Wyjazdy na narty i snowboard do Austrii | TAKSIDI
Flaga Austria

Narty Austria

Oferta wyjazdów do Austrii

Poniżej prezentujemy listę wyjazdów studenckich na narty i snowboard w Alpy austriackie z Taksidi. Wybierz ofertę dla siebie i zapisz się na niezapomnianą przygodę w alpach austriackich!

Highlights:

  • Malownicze, szerokie, fantastycznie przygotowane trasy.
  • Doskonała, regularnie modernizowana infrastruktura narciarska.
  • Pyszna kuchnia regionalna i gościnni mieszkańcy.
  • 8 lodowców, na których można jeździć nawet latem.
  • Najkrótszy czas dojazdu z Polski spośród wszystkich alpejskich opcji.

A jaki jest Twój powód, żeby w tym roku wybrać się do Austrii? 

Austria  może  pochwalić się bogatym dziedzictwem kulturowym. Chyba każdy zna i słyszał niesamowite utwory Mozarta. Dodatkowo, kto z Was nie słyszał o takich specjałach jak chociażby  Wiener Schnitzel czy Apfelstrudel? To wyrażenie które niezależnie od znajomości języka niemieckiego (obowiązującego w Austrii) zrozumie każdy. A dodatkowo zje ze smakiem w przerwie między szusowaniem na stoku!

Austria to kraj otoczony Alpami, dlatego oferuje liczne możliwości uprawiania narciarstwa alpejskiego. W Austrii znajduje się aż 8 lodowców dostępnych dla turystów. Niezależnie od  opadów można cieszyć się białym szaleństwem przez cały rok. Austriacy uwielbiają góry, dlatego zbają o to aby cywilizacja nie miała ujemnego wpływu na przyrodę. Nawet nowo wybudowane domy posiadają tradycyjny styl. Dlatego podczas pobytu w austriackich kurortach można się poczuć jakby cofnął się czas. Malownicze miasteczka oraz wioski położone w górach w otoczeniu pięknej przyrody co roku przyciągają turystów z całej Europy.

Największe kurorty narciarskie leżą w Tyrolu, Vorarlbergu czy Salzburgu, wszystkie kuszą nie tylko rozbudowaną zimową ofertą ale także niesamowitym krajobrazem oraz licznymi atrakcjami dodatkowymi. Austriackie ośrodki bardzo słusznie uchodzą za najlepsze w całej Europie. Bardzo dobra infrastruktura, liczne atrakcje pozastokowe, świetnie przygotowane stoki o zróżnicowanym poziomie trudności oraz najkrótszy czas dojazdu z Polski kuszą miłośników białego szaleństwa do spędzenia właśnie w Austrii swojego urlopu.

newsletter