Wyjazdy na narty i snowboard do Szwajcarii | TAKSIDI
Flaga Szwajcaria

NartySzwajcaria

Przeczytaj o ośrodkach narciarskich w Szwajcarii

Oferta wyjazdów do Szwajcarii

Poniżej prezentujemy listę wyjazdów studenckich na narty i snowboard w Alpy szwajcarskie z Taksidi. Wybierz ofertę dla siebie i zapisz się na niezapomnianą przygodę w alpach szwajcarskich!

Szwajcaria to kraj mniej masowo uczęszczany, mający opinię bardziej ekskluzywnego i drogiego. Monumentalne góry, przepiękne widoki i zakwaterowanie w świetnych warunkach blisko stoku sprawiają, że warto swój urlop właśnie tam. My dodatkowo udowadniamy, że Szwajcaria wcale nie musi być droga!

Szwajcaria posiada ogromne walory turystyczne. Szwajcarskie góry są bardzo wysokie, a widoki zapierają dech w piersiach. Aż 60% kraju to tereny alpejskie i przedalpejskie. Największą sławą cieszą się oczywiście Alpy znajdujące się w Szwajcarii. Znajdują się tutaj nie tylko ośrodki narciarskie ale także liczne uzdrowiska ze źródłami termalnymi. Tereny narciarskie leżą przeciętnie wyżej niż w pozostałych krajach alpejskich. Aż 29 ośrodków znajduje się powyżej 2800m n. p.m., czemu sezon narciarski trwa tu od października do maja. A na lodowcu można jeździć także latem. Miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji aż 7300 kilometrów tras zjazdowych. To gwarantuje długie godziny dobrej zabawy.

Coraz więcej decyduje się na urlopy zimowe właśnie we Szwajcarii. Oprócz nart podczas pobytu można skorzystać z biegówek oraz z w rakietach śnieżnych. Oprócz bardzo dużej ilości tras, na odwiedzających czeka również słodka niespodzianka. Jest to znany z przepysznej czekolady oraz serów.

 • Trasy

      
 • Atrakcje

       
 • Imprezy

       
 • Zwiedzanie

      
 • od 1890 PLN
 • Zobacz Wyjazdy

Wyjazdy narciarskie Szwajcaria 2018 / 2019

newsletter