dwuosobowe sypialnie i 2 miejsca do spania w salonie. Aby zagwarantować wam większy komfort kwaterujemy tyko po 5 osób w domku!

mapa ośrodka Orebić w Chorwacji

Zakwaterowanie w Orebić

W trakcie pobytu zamieszkamy na prywatnym, nowoczesnym kempingu w komfortowych domkach z klimatyzacją, położonych nad samym brzegiem morza, otoczonych zielenią.

 • Camp Perna - Adriatic Camping

Camp Perna - Adriatic Camping

To malowniczo położony ośrodek zlokalizowany na półwyspie Peljesac. Przez unikatowość tego miejsca nawet sam Robert Makłowicz kupił tu dom. Cały półwysep znany jest z produkcji wina z takich szczepów jak Posip czy Plavac Mali. Kemping wyjątkowy jest z jeszcze jednego powodu, jest to chorwacka mekka dla windsurferów i kitesurferów! Ze względu na swoje położenie przy Pelješkim Kanalu są tam idealne warunki do uprawiania sportów wodnych! Wybierz się do najlepszego chorwackiego spotu, by poczuć klimat tego miejsca! 

Zakwaterowanie w Chorwacji, Orebić
Zakwaterowanie w Chorwacji, Orebić
Zakwaterowanie w Chorwacji, Orebić
Zakwaterowanie w Chorwacji, Orebić

Pokoje dostępne w tej rezydencji:

Domek Anya

1140 PLN/osoba

Domek Anya w Camp Perna, Orebić
Domek Anya w Camp Perna, Orebić

Domek Anya może pomieścić do 6 osób dla komfortu naszych uczestników kwaterujemy max. 5 osób. Anya oferuje dwie sypialnie, w których znajdziecie 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, salon, kuchnię i jedną łazienkę.
 

Domek Bianca

1240 PLN/osoba

Domek Bianca w Camp Perna, Orebić
Domek Bianca w Camp Perna, Orebić

Domek Bianca jest większy, ale też może pomieścić do 6 osób, dla Waszego komfortu kwaterujemy tam max. 5osób . Bianca oferuje dwie sypialnie, w których znajdziecie 2 łózka pojedyncze lub jedno podwójne, salon, kuchnię i dwie łazienki.

Atrakcje na wyjeździe

Wycieczka do Dubrownika

Wycieczka do Dubrownika

Wycieczka na Korculę!

Wycieczka na Korculę!

Dalmatyńska kuchnia!

Dalmatyńska kuchnia!

Wieczorny chill

Wieczorny chill

Pub Quiz

Pub Quiz

Poker night

Poker night

Wieczór gier planszowych

Wieczór gier planszowych

Wine tasting na Peljesacu!

Wine tasting na Peljesacu!

Kolacja z Peką

Kolacja z Peką

Wyjazd do Stone i Prapratno

Wyjazd do Stone i Prapratno

* Wieczorne atrakcje fakultatywne (w tym imprezy) nie są elementem Umowy i nie stanowią przedmiotu Imprezy Turystycznej. Ewentualne zmiany lub ograniczenia w programie atrakcji dodatkowych (także z powodu restrykcji anty-koronawirusowych) nie są podstawą do kierowania jakichkolwiek roszczeń pod adresem organizatora.

Możliwe opcje dojazdu

 • Dojazd Własny

  w cenie wyjazdu

Dojazd Własny

Camp Perna znajduje się na Półwyspie Peljesać w południowej części Chorwacji, w turystycznej wiosce Kuciste przyległej do miejscowości Orebić. Dokładny adres oraz kontakt do naszego rezydenta otrzymacie na tydzień przed wyjazdem - o nic nie będziecie musieli się martwić, klucze do apartamentu już będą na Was czekać!

 

Odległość i czas przejazdu: 1 650 km, około 19 godzin (z Warszawy)

Koszt autostrad: około 50 EUR

Parking na miejscu: otwarty, niestrzeżony, darmowy, przy wjeździe pobierana jest zwrotna kaucja 20 EUR, za kartę do obsługi bramki wjazdowej.

Check-in: sobota 15:30-22:00; 
Check out: następna sobota  8:00 - 10:00.

  Szkolenia

  Na wyjeździe będzie możliwość wzięcia udziału w kursach windsurfingowych i kitesurfingowych. Zajęcia są organizowane w małych grupach, wybierz poziom, który odpowiada Twoim umiejętnościom i zacznij przygodę razem z nami!

  Szkolenie Kitesurfingowe

  Kurs "Na start" - 6h (+740 PLN)

  Dla osób które stawiają swoje pierwsze kroki na kite i nigdy wcześniej tego nie próbowały. 6h - 2 dni po 3 godziny

  kitesurfing-szkolenie-podstawowe.jpg

  Kurs podstawowy - 12h (+1340 PLN)

  Dla osób, które pierwsze kroki mają już za sobą, ale ciągle czują się dość niepewnie. 12 godzin

  Kurs zaawansowany - 12h (+1340 PLN)

  Dla osób, które czują się pewnie na kite, ale chciałyby podszlifować technikę. 12h

  Szkolenia Windsurfingowe

  Kurs "Na start" - 6h (+390 PLN)

  Dla osób które stawiają swoje pierwsze kroki na windzie i nigdy wcześniej tego nie próbowały.

  windsurfing-szkolenie-start.jpg

  Kurs podstawowy - 12h (+740 PLN)

  Dla osób, które pierwsze kroki mają już za sobą, ale ciągle czują się dość niepewnie. 12 h - 4 dni po 3 godziny

  Kurs podstawowy - 18h (+940 PLN)

  Dla osób, które pierwsze kroki mają już za sobą, ale ciągle czują się dość niepewnie. 18 godzin - 6 dni po 3 godziny

  Kurs zaawansowany - 12h (+740 PLN)

  Dla osób, które czują się pewnie na windzie, ale chciałyby podszlifować technikę. 12h - 4 dni po 3 godziny

  kurswindsurfingu pro 2.jpg

  Kurs zaawansowany - 18h (+940 PLN)

  Dla osób które czują się pewnie na windzie, ale chciałyby podszlifować technikę. 18h - 6 dni po 3 godziny

  Cena szkolenia windsurfingowego zawiera:

  ✔ Kompletny sprzęt (deska, pędnik, kamizelka asekuracyjna)

  ✔ Szkolenie prowadzone przez instruktora po polsku

  ✔ Asekurację z lądu i morza

  Cena szkolenia kitesufingowego zawiera:

  ✔ Kompletny sprzęt (deska, latawiec, kamizelka asekuracyjna, trapez)

  ✔ Szkolenie prowadzone przez instruktora po angielsku

  ✔ Asekurację z lądu i morza (motorówka)

  ✔ Wydanie certyfikatu IKO

  Cena szkoleń nie zawiera:

  - Ubezpieczenia sportowego (polecamy wykupienie rozszerzenia naszego standardowego ubezpieczenia jakim są objęci wszyscy uczestnicy wyjazdu o pakiet WIND, szczegóły w zakładce CENA)

  Najczęściej zadawane pytania

  1. Dla osób w jakim wieku przeznaczony jest wyjazd?

  Biuro Taksidi kieruje swą główną ofertę do młodych osób w wieku 18-39 lat. Górna granica wieku może zostać lekko przesunięta, ale tylko na wybranych wyjazdach. Pod kątem zakwaterowania staramy się kwaterować ze sobą osoby możliwie zbliżone wiekiem, żebyście mieszkali z ekipą w Waszym wieku. Ponadto w ofercie biura są pojedyncze wyjazdy opatrzone tagiem “Family”, które skierowane są do rodzin z dziećmi.

  2. Czy można na wyjazd pojechać samemu - z kim będę dzielić apartament?

  Jak najbardziej - takie wyjazdy to świetna okazja do poznawania nowych osób i integracji i zawsze spora część uczestników to osoby pojedyncze lub w małych grupkach! Jeśli wybierasz się na wyjazd bez grupy znajomych lub jeśli wybieracie się mniejszą grupką i nie zajmujecie pełnego apartamentu, zostaniecie dokwaterowani do innych uczestników. Przyszłych współlokatorów postaramy się dobrać pod kątem wieku, płci i chęci imprezowania tak, aby integracja przebiegała jak najpomyślniej! Skład apartamentu zawsze odsłaniamy na około tydzień przed wyjazdem, żeby można było sprawdzić z kim będziecie dzielić apartament i ewentualnie porozumieć się co do zakupów żywieniowych, gotowania itd.

  3. Z jakich miast startują autokary i ile bagażu można ze sobą zabrać?

  Lista miast, z których wyjeżdżamy na ten wyjazd jest dostępna w sekcji "Dojazd" powyżej na tej stronie. Pamiętajcie, że część miast dosiadkowych jest gwarantowana, a część warunkowa - tj ich uruchomienie jest zależne od zebrania się wymaganej minimalnej liczby osób. Jeśli miejsce dosiadki jest warunkowe, jest to zawsze wyraźnie zaznaczone zarówno w opisie oferty jak i w formularzu rejestracyjnym na wyjazd. Na tydzień przed wyjazdem zamykamy listy i wtedy będzie wiadomo które miasta warunkowe zostały uruchomione - w przypadku jeśli wybrane przez Ciebie warunkowe miejsce dosiadki nie zostanie uruchomione poinformujemy Cię o tym i zaproponujemy możliwe alternatywy dobrane w taki sposób, aby łatwo było się tam dostać z nieuruchomionych miast dosiadkowych

  Jeśli chodzi o bagaż, to ze względu na Wasz komfort i bezpieczeństwo w naszych autokarach obowiązują limity bagażu: 1 bagaż główny (miękka torba) o wadze do 20 kg i łącznych wymiarach (długość + szerokość + wysokość) nie przekraczających 158 cm, 1 komplet sprzętu sportowego do 12 kg - (deska/ narty + buty + kije), 1 bagaż podręczny (o wymiarach pozwalających umieścić go pod nogami lub na górnej półce autokaru). Kask powinien być spakowany w bagażu głównym. Osoby planujące spakować się w sztywne walizki lub chcące po prostu wziąć więcej rzeczy, powinny w rezerwacji wybrać opcję "bagaż XL", która kosztuje 100 PLN i rozszerza łączny wymiar bagażu do 188 cm, max. wagę do 30 kg oraz pozwala na wzięcie sztywnej walizki.

  4. Co dokładnie zawarte jest w cenie wyjazdu, a co trzeba doliczyć dodatkowo?

  Wszystko jest dokładnie opisane w sekcji "CENA" poniżej. Pamiętajcie, że zawsze w cenie podstawowej dostajecie zakwaterowanie, skipass na cały okres wyjazdu, transfer autokarem w obie strony, podstawowe ubezpieczenie, a także opiekę pilota i animacje na miejscu. Poza ceną są zawsze opłaty naliczane na miejscu przez rezydencje, takie jak taksa turystyczna czy opłaty za sprzątanie, pościel itp drobne opłaty dodatkowe, sprzęt narciarski/snowboardowy (trzeba mieć swój albo go wynająć w Polsce lub na miejscu), wybrane opcje dodatkowe, a także (najczęściej) wyżywienie  - w apartamentach są aneksy kuchenne, można więc przygotowywać jedzenie samemu lub żywić się w restauracjach.

  5. Czy mogę zrezygnować z wykupionego wyjazdu? Co w przypadku komplikacji w związku z sytuacją COVID-ową?

  Przed rozpoczęciem imprezy turystycznej w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji z wyjazdu bez podania przyczyny. Trzeba pamiętać, że rezygnacja wiąże się najczęściej z pewnymi kosztami, które określają nasze Warunki Uczestnictwa (tu link do strony: https://www.taksidi.pl/dokumenty). Rezygnacja musi być zgłoszona w formie pisemnej (mailowej) lub przez Panel Klienta. Dodatkowo pamiętajcie, że każda rezerwacja złożona na wyjazdy z oferty zimowej 2021/22 jest objęta pakietem "Bezpieczna Rezerwacja", który został stworzony specjalnie z uwagi na niepewność związaną z europejską sytuacją związaną z COVID19. Pakiet ten określa warunki na których można z wyjazdu rezygnować bezkosztowo, a także proponuje kilka rozwiązań mogących zmniejszyć ryzyko związane z wyjazdem w tym niepewnym czasie. Więcej o pakiecie można przeczytać pod tym linkiem: https://www.taksidi.pl/promocje

  Pamiętaj, że w przypadku pytań zawsze możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo.

  Cena wyjazdu

  Cena zawiera

  • Zakwaterowanie w domkach Anya★★★

  • Ubezpieczenie TRAVEL (KL 20 000 EUR, NNW 2 000 EUR) - Nie obejmuje uprawiania sportów wodnych!

  • Organizację czasu na miejscu (patrz zakładka "Atrakcje")

  • Opiekę pilotów i/lub rezydenta oraz pomoc i informacje zapewniane przez biuro

  • Opaskę Taksidi zapewniającą zniżki na kempingu i w okolicy

  • Dostęp do kajaków na życzenie

  Cena nie zawiera

  • Wyżywienia

  • Transportu - możliwy transport zorganizowany - 450 PLN / os.

  • Taksy klimatycznej 10 EUR/osoba - opłata obowiązkowa

  • Opłaty "Starter Pack" (pościel, ręczniki, sprzątanie końcowe, wi-fi) - 30 EUR/os. - opłata obowiązkowa

  • Kaucji zwrotnej 25 EUR/os.

  • Ubezpieczenia sportowego

  • Obowiązkowej składki na TFG i TFP - 20 PLN/os.

  Harmonogram płatności

  Zaliczka - 24h

  200zł

  2 rata

  60 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu

  50%

  3 rata

  30 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu

  100%

  Opcje Dodatkowe

  Ubezpieczenie

   Przypominamy, że standardowe ubezpieczenie zawarte w cenie wyjazdu nie obejmuje nurkowania, windsurfingu i kitesurfingu.

  • Wind BASIC (+50 PLN) Rozszerzenie standardowego ubezpieczenia o amatorskie uprawianie sportu do sum: KL 10000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR

  • Wind OPTIUM (+70 PLN) Rozszerzenie standardowego ubezpieczenia o amatorskie uprawianie sportu do sum: KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR

  • Wind PREMIUM (+120 PLN) Rozszerzenie standardowego ubezpieczenia o amatorskie uprawianie sportu do sum: KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 10000 EUR, sprzęt sportowy 700 EUR, bagaż 200 EUR

  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (+100 PLN) Ubezpieczenie zabezpiecza wpłacone środki, w sytuacji poważnych komplikacji uniemożliwiających wzięcie udziału w wyjeździe, takich jak np. nagła choroba. Dowiedz się więcej UWAGA: Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji jest dostępne tylko przy składaniu rezerwacji.

  Podobne wyjazdy na windsurfing i kitesurfing w Chorwacji

  Wyjazd na wind i kitesurfing 2022

  Bachata Summer Camp Chorwacja 2022

  Windsurfing - Chorwacja

  Chorwacja, Orebić


  2022-09-03 - 2022-09-10

  Sound Project 2022 - Summer Edition - Orebić

  Windsurfing - Chorwacja

  Chorwacja, Orebić


  2022-09-10 - 2022-09-17

  Rejsy Morskie Jachtem. Chorwacja, Grecja, Włochy - The Boat TripRejsy morskie - Boats and FriendsWyjazdy na Narty i Snowboard - Ski and FriendsMarka modowa - OffCourseWear

  Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.