Spring Break @ Orebić | TAKSIDI
Liczba miejsc 250
Wyjazd narciarski do Spring Break @ Orebić

Spring Break

Windsurfing i kitesurfing z koncertami na Majówkę 2019 w Chorwacji

Zorganizowane liczne atrakcje i zajęcia

Atrakcje

Opcja zakwaterowania tuż przy plaży

Przy brzegu

Spot surfingowy o światowej renomie

Top wind&kite spot

Wycieczki krajoznawcze w trakcie wyjazdu

Wycieczki

Dołącz do największego wyjazdu majówkowego do Chorwacji! Tydzień imprez, kitesurfingu, windsurfingu. A to wszystko nad malowniczym brzegiem Adriatyku, w promieniach południowego słońca! 

IMPREZY / KITE & WIND / ATRAKCJE

 • CAMP
 • WINDSURFING
 • KITESURFING
 • NURKOWANIE
 • ATRAKCJE
 • ZAKWATEROWANIE
 • DOJAZD
 • CENA
 • Rezerwuj

Orebić - Pelješac

Nasz kemping znajduje się na brzegu cieśniny między połwyspem Pelješac i Korčulą. Zarówno półwysep jak i wyspa są niezwykle górzyste, dzięki czemu w kanale pomiędzy nimi, panują unikalne warunki wiatrowe. Regularnie, w godzinach porannych wieje tutaj Jugo, delikatny wiatr o sile 2-3° w skali Beauforta. Jest to idealny wiatr dla początkujących windsurferów. Po południu, około 15:00 rozwiewa się Mistral, nieco silniejszy wiatr, dochodzacy do 5° w skali Beauforta. Tworzy doskonałe warunki dla doświadczonych windsurferów oraz kitesurferów.

 
 • Miejscowość
 • Wind & Kite Spot

Orebić - w sercu południowej Dalmacji

Orebić to największa turystyczna miejscowość położona na półwyspie Pelješac w południowej Dalmacji, u stóp góry Sv. Ilija (961 m n.p.m.) chroniącej mieszkańców przed zimnymi wiatrami wiejącymi od północy, więc jest tu zawsze cieplej niż np. na pobliskiej Korčuli. Położenie wśród pięknych starych winnic, drzew figowych i cytrusowych, lasków piniowych oraz długa plaża sprawiają, że Orebić jest świetną miejscowością do zatrzymania się na dłużej.

 
Orebić Camp
Orebić Camp
Orebić Camp
Orebić Camp

Najlepszy spot w Chorwacji

Świetne warunki wiatrowe oraz niskie zafalowanie sprawiają, że półwysep Pelješac co roku odwiedzają tysiące wind- i kitesurferów z całego świata. Jest to najlepsze miejsce do uprawiania sportów wietrznych w Chorwacji i jedno z najlepszych w Europie. Co roku organizowane są tutaj mistrzostwa Chorwacji, natomiast w 2013 roku, w pobliskim Viganyj odbyły się Mistrzostwa Świata.

 
Orebić Kitesurfing
Orebić plaza
Orebić deska windsurfingowa
Orebić miasto
Lokalizacja campingu surfingowego w Chorwacji

SZKOLENIA WINDSURFINGOWE

Kurs windsurfingu w Orebiciu w Chorwacji

W ramach każdego kursu zajęcia odbywają się z polskim instruktorem. Kursy (poza kursem "NA START") obejmują 12 godzin (4 dni po 3 godziny) lub 18 godzin (6 dni po 3 godziny) zajęć i kończą się wydaniem certyfikatu PSW. W celu zapisania się na kurs należy zaznaczyć odpowiednią opcję w trakcie składania rezerwacji.

Cena kursu zawiera:

 • Kompletny sprzęt (deska, pędnik, kamizelka asekuracyjna)
 • Szkolenie prowadzone przez instruktora
 • Asekurację z lądu i morza
 • Wydanie certyfikatu PSW

Cena kursu nie zawiera:

 • Ubezpieczenia sportowego (polecamy wykupienie rozszerzenia naszego standardowego ubezpieczenia jakim są objęci wszyscy uczestnicy wyjazdu o pakiet WIND za 39 PLN, szczegóły w zakładce CENA)

SZKOLENIE "NA START"

Dwudniowy kurs dla osób, które chcą spróbować pierwszy raz windsurfingu. Poznasz podstawy i spróbujesz swoich sił, a jeśli Ci się spodoba, możesz rozszerzyć kurs do szkolenia podstawowego na miejscu za 300 PLN. Po kursie "NA START" nie otrzymasz certyfikatu PSW.

350 PLN
2 dni po 3 godziny

SZKOLENIE PODSTAWOWE

Zajęcia w grupach maksymalnie 9-osobowych, dobieranych wg stopnia zaawansowania. Kurs na deskach Mistral n'trance, Starboard Start, JP Australia i Fanatic w całości pokrytych pianką, wypornych i stabilnych. Program kursu to starty z plaży, sterowanie deską, wykonywanie zwrotów i pływanie na wiatr.

580 PLN
4 dni po 3 godziny
780 PLN
6 dni po 3 godziny

SZKOLENIE ZAAWANSOWANE

Zajęcia w grupach maksymalnie 9-osobowych, dobieranych wg stopnia zaawansowania. Doskonała okazja do rozwinięcia swoich umiejętności dla osób już potrafiących pływać na desce. Szkolenie na sprzęcie Mistral, Starboard, Neilpryd, Rushwind oraz Cross. Program kursu to pływanie w silnym wietrze, w trapezie i footstrapach, ślizg i zwroty w ślizgu.

580 PLN
4 dni po 3 godziny
780 PLN
6 dni po 3 godziny

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Indywidualne zajęcia z instruktorem. Dla osób, które chcą zrobić szybki postęp, a koszt ma dla nich znacznie drugorzędne. Zajęcie te również mogą zakończyć się wydaniem certyfikatu PSW.

150 PLN
1 godzina
600 PLN
5 godzin
950 PLN
10 godzin

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu windsurfingowego. Posiadają bardzo szeroką ofertę, więc każdy dopasuje sprzęt odpowiadający swoim potrzebom, umiejętnościom i oczekiwaniom. A specjalnie dla uczestników Sound Projectu zniżka -20%!

SZKOLENIA KITESURFINGOWE

Kurs kitesurfingu w Orebiciu w Chorwacji

Kursy odbywają się po angielsku. Pełny kurs to 12 h zajęć z instruktorem, po którym wydawany jest certyfikat IKO I+II, który uprawnia do wypożyczenia sprzętu i samodzielnego pływania na całym świecie. Osoby posiadające certyfikat IKO mogą zacząć kurs od poziomu, który mają potwierdzony certyfikatem. Kursy kitesurfingu prowadzone są przez jedyną w Chorwacji szkołę mającą uprawnienia do wydawania certyfikatów IKO. Zajęcia odbywają się w mały grupach, po 2-3 osoby. W celu zapisania się na kurs należy zaznaczyć odpowiednią opcję w trakcie składania rezerwacji.

Cena kursu zawiera:

 • Kompletny sprzęt (deska, latawiec, kamizelka asekuracyjna, trapez)
 • Szkolenie prowadzone przez instruktora
 • Asekurację z lądu i morza (motorówka)
 • Wydanie certyfikatu IKO

Cena kursu nie zawiera:

 • Ubezpieczenia sportowego (polecamy wykupienie rozszerzenia naszego standardowego ubezpieczenia jakim są objęci wszyscy uczestnicy wyjazdu o pakiet WIND za 39 PLN, szczegóły w zakładce CENA)

SZKOLENIE "NA START"

Trzydniowy kurs zapoznawczy. Poznasz podstawy i spróbujesz swoich sił. Jeśli Ci się spodoba, możesz na miejscu rozszerzyć kurs do pełnego szkolenia podstawowego za 650 PLN. Szkolenie "NA START" kończy się wydaniem certyfikatu tylko IKO I.

690 PLN
3 dni po 2 godziny

SZKOLENIE PODSTAWOWE

Dwuetapowe szkolenie od zera w grupach 2-3 os.  Etap I - teoria, obsługa i kontrola kite na plaży, bodydragi w wodzie i odpalanie kite'a z wody. Etap II - skoordynowanie latawca z deską i opanowanie startu z wody, ćwiczenia w pływaniu na halsie, samoasekuracja i akcje ratunkowe. Szkolenie kończy się wydaniem certyfikatu IKO I+II.

1190 PLN
6 dni po 2 godziny

SZKOLENIE ZAAWANSOWANE

Szkolenie dla osób posiadających certyfikat IKO. Obejmuje 12 godzin zajęć z intruktorem. Szkolenie zaczyna się od poziomu potwierdzonego certyfikatem. Zajęcia odbywają się w małych grupach, po 2-3 osoby.

1190 PLN
6 dni po 2 godziny

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Indywidualne zajęcia z instruktorem. Dla osób, które chcą zrobić szybki postęp, a koszt ma dla nich znacznie drugorzędne. Zajęcie te również mogą zakończyć się wydaniem certyfikatów IKO.

250 PLN
1 godzina

NURKOWANIE W CHORWACJI

Nurkowanie w Orebiciu w Chorwacji

Kanał Korculański jest dość wąski, jednak głęboki. Morska toń skrywa tam bogaty i piękny podwodny świat, pełen nietkniętej podwodnej przyrody, a także pamiątek z najstarszych okresów historii ludzkiej cywilizacji. Jest to region niezwykle interesujący dla amatorów podwodnych podróży.

Oferujemy dwie opcje nurkowania w Chorwacji:

 • Pełen kurs nurkowania Scuba Schols International - Open Water Diver
 • Podwodne wycieczki nurkowe z przewodnikiem

KURS NURKOWANIA

Szkolenie obejmuje całą niezbędną wiedzę oraz umiejętności potrzebne do samodzielnego i bezpiecznego nurkowania. Po kursie i zdaniu egzaminu otrzymasz licencję SSI OWD umożliwiającą samodzielne wypożyczanie sprzętu oraz nurkowanie na całym świecie do głębokości 18 m. Kurs realizowany jest przez renomowaną szkołę Lumbarda Blue na Korčuli.

OPEN WATER DIVER - SCUBA SCHOOLS INTERNATIONAL

Kurs zakończony egzaminem i wydaniem licencji SSI OWD powzwalającej na samodzielne nurkowania do głębokości 18 m. Wszystkie nurkowania odbywają się w morzu. Kurs jest prowadzony w języku angielskim.

Cena zawiera:

 • 5 sesji teoretycznych
 • 5 nurkowań przybrzeżnych
 • 4 nurkowania w wodach otwartych
 • Całego niezbędny sprzęt
 • Materiały szkoleniowe (podręcznik, tabele dekompresyjne RDP i instrukcje)
 • Egzamin końcowy
 • Wydanie międzynarodowej licencji

Wymagania:

 • Podstawowa umiejętność pływania
 • Brak przeciwskazań zdrowotnych
 • Własna maska do nurkowania
 • Rozszerzenie ubezpieczenia o pakiet WIND (podstawowe ubezpieczenie ujęte w cenie wycieczki nie obejmuje nurkowania) lub wykupienie innego ubezpieczenia obejmującego nurkowanie
1590 PLN

PODWODNE WYCIECZKI Z PRZEWODNIKIEM

Oprócz kursu, nasz instruktor będzie mógł zabrać Was na podwodne wycieczki. Część z nich jest dostępna dla każdego, a część jedynie dla osób posiadających uprawnienia. Cena zawiera wypożyczenie całego sprzętu (oprócz maski) i stałą opiekę instruktora. Wycieczki zaczynają się w Korculi, dokąd pływa prom z Orebicia. Zapisy na wycieczki będziemy przyjmować na miejscu.

TRY SCUBA DIVING

Oferta dla osób nie posiadających uprawnień nurkowych. Jednorazowe zejście pod wodę na głębokość do 10 metrów poprzedzone krótkim wprowadzeniem teoretycznym. Całe nurkowanie odbywa się w niewielkich grupach i pod stałym nadzorem instruktora-przewodnika - każdy może wziąć w nim udział! Wypożyczenie sprzętu (oprócz maski) zawarte jest w cenie.

60 EUR

DIVING TRIP

Oferta dla osób posiadających co najmniej uprawnienia OWD. Obejmuje dwa nurkowania z motorówki, w najciekawszych miejscach wybranych z proponowanej puli spotów przez uczestników nurkowania. Wypożyczenie sprzętu (oprócz maski) zawarte jest w cenie.

85 EUR

ATRAKCJE POŁUDNIOWEJ CHORWACJI

Oprócz tego, że jest to niepodważalnie topowy rejon do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu, okolica ma sporo do zaoferowania poza sportami wodnymi. Miasto Orebić do którego jedziemy, znajduje się na półwyspie Pelješac. Jest to część południowej Dalmacji, regionu słynącego z malowniczych, górzystych wysepek oblanych lazurowymi wodami Adriatyku.

Wybrzeża i wyspy porośnięte są śródziemnomorską roślinnością, w tym drzewami oliwnymi i pnączami winogron. Można się tutaj natknąć na liczne zabytki, sięgające czasów starożytnych, jak choćby słynny pałac rzymskiego cesarza Dioklecjana. Nieopodal leży malowniczy Dubrovnik, piękny Mostar, czy klimatyczne Počitelj z zabytkami pochodzącymi z czasów panowania tureckiego.

A jesli kogoś nie kręcą ruiny, stare miasta i zabytki, to przygotowaliśmy szeroką ofertę atrakcji na miejscu, na naszym campingu - od kameralnych koncertów na plaży i zabawy pod gorącym słońcem w eksplozjach kolorów proszków holi, przez warsztaty kulinarne i nie tylko, aż do zabaw na wakeboardzie!
Nikt nie będzie się nudził!

UWAGA SURFERZY: osoby biorące udział w kursach windsurfingu lub kitesurfingu będą miały możliwość odrobienia zajęć utraconych z powodu wycieczek fakutlatywnych. Jeżeli jednak planujecie wziąć udział w kilku wypadach, a jednocześnie poczuczyć się windsurfingu, zachęcamy do skorzystanie z jednego z kursów 4-dniowych.

Wycieczka do Dubrownika, Mostaru

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

DUBROVNIK - Miasto zwane "Perłą Adriatyku". Pełne świetnie zachowanych gotyckich, renesansowych i barokowych kościołów, pałaców i fontan. Stare miasto, otoczone murami obronnymi jest wpisane na listę zabytków UNESCO - to tu kręcono sceny z Królewskiej Przystani w Grze o Tron! 

Cena: 25 EUR/os.

Cena całodziennej wycieczki zawiera: transport autokarem w obie strony, zwiedzanie miasta z polskojęzycznym przewodnikiem.

MOSTAR, POČITELJ I WODOSPADY KRAVICA - W Počitelj z najduje się tu jeden z najlepiej zachowanych zespołów urbanistycznych z okresu panowania tureckiego, ruiny twierdzy wzniesionej na resztkach rzymskiej warowni oraz meczet  Hadži-Alija pochodzący z XVI wieku. Drugiem punktem wycieczki będzie Mostar, nieformalna stolica Hercegowiny. Piękne stare miasto i słynny most który jest obowiązkowym punktem wycieczeki! W drodze powrotnej pojedziemy odwiedzimy malownicze wodospady Kravica.

Cena: 25 EUR/os.

Cena całodziennej wycieczki zawiera: transport autokarem w obie strony, zwiedzanie Mostaru wraz z przewodnikiem.

Koncerty

KONCERTY

Na wyjeździe w Orebiciu wieczory upływać będą pod znakiem dobrej muzyki! Zabieramy ze sobą młode i obiecujące polskie zespoły, które dadzą z siebie wszystko i rozgrzeją parkiet do czerwoności! Szczegółowy line-up wyjazdu już wkrótce w zakładce KONCERTY!

Impreza na wyjeździe

IMPREZY

Po koncertach oczywiście bawimy się dalej! Mamy sprawdzony parkiet, wieziemy własnego DJ-a, a na barze będą na Was czekać zniżki na opaskę Taksidi. Pamiętajcie tylko, żeby zostawić sobie trochę sił na stok na następny dzień!

Warsztaty z jazdy na rolkach

WARSZTATY Z "I ROLKI"

Codziennie będziecie mogli wziąć udział w BEZPŁATNYCH warsztatach z jazdy na rolkach! Instruktor Patryk gwarantuje dobry wycisk, szybki progres i dużą dawkę humoru!
Będziemy mieć rolki do wypożyczenia na warsztaty, jednak jeśli posiadasz swój sprzęt to warto go zabrać!

Impreza Holi

EKSPLOZJA KOLORÓW

Szalona kolorowa impreza na otwartym powietrzu! Odkryj w sobie dziecko, pobrudź się od stóp do głów wyrzucając w powietrze kolorowe chmury proszku holi! Wszystko do wtóru najlepszej nuty!

Warsztaty kulinarne

WARSZTATY KULINARNE

Oliwy do ognia doleje ekipa z Polish Your Cooking! Będą robić warsztaty kulinarne, na których nauczysz się robić prawdziwe chorwackie przysmaki, takie jak njoke, rizot, czy sporki makarulli!

Turniej pokera

POKER NIGHT

Chcesz poczuć się jak James Bond w Casino Royale? Nic prostszego, weź udział w zorganizowanym specjalnie dla Was turnieju Texas Hold'em! Profesjonalne przygotowanie i zasady, gramy turniejowo dla własnej przyjemności. Wszelkie szczegóły podczas wyjazdu.

Warsztaty wizażu i makijażu

WARSZTATY WIZAŻU

Dowiecie się, że wystarczy kilka podstawowych kosmetyków, które każda z Was posiada w kosmetyczce, aby wykonać efektowny makijaż dzienny i wieczorowy. Poznacie kilka trików makijażowych i poszerzycie wiedzę produktową, co pomoże Wam lepiej dobierać kosmetyki w przyszłości. Nauczycie się rozpoznawać typy kolorystyczne urody i będziecie mieć okazję wykonać analizę kolorystyczną przy użyciu specjalnych chust.
Warsztaty poprowadzi Anna Piechocka/Catnel Make Up charakteryzatorka, makijażystka i stylistka fryzur.
Warsztaty masażu

WARSZTATY MASAŻU

Poznaj sekrety profesjonalnego masażu, masuj i pozwól się wymasować. Pomasuj i bądź pomasowany. Należy Ci się po ciężkim dniu na wodzie.

Warsztaty browarnicze

WARSZTATY BROWARNICZE

Fachowe szkolenie na temat produkcji piwa, warzenia piwa w domu, jego gatunków, jakości itd. Prowadzone przez doświadczonego piwowara w formie luźnej gawędy przy... piwie. Na koniec degustacja połączona z konkursem!

Warsztaty teneczne

WARSZTATY TANECZNE

Świetna okazja do podszlifowania (albo zdobycia) umiejętności parkietowych, które potem można skutecznie wykorzystać na imprezie, zapraszając w końcu do tańca tę dziewczynę z sąsiedniego domku, która tak Ci się podoba... ;)

Wieczór gier planszowych

ROWERY EMBASSY

Do Orebić'a jedzie z nami ekipa z Rowery Embassy, a wraz z nimi zestaw kozackich "beach cruiserów". Rowery można testować i wypożycząc na wycieczki. Najlepszy sposób, żeby zwiedzić deptak w Orebić'u czy Korcule to właśnie na ich rowerach!

PUB QUIZ

PUB QUIZ

Z zapartym tchem śledzisz teleturniej "1 z 10" i uważasz, że na większość pytań z powodzeniem dałbyś radę sam odpowiedzieć? Przetestuj swoją wiedzę podczas wyjazdowego PUB QUIZu! Do udziału zapraszamy zespoły 4-8 osobowe (osoby pojedyncze dobierzemy do pełnych zespołów), a dla zwycięskiego teamu przewidujemy nagrody. Integracja i świetna zabawa gwarantowane!

Wakeboarding na Chorwacji

WAKEBOARDING

Probowaliście kiedyś swoich sił na wakeboardzie? Będziecie mieć niepowtarzalną okazję. A starzy wyjadacze będę mogli spróbować czegoś nowego, czyli jazda na wake za motorówką, i to po morzu! Niesamowite wrażenia gwarantowane!

Kajaki w Chorwacji

KAJAKARSTWO MORSKIE

Dla spragnionych odrobiny wysiłku na miejscu będzie możliwość wypożyczenia kajaków morskich, które pozwolą utrzymać biceps w formie. Polecamy skorzystać, można dzięki nim przeprawić się na sąsiednią korcule, a także spojrzeć na brzeg z zupełnie innej perspektywy!

Z opaską TAKSIDI - bezpłatnie!

Deska

STAND UP PADDLEBOARDING

Jeden z najszybciej rozwijających się sportów wodnych na świecie. Deska, podobna do windsurfingowej, jednak bez żagla i z wiosłem, które trzymamy w rękach. Nauka pływania zajmuje około 30 minut. A później otwiera się mnóstwo różnych możliwości. Do Orebić'a jedzie z nami trener, który poprawadzi dla Was zajęcia i pokaże co można na takiej desce robić. Sprzęt do wynajęcia na miejscu w cenie 3 EUR/h z opaską TAKSIDI.

*Informujemy, że proponowane przez nas aktracje mają charakter informacyjny i w sytuacjach od nas niezależnych mogą ulec zmianie.

OREBIĆ - W SERCU POŁUDNIOWEJ DALMACJI

Orebić to największa turystyczna miejscowość położona na półwyspie Pelješac w południowej Dalmacji, u stóp góry Sv. Ilija (961 m n.p.m.) chroniącej mieszkańców przed zimnymi wiatrami wiejącymi od północy, więc jest tu zawsze cieplej niż np. na pobliskiej Korčuli. Położenie wśród pięknych starych winnic, drzew figowych i cytrusowych, lasków piniowych oraz długa plaża sprawiają, że Orebić jest świetną miejscowością do zatrzymania się na dłużej.

Nasz kemping znajduje się na brzegu cieśniny między połwyspem Pelješac i Korčulą. Zarówno półwysep jak i wyspa są niezwykle górzyste, dzięki czemu w kanale pomiędzy nimi, panują unikalne warunki wiatrowe. Regularnie, w godzinach porannych wieje tutaj Jugo, delikatny wiatr o sile 2-3° w skali Beauforta. Jest to idealny wiatr dla początkujących windsurferów. Po południu, około 15:00 rozwiewa się Mistral, nieco silniejszy wiatr, dochodzacy do 5° w skali Beauforta. Tworzy doskonałe warunki dla doświadczonych windsurferów oraz kitesurferów.

Świetne warunki wiatrowe oraz niskie zafalowanie sprawiają, że półwysep Pelješac co roku odwiedzają tysiące wind- i kitesurferów z całego świata. Jest to najlepsze miejsce do uprawiania sportów wietrznych w Chorwacji i jedno z najlepszych w Europie. Co roku organizowane są tutaj mistrzostwa Chorwacji, natomiast w 2013 roku, w pobliskim Viganyj odbyły się Mistrzostwa Świata.

 • CAMPING W OREBICIU

ZAKWATEROWANIE

Proponujemy Wam zakwaterowanie w nowych, klimatyzowanych, domkach położonych niedaleko plaży. Domki są elegancko wykończone, posiadają kryte tarasy, na których można zjeść śniadanie, wypić poranną kawę w na świeżym powietrzu albo spędzać miłe, ciepłe letnie wieczory. Mamy dla Was trzy wersje domków do wyboru. 

Wszystkie domki są zaprojektowane tak, by pomieścić 6 osób - mają 2 dwuosobowe sypialnie i 2 miejsca do spania w salonie. Aby zagwarantować wam większy komfort kwaterujemy tyko po 4 osób w domku, a więc nikt nie musi spać w salonie!

Camping w Orebiciu
Camping w Orebiciu
Camping w Orebiciu
Camping w Orebiciu

Dostępne domki

DOMEK "ANYA" - w cenie wyjazdu

Domek "Anya" Domek "Anya" Domek "Anya" Domek "Anya" Domek "Anya" Domek "Anya" 

 • Powierzchnia ok. 24 m²
 • Dwie sypialnie (jedna z podwójnym łóżkiem, jedna z dwoma pojedynczymi)
 • Wyposażony aneks kuchenny
 • 1 łazienka
 • Drewniany taras
 • Telewizor
 • Klimatyzacja

 • Wykupienie wolnego łóżka - 500 PLN

DOMEK "BIANCA" - dopłata 100 PLN/os.

Domek "Bianca" Domek "Bianca" Domek "Bianca" Domek "Bianca" Domek "Bianca" Domek "Bianca" 

 • Powierzchnia ok. 32 m²
 • Dwie sypialnie (jedna z podwójnym łóżkiem, jedna z dwoma pojedynczymi)
 • Wyposażony aneks kuchenny
 • 2 łazienki
 • Drewniany taras
 • Telewizor
 • Klimatyzacja

 • Wykupienie wolnego łóżka - 600 PLN

DOMEK "BIANCA PREMIUM FIRST ROW" - dopłata 250 PLN/os.

Domek "Bianca Premium First Row" Domek "Bianca Premium First Row" Domek "Bianca Premium First Row" Domek "Bianca Premium First Row" Domek "Bianca Premium First Row" Domek "Bianca"

 • Lokalizacja tuż przy plaży, w pierwszym rzędzie domków!
 • Piękny widok na morze z tarasu!
 • Powierzchnia ok. 32 m²
 • Dwie sypialnie (jedna z podwójnym łóżkiem, jedna z dwoma pojedynczymi)
 • Wyposażony aneks kuchenny
 • 2 łazienki
 • Drewniany taras
 • Telewizor
 • Klimatyzacja
 • CD/DVD
 • Mikrofalówka
 • Ekspres do kawy
 • Leżanki na tarasie

 • Wykupienie wolnego łóżka - 750 PLN

Możliwe opcje dojazdu

Autokar

+350 PLN

Samolot

Orgaznizujemy transfer!

samochód

Darmowy parking na miejscu!

 • Autokar
 • Transfer z lotniska
 • Dojazd Własny

Autokar

Cena: 350 PLN

Miejsca startu: Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Katowice – gwarantowany start. Gdańsk, Szczecin i Kraków pod warunkiem zebrania się grupy min. 15 os. i za dopłatą 50 PLN.

Czas przejazdu: ok. 26 godzin (z Warszawy)

Godzina zbiórki: Warszawa i Gdańsk - piątek popołudniu (pozostałe miasta odpowiednio później)

Bagaż: podręczny (5 kg) + główny (jedynie miękkie torby, max. 20 kg)

Na zbiórce należy się stawić 30 minut przed godziną odjazdu. W trosce o bezpieczeństwo i komfort Waszej podróży obowiązujące limity bagażu będą skrupulatnie sprawdzane. Piloci mają prawo do nie przyjęcia na pokład nadbagażu.

Powrót do Polski w niedzielę w godzinach porannych.

Istnieje możliwość wykupienia:

 • wolne miejsce obok siebie w autokarze – 200 PLN
 • rozszerzenie bagażu do 30 kg – 100 PLN
 • dodatkowa 1 sztuka bagażu 20 kg - 200 PLN
 • transport sprzętu do kite'a (2 latawce, deska, trapez, bar) – BEZPŁATNIE
 • transport sprzętu do windsurfingu (deska, pędnik, trapez) – 200 PLN
 • transport roweru (rozmontowany, w pokrowcu) – 200 PLN
 • transport bagażu autokarem w przypadku dojazdu własnego:
  • bagaż do 20 kg albo sprzęt do kite'a  – 200 PLN
  • sprzęt do windsurfingu – 350 PLN
  • rower (rozmontowany, w pokrowcu) – 350 PLN
Autokar XXL

Transfer lotniskowy

Cena: 300 PLN za transfery lotnisko-camping w obie strony.

Obsługiwane lotniska: Dubrownik.

Godziny odbioru z lotniska: ok. 18:30, sobota 27.04

Godziny wyjazdu na lotnisko: ok. 13:00, sobota 4.05

Czas podróży: ok. 2,5 h busem 9-osobowym

Na ten wyjazd oferujemy Wam organizację transferów z lotniska w Dubrovniku w obie strony. Transfery odbędą się wygodnymi, 9-osobowymi busami, które zawiozą Was na sam camping.

Oprócz lotniska w Dubrovniku jest jeszcze w okolicy lotnisko w Splicie (jednak ze Splitu musicie już dojechać na własną rękę). Do Orebicia ze Splitu można dojachać autobusem (około 5h) – rozkład znajdziecie TUTAJ.

Istnieje możliwość wykupienia:

 • transport bagażu autokarem w przypadku dojazdu własnego:
  • bagaż do 20 kg albo sprzęt do kite'a – 200 PLN
  • sprzęt do windsurfingu – 350 PLN
  • rower (rozmontowany, w pokrowcu) – 350 PLN
Samolot

Samochód - Dojazd Własny

Odległość i czas przejazdu: 1 805 km, około 19 godzin (z Warszawy)

Koszt autostrad: około 50 EUR

Parking na miejscu: otwarty, niestrzeżony, darmowy

Możliwe godzina przyjazdu: Check - in: Sobota 27.04.2018, 15:30-22:00; Check out: Sobota 04.05.2018, 8:00 - 10:00

Należy kierować się na Mobile Homes Adriatic Camping - Perna OrebiĆ, 20267, Orebić, Croatia (Mapa Google - link). 

Jadąc z Polski autostradą A1 należy minąć Split i jechać do końca autostrady. Następnie są dwie opcje:

a) Drogą numer 8 w kierunku na Dubrovnik, przez Bośnię (wystarczy dowód osobisty, kontrola na granicy jest prowizoryczna), a następnie (już z powrotem w Chorwacji) na wysokości miejscowości Zaton w prawo na drogę numer 414 i wzdłuż całego półwyspu Pelješac aż do Orebicia.

b) Drogą numer 425 do miejscowości Ploče, skąd promem lini Jadrolinja nalezy się przeprawić do Trpanj, skąd do Orebicia jest już tylko kilka kilometrów. Cena za przeprawę to 115-188 kn (około 60-100 zł) w zależności od samochodu, a cała operacja skraca drogę o około 50 km. Rozkład promów - link.

Camping znajduje się około 4 km za miastem Orebić w kierunku zachodnim (w kierunku końca półwyspu).

Istnieje możliwość wykupienia:

 • transport bagażu autokarem w przypadku dojazdu własnego:
  • bagaż do 20 kg albo sprzęt do kite'a – 200 PLN
  • sprzęt do windsurfingu – 350 PLN
  • rower (rozmontowany, w pokrowcu) – 350 PLN
Samochód

Cena

Cena zawiera

 • Zakwaterowanie w domkach "Anya" *** po 4 osoby (w pełni wyposażone, z aneksem kuchennym, klimatyzowane, blisko morza), 7 noclegów, nikt nie śpi w salonie
 • Ubezpieczenie turystyczne AXA Travel 10.000 EUR KL, NNW
 • Wstęp na wszystkie imprezy
 • Organizację czasu na miejscu
 • Wyjścia na imprezy do klubów
 • Opiekę pilotów

Cena nie zawiera

 • Dojazdu (proponujemy dojazd naszym autokarem w cenie 350 PLN)
 • Wyżywienia
 • Starter Packa – 25 EUR/osoba (pakietu, w którym zawierają się opłata rejestracyjna, pościel, ręczniki i sprzątanie końcowe* domku)
 • Taksy klimatycznej - 7 EUR/osoba
 • Kaucji zwrotnej za domek – 25 EUR/osoba
 • Ubezpieczenia sportowego - jeżeli zamierzasz nurkować, pływać na windsurfingu lub kitesurfingu rekomendujemy rozszerzenie naszego ubezpieczenia o pakiet WIND, WIND PLUS lub WIND PREMIUM (szczegóły poniżej) lub wykupienie innego ubezpieczenia sportowego we własnym zakresie
 • Obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny wynikającej z nowelizacji Ustawy – 10 PLN

*Aneks kuchenny należy jednak posprzątać i trzeba wyrzucić smieci

Opcje Dodatkowe

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie - rozszerzenie standardu

 • Zakwaterowanie w domku Bianca – 100 PLN/os.
 • Zakwaterowanie w domku Bianca First Row Premium – 250 PLN/os..
 • Wykupienie wolnego łóżka w domku Anya – 500 PLN
 • Wykupienie wolnego łóżka w domku Bianca – 600 PLN
 • Wykupienie wolnego łóżka w domku Bianca First Row Premium – 750 PLN

Transport

 • wolne miejsce obok siebie w autokarze – 200 PLN
 • rozszerzenie bagażu do 30 kg – 100 PLN
 • dodatkowa 1 sztuka bagażu 20 kg – 200 PLN
 • transport sprzętu do kite'a (2 latawce, deska, trapez, bar) – BEZPŁATNIE
 • transport sprzętu do windsurfingu (deska, pędnik, trapez) – 200 PLN
 • transport roweru (rozmontowany, w pokrowcu) – 200 PLN
 • transport bagażu autokarem w przypadku dojazdu własnego:
  • bagaż do 20 kg albo sprzęt do kite'a – 200 PLN
  • sprzęt do windsurfingu – 350 PLN
  • rower (rozmontowany, w pokrowcu) – 350 PLN

Ubezpieczenie

Przypominamy, że standardowe ubezpieczenie zawarte w cenie wyjazdu nie obejmuje nurkowania, windsurfingu i kitesurfingu.

 • WIND (rozszerzenie standardowego ubezpieczenia o amatorskie uprawianie sportu do sum: KL 10000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR) – 39 PLN
 • WIND PLUS (rozszerzenie standardowego ubezpieczenia o amatorskie uprawianie sportu do sum: KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR) – 59 PLN
 • WIND PREMIUM (rozszerzenie standardowego ubezpieczenia o amatorskie uprawianie sportu do sum: KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 10000 EUR, sprzęt sportowy 700 EUR, bagaż 200 EUR) – 100 PLN
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (możliwość wykupienia jedynie w momencie składania rezerwacji) – 100 PLN 

Szkolenia

 • Windsurfingowe
  • Wprowadzające "NA START" – 350 PLN
  • Podstawowe 12 h – 580 PLN
  • Podstawowe 18 h – 780 PLN
  • Zaawansowane 12 h – 580 PLN
  • Zaawansowane 18 h – 780 PLN
  • Indywidualne – 150 PLN/h, 600 PLN/5 h, 950 PLN/10h
 • Kitesurfingowe
  • Wprowadzające "NA START" – 690 PLN
  • Podstawowe 12 h – 1190 PLN
  • Zaawansowane 12 h – 1190 PLN
  • Indywidualne – 250 PLN/h
 • Nurkowanie SSI OWD – 1590 PLN

Powyższa oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

newsletter